IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Joe kocha wszystkich.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Amelia Bones
Amelia Bones

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:58

Znasz braciszka Amelki, to poznaj też ją!
Meredith Walker
Meredith Walker

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptySob 28 Mar 2015, 13:58

Joe, pokochasz mnie?
Eric Henley
Eric Henley

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptySob 28 Mar 2015, 15:25

A czemu tutaj Erica nie ma, co? Co to ma znaczyć panienko Dunbar?
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 29 Mar 2015, 11:26

Amelko, Eric, już Was dopisałam do relacji! Nie uzupełniłam na bieżąco, przystojniaku! c:

Będę Cię kochać, Meredith! Za sam nick, jest boski (Greys Anatomy <3). Co oferujesz? Przyjaźni mam bez liku i to pakiet startowy: miłość, słodycze, plotki, koty. :3
Meredith Walker
Meredith Walker

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 29 Mar 2015, 12:17

Biorę wszystko co oferujesz, bo kocham Joe :D, a w zamian proponuję: pomoc, w każdej sytuacji i każdej porze; przepis na najlepszą szarlotkę w St Ives oraz przede wszystkim - pokłady miłości nie mniejszej niż Christiny i Meredith z Greysów, choć nie tak otwarcie okazywanej. Plus zadręczanie Joe pytaniami - co ten a ten koszmar może oznaczać, ale to już nie takie znowu przyjemne... :D
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 29 Mar 2015, 12:25

Szarlotka! Wchodzę w to, piszę się na amen. Tak, wspólne pichcenie! Joe uczy się obracać w kuchni i przy garnkach, piecu, ciastkach to mogą wspólnie eksperymentować i łamać chłopięce serca pysznościami. <3
Christina i Meredith *-*
Jason Snakebow
Jason Snakebow

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 30 Sie 2015, 20:34

No tutaj coś trzeba, w końcu z tego samego domu. Hm..co byś chciała? Mam masę pomysłów dziś.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 30 Sie 2015, 20:40

Masz masę pomysłów i nie napisałeś mi ani jednego, abym mogła coś wybrać? ;P

Proponuję standardowy pakiet: słodycze, koty, przytulanie wbrew woli. Oraz zagadywanie na śmierć. Jo znajduje Jasona, dolepia się doń i trajkocze mu nad uchem, zaś Jason zmuszony jest do wtrącania "aha, o rety, nie wierzę", jeśli chciałby zachować życie.
Jason Snakebow
Jason Snakebow

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 30 Sie 2015, 20:42

Pasuje^^ Szczególnie z tym zagadywaniem. W sumie są różni charakterem, więc będzie ciekawie. A moje pomysły wdrożę, jak trochę pogramy ]:->
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 30 Sie 2015, 21:07

Joe, ukochaj mnie, pls.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 30 Sie 2015, 21:12

Nie wierzę, że Cię tu widzę.
Czuj się ukochany.
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 30 Sie 2015, 21:14

...No dobsz.
Ale ja nie tylko po to. Tak generalnie.
W interesach trochę. Po relację jakąś czy coś.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyPon 31 Sie 2015, 06:22

Ach. Wiedzialam, że jednak jest drugie dno!
Hm. Jo jest tą osobą, która całkowicie nie rozumie mowy Antka przez jego irlandzki akcent przes co Antek wiele razy zmuszony był do niej migać czy stosować mowę piwa. Jo składa również zamówienia na piwo Antka, to raczej oczywiste. widzę tutaj samą miłość. Standardowy pakiet i jęczenie Jo. Na początek. Może uda mi się kiedyś wyrwać Cię do sesji fabularnej i wyjdzie na spontanie - Jo kocha, więc będzie miłość.
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptySob 05 Wrz 2015, 16:13

Haha, no dobrze, biere całą, Antek będzie jej sylabował, migał albo rysował, a to ciężkie, bo on rysować nie umi (- Antek, co to za czarny prostokąt? - Co, jak to, przecież od razu widać, że to pies w czapce?!). No i on udaje, że nie lubi jej kotów i w ogóle kotów w ogólności i że go drażnią, GARDZI NIMI, ale jak nikt nie patrzy, to je głaszcze.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 EmptyNie 06 Wrz 2015, 19:42

GARDZI KOTAMI i Ty przychodzisz do mnie po słodką, miłą relację? Ty Ty niedobroto Ty.
Podoba mi się pomysł z kalamburami.
Zapisz sobie w kalendarzyku sesję fabularną ze mną. Tylko zapisz, bo jestem tu już ponad rok i nadal ze mną nie pisałeś. Czuję się odrzucona.
Sponsored content

Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Joe kocha wszystkich.   Joe kocha wszystkich. - Page 3 Empty

 

Joe kocha wszystkich.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Fasolki wszystkich smaków
» "Fasolki wszystkich smaków" - konkurs literacki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-