IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Joe kocha wszystkich.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Claire Annesley
Claire Annesley

Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 4 EmptyCzw 17 Wrz 2015, 17:28

Ptaszki ćwierkają, że podobno byśmy się dogadały :D
Chociaż ja tu też dostrzegam trochę konflikt interesów, bo Claire jest TAK BARDZO zauroczona Antkiem (bo C. generalnie zauroczyć łatwo, a z nim się zna tyle lat, kumple od dzieciaka, bla, bla), że dodałabym trochę zazdrości. Nawet nieuzasadnionej, wyolbrzymionej, każdej!
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 4 EmptyCzw 17 Wrz 2015, 18:20

Zazdrość? Och, Jo kocha wszystkich przecież! A Antkowi raczej będzie bardziej dokuczać i jeśli zasłuży, to go pogłaska i przytuli do cyca. Może być taka relacja między dziewczynami, nie mam nic przeciwko, bo Jo można rozumieć na opak ^.^
W przeszłości mogły upolować szukać razem przystojnych chłopców na swych mężów. Jo szukała, a miała go pod nosem, a teraz będzie sama, samiuteńka, opuszczona to... dalej będzie szukała ukochanego za n czasu ;)
Claire Annesley
Claire Annesley

Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 4 EmptyCzw 17 Wrz 2015, 18:51

O to to, właśnie o to mi chodzi! Claire wszystkie zauroczenia przeżywa intensywnie, a to zawsze idzie w parze z nadinterpretacjami czy rozumieniem na opak. A gdyby już - nie daj Merlinie - zobaczyła, jak Joe faktycznie Gallaghera przytula, wtedy byłaby rozpacz krótka, ale głęboka. Bo, oczywiście, Annesley do głowy by nie przyszło, czy faktycznie jest o co rozpaczać.
Generalnie więc widzę tu uczucia ambiwalentne - Claire bardzo Joe lubi (sama się lubi do niej przytulać, ha!), z chęcią spędza z nią czas, ale gdy sobie przypomni o stosownie wyolbrzymionej zażyłości J. z A., wtedy nie wie, co ma myśleć. W grę wchodziłby też jakiś mały dramat, gdy C. miałaby gorszy dzień i wyrzuciłaby z siebie wszystkie te chore domysły i wyobrażenia. Popłakałaby się, pochlipała, ale ostatecznie mogłyby sobie wszystko wyjaśnić i uspokoić naiwne serce Annesleyówny ^^
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 4 EmptySob 19 Wrz 2015, 18:05

Jak najbardziej TAK! *-* Przyjaźń po lekkich przejściach jest trafnym pomysłem. Antek przy okazji poczuje się w centrum zainteresowania przez chwilę i będzie mógł przebrać w pięknych Puchonkach :)
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 4 EmptyWto 01 Mar 2016, 16:51

Tak strasznie mi się przerzedziły relacje... podbijam temat i szukam relacji, najlepiej pełnych miłości oraz kotów <3
Sponsored content

Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 4 Empty

 

Joe kocha wszystkich.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Fasolki wszystkich smaków
» "Fasolki wszystkich smaków" - konkurs literacki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-