IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Uczeń wybiera!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Uczeń wybiera! Empty
PisanieTemat: Uczeń wybiera!   Uczeń wybiera! EmptyPon 28 Wrz 2015, 22:06

-W końcu ostatni odcinek pierwszej serii naszego programu, Randka w Ciemno! Nazywam się Jacek Pierdzibombka i zapraszam naszego wybierającego! -rozległy się oklaski i pojawił się nastolatek. Z drugiej strony parawanu pojawiły się kandydatki.
-I nasze piękne uczennice. Proszę, powiedz nam drogi uczniu coś o sobie.
-Dumny przedstawiciel gatunku homo sapiens, z wyjątkowo uroczym poczuciem humoru. Zawsze wpasowany w sytuacje mentalista, o wyrafinowanym guście. Wyjątkowo ambitny, skupiony na swoich priorytetowych celach, nigdy nie zbacza z obranej raz ścieżki.
-Dziękujemy! A teraz pierwsze pytanie.
-Ulubiony alkohol?

Kandydatka numer 1:
-Piwo. Piwo. I jeszcze raz piwo. [W sumie żadnym innym alkoholem również nie pogardzę, bo dlaczego by nie]

Kandydatka numer 2:
-Po co klasyfikować alkohol? Każdy jest dobry. Najbardziej lubię whiskey oraz wino, jeśli mam już wybierać.

Kandydatka numer 3:
-Raczej nie piję alkoholu, ale whisky. Dlatego, że pije się je w szklankach, które ciężko zbić.


-Dobrze, dobrze, drugie pytanie?
-W szkarłacie Ci do twarzy?

Kandydatka numer 1:
-Najlepiej wyglądam w szkarłacie i w niczym.

Kandydatka numer 2:
-Do twarzy, ale nie wybieram tego koloru zbyt często.

Kandydatka numer 3:
-No raczej! Muszę nosić ubrania w tym kolorze praktycznie cały czas.

-Bardzo, bardzo miłe pytanie... i ostatnie?
-Wyobraź sobie, że mój humor uległ zniszczeniu przez jakiegoś, powiedzmy Krukona. Opisz mi sposób w jaki postanawiasz poprawić mi humor.

Kandydatka numer 1:
-Ugotowałabym Ci to co najbardziej lubisz, podałabym Ci butelkę z piwem/whisky/wódką, a wszystko to w samym fartuszku. Czekając na kolejne rozkazy.

Kandydatka numer 2:
-Gdyby zależało mi na Twoim dobrym humorze, myślę, że whiskey, kopnięcie w tyłek panią Norris i wspólne opracowywanie zemsty przyniesie dobry efekt.

Kandydatka numer 3:
-Czemu akurat Krukona? Czyżby dyskryminacja? Ale okej. Po spojrzeniu na pierwsze pytanie, spróbowałabym alkoholem. To przecież musi mieć coś wspólnego! A jeśli nie podziała, to proponuję jakiś ciekawy film.


-Wszystkie odpowiedzi już znamy! Jaka będzie decyzja? Kogo wybierze nasz uczeń? Zanim poznamy odpowiedź - zagadka. Dlaczego łąka jest mokra? Bo polana!

-Uwaga, uwaga! Z racji chwilowej niedyspozycji mowy naszego wybierającego odczytam jego znaki migowe. Oznajmia, że wybiera numer... 1! A o to pozostałe kandydatki. Numer dwa to panna Jasmine Vane, a numer trzy... Tove Lindberg! Brawo, brawo... a teraz chwila prawdy. Oto nasza dzisiejsza para! Wanda Whisper oraz Envy Pride! Nasze gołąbki wybiorą się na romantyczną wycieczkę do wodospadu Niagara. Widoki z beczki rzuconej w dół są podobno nieziemskie. Gratulujemy.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Uczeń wybiera! Empty
PisanieTemat: Re: Uczeń wybiera!   Uczeń wybiera! EmptyPon 02 Lis 2015, 23:16

