IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Franz Krueger

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 EmptyWto 25 Sie 2015, 00:44

W sobotę wieczorem, Gross wychodząc z dormitorium naskrobał parę słów do Franza i wysłał je Diarmuidem poleconym.
Cytat :
Szanowny Panie Krueger
Wygrał pan casting na rolę sekundanta we wpierdolu charytatywnym - od Ślizgona dla Gryfona, nowa akcja która ma na celu poprawienie urody szlamowatych Gryfów. Owa sowa jest tylko informacyjna, nawet nie musi Cie tam być, bo równie dobrze mógłbym zrobić sekundantem gumochłona, bo zagrożenia żadnego nie ma, jednakże uważam że Twoje nazwisko brzmi dumniej niż "Gumochłon Brudny Harry", dlatego też je podam. Jeśli coś mu urwę, to w zamian za brak protestów dostaniesz tą część ciała w prezencie.
Trzymaj się.
Gross
Victoria Craven
Victoria Craven

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 EmptyNie 27 Gru 2015, 21:27

Cytat :
Dotychczas żaden nie zainteresowałby mnie tak swoją obecnością jak Ty, Franz.
Pięć minut przed dziewiętnastą w pokoju wspólnym.

Całuję,
Vicky
Chantal Lacroix
Chantal Lacroix

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 EmptyPią 19 Lut 2016, 02:20

Purpurowa koperta zwiastowała okropnego wyjca. W rzeczy samej.

Cytat :
Krueger,
Wiem, co wydarzyło się na balu. Twoje zachowanie było kompletnie nieodpowiedzialne! Widzę Cię w piątek wieczorem po zajęciach!

Nie trzeba było podpisu. Głos Smoczycy znały całe lochy. I nie tylko.
Redaktor
Redaktor

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 EmptySro 20 Kwi 2016, 00:17

Cytat :
Jedna ze szkolnych sów wrzuciła do owsianki najnowszy numer Lustra.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 EmptyWto 03 Maj 2016, 23:47

Porunn w czasie wolnym wślizgnęła się do dormitorium chłopców, kiedy nikogo tam nie było, i pozostawiła list, który mógł odczytać tylko i wyłącznie odbiorca. Jeśli ktokolwiek inny zdecydowałby się przeczytać kartkę, to ta spłonęłaby w jego rękach, a następnie znów pojawiła się tam, gdzie leżała wcześniej.

Cytat :
Franzu, jak się miewasz?
Wiem, że niezbyt często prowadzimy jakiekolwiek debaty między sobą, ale wydaje mi się, że najwyższy czas to zmienić. Ty nie lubisz Romulusa, ja z chęcią popatrzyłabym jeszcze raz jak działa moje zaklęcie rzucone prosto w jego klatkę piersiową. Od czegoś trzeba zacząć nasze bliższe stosunki.
Bo musimy trzymać się razem.
Masz ochotę poznać jedno sympatyczne miejsce w Hogsmeade?


Porunn
Daniel Blais
Daniel Blais

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 EmptyPią 13 Lip 2018, 00:02

Franz,

dawno nie widziałem Cię w Upswingu, może dasz radę wyrwać się na godzinkę lub dwie? Napijemy się whisky jak za dawnych czasów, a przy tym rzucisz okiem na kilka spraw. Wiesz gdzie mnie znajdziesz.

Daniel
Sponsored content

Franz Krueger - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Franz Krueger   Franz Krueger - Page 2 Empty

 

Franz Krueger

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Franz Krueger
» Franz Krueger
» Franz Krueger
» Franz Krueger

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-