-Witam w drugim sezonie Randki w Ciemno! Tu Wasz niezapomniany Jacek Pierdzibombka! A oto dzisiejszy uczeń. Powiesz parę słów o sobie?
-Obrotny uczeń siódmego roku o niekonwencjonalnym podejściu do życia i niechętnym stosunku do ulegania narzucanym z góry schematom. Jeśli uważasz, że czegoś nie da się zrobić, daj mi tylko dłuższą chwilę. O ile nie marzysz o statecznym facecie z neseserem, okupującym najwyższe szczeble Ministerstwa, a w twoim guście jest prędzej spontaniczna podróż po kraju, mniej planowania, więcej przeżyć, trafiłaś pod dobry adres.

-Dziękuję, a oto nasze wspaniałe trzy uczennice. -na scenę weszły trzy dziewczyny - oczywiście za parawanem - i usiadły na krzesłach.

-Pytanie numer jeden?
-Co sądzisz o kremowym piwie?

Kandydatka numer 1:
-Wolę ognistą. Krótko i na temat.

Kandydatka numer 2:
-Nie przepadać. Ani to piwo, ani kremowe, jakiś taki sikacz i tyle, dodatkowo za słodkie, feee.

Kandydatka numer 3:
-Kremowe piwo? Zawsze i wszędzie! Mogę też płacić za siebie.

-Dobrze, jakie jest kolejne?
-Czy wyznajesz zasadę martwa szlama z rana i już morda uchachana?

Kandydatka numer 1:
-Szlama szlamie nierówna. Sory, kolego, ale razem zwłok grzebać nie będziemy. Czy szlama, czy nie - jak podpadnie to jej zgon jak najbardziej wskazany. To moze przemianuję na 'dzień bez zgonu jest dniem straconym?'

Kandydatka numer 2:
-Czemu ograniczać, czemu akurat mugolak. Martwa natura, idiota, truposz z rana jak śmietana.

Kandydatka numer 3:
-Obsesja na punkcie czystej krwi to nie moje klimaty.

-I ostatnie pytanie!
-Gdybyś chciała mnie nakręcić, jak byś to zrobiła?

Kandydatka numer 1:
-To mnie się nakręca, nie odwrotnie. Więc pytam się - gdybyś chciał mnie nakręcić, jak byś to zrobił?

Kandydatka numer 2:
-Płótno, farby, cienki szlafroczek, twoje ulubione miejsce, może namalować coś razem.

Kandydatka numer 3:
-Pewnie przywaliłabym ci tłuczkiem.

-Doskonale, to wszystkie pytanie. Potrzebujesz chwili do namysłu?

-Nie, dokonałem wyboru.Obiecująca trójka niestety skreśliła się na wstępie gotowością żłopania kremowego, dwójka zapunktowała potępieniem dla tych popłuczyn, jednak koniec końców żaden ze mnie malarz, więc wybieram jedynkę – grzebanie trupów to niekoniecznie mój sposób na wolne popołudnie, ale cenię sobie wyzwania.
-A więc poznaj pozostałe kandydatki! Numer dwa to Krukonka, Symplicja Szafran. Trójeczka to zaś Resa Anderson! A teraz chwila prawdy....

Zabrzmiały werble, gdy wybierający żegnał się z odrzuconymi kandydatkami. Parawan się odsłonił i ukazał lica wybranków.
-Oto Anthiny Gallagher i jego wybranka - Gwendolyn Scrimgeuor. Wasza wycieczka to wspaniały wyjazd do Browaru Szczynów Irlandczyka w Dublinie! Wielkie brawa! Jakieś słowa komentarza?
 

Uczeń wybiera!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Mistrz i uczeń
» Mistrz i uczeń 2
» Uczennica wybiera!
» Mężczyzna wybiera!
» Kobieta wybiera!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne :: Eventy :: Randka w ciemno!
-