IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sówka Rose zżala każdym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Peter Forrester
Peter Forrester

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyWto 19 Maj 2015, 13:57

Marian podleciał i do tej panny, by najpierw ograbić ją z jedzenia, a dopiero potem zrzucić list do płatków owsianych.

Cytat :
Rabe.

Byłaby z Ciebie całkiem niezła sztunia, gdyby nie grymas spowijający Twą anielską facjatę.

Czasem warto się uśmiechnąć.

Polecam,
Forrester P.
Peter Forrester
Peter Forrester

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyWto 19 Maj 2015, 19:39

Treść listu była wyjątkowo treściwa.
Cytat :

Wolę miękki materac niż podłogę.

Całuski.
Forrester P.
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptySro 24 Cze 2015, 21:54

Sówka dostarczyła Rosale list, gdy ta była w Pokoju Wspólnym. Upuściła szarą kopertę na jej sprószoną blondem główkę i z donośnym hukiem wyleciała z pomieszczenia. Pozostawiając po sobie silny zapach tak dobrze jej znanych papierosów, którym chcąc nie chcąc przesiąkły jej pióra. No ale - właściciela się nie wybiera.

najwspanialszy pisarz na świecie napisał:
Przyjdź do mnie do gabinetu jutro około piątej. Chce Ci coś pokazać

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 2w4gxo0


Ostatnio zmieniony przez Benjamin Auster dnia Sob 27 Cze 2015, 23:38, w całości zmieniany 1 raz
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptySro 24 Cze 2015, 23:28

znowu ten sam pan idealny napisał:
Do pokazania, przyjdź. Nie pożałujesz.

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 O5cnmf
Bellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyCzw 02 Lip 2015, 11:08

Cytat :
Panno Rabe,
po piątkowych zajęciach postaraj się o pozwolenie na opuszczenie szkoły. Odwiedzisz mnie na parę dni. Musimy nadrobić zaległości.
Tęskniąca,
Twoja Dobra Wróżka
Alex Hall
Alex Hall

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptySob 04 Lip 2015, 13:34

Rankiem po pierwszych zajęciach patronusa, przed każdym z grupy usiadła mała, rozczochrana sówka, niosąc w pazurkach dziesięć takich samych kopii przesyłki. Narobiła szumu, niektórym przewróciła puchar z sokiem dyniowym bądź wylądowała w talerzu, ale robiła to z nieoczekiwanym, fajtłapowatym wdziękiem, hucząc przyjaźnie.
Każda przesyłka zawierała pudełko z czekoladową żabą oraz odręcznie napisany list. Pismo nadawcy nie było najschludniejsze, ale stosunkowo łatwe do odczytania.


Cytat :
Szanowna panno Rabe!

Przede wszystkim gratuluję przetrwania pierwszych zajęć - nie były łatwe i nie mam wątpliwości, że ciskaliście klątwy pod naszym adresem. Piszę jednak tylko w swoim imieniu, by wyrazić nadzieję, że dzisiaj każde z was czuje się już lepiej i solidnie odespało. Przypominam o ćwiczeniach skupienia i zapraszam do swojego gabinetu na trzecim piętrze, jeśli którekolwiek z was miałoby ochotę porozmawiać lub zapytać o coś w atmosferze niezatrutej gburowatością pana Wilsona.

Nie dajcie pouciekać swoim żabom.

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 786z3

A. Hall

PS - Mam nadzieję, że żołądek szybko się uspokoił i wraca pani do zdrowia, panno Rabe.


*jeśli ktoś byłby chętny na po-patronusową fabułę z Hallem przy gorącej czekoladzie, proszę o PW.
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyPią 10 Lip 2015, 00:09

Cytat :
Rosie!

Po pierwsze żałuj, że nie przytachałaś swojego tyłeczka do mnie do łóżka. Dzisiaj rano dormitorium było całe wolne, nikt by nam nie przeszkadzał.
Po drugie pamiętaj, że między innymi szczęka mnie boli przez ciebie. Mam nadzieję, że siedem minut w niebie z Lloydem było tego warte.
I mam nadzieję, że na patronusie niezbyt cię poturbowali, bo będę cię potrzebował. A Gilgamesha zostaw mnie. Policzę się z nim po swojemu jak tylko przestanę pić ten paskudny eliksir od Pomfrey.

Dem
Alex Hall
Alex Hall

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptySob 18 Lip 2015, 14:12

Ta sama nieduża, rozświergotana sówka, która wcześniej dostarczyła wiadomość od Alexa, wylądowała po kilku dniach na głowie niczego niepodejrzewającej Rosalie, zrzucając jej na nos kopertę.

Cytat :
Droga panna Rabe,

Te buty przetrwały już gorsze rzeczy, proszę się nie martwić. Zwykłem się nie przejmować takimi pierdołami niedogodnościami.

Cukierki są fantastyczne, bardzo dziękuję - jak na razie profesor Lacroix tylko raz zagroziła, że obedrze mnie ze skóry, jeśli nie przestanę nimi strzelać.

A. Hall
Redaktor
Redaktor

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyPon 20 Lip 2015, 22:12

Cytat :
Biała mała sówka zrzuciła biały rulonik wprost na głowę adresata. Okazało się, że Redakcja wydała następny numer "Lustra". Magazyn pachniał/cuchnął mocnymi perfumami różanymi.
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyPią 24 Lip 2015, 22:51

Sowa przybyła bladym świtem, niosą w dzióbku starannie zapakowaną kopertę. Nie obudziła jednak adresata, zostawiając przesyłkę na szafce nocnej i odlatując do kolejnego ucznia. Miała jeszcze parę innych listów do rozdania.
Cytat :
Witam Młodzi Seminarzyści,
W dniu dzisiejszym sporządziłem listę osób, które zostały wybrane jako Jednostki Specjalne. Będziecie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przeze mnie i moją prześliczną asystentkę. Porozmawiamy sobie o różnych sprawach i na pewno wzmocnimy więzi między nami.
Klub nosi nazwę Seminarium i jesteście od dzisiaj jego pełnoprawnymi członkami.
Zapewniam mnóstwo słodyczy, dobrego jedzenia i picia.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia,


Sebastian Machiavelli

Chantal Lacroix
Chantal Lacroix

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyPią 14 Sie 2015, 00:10

Cytat :
Dumni wychowankowie Domu Salazara!
Jestem z Was szczerze dumna! Rozgromiliście Krukonów w iście ślizgońskim stylu. Z tej okazji z własnych zasobów urządzam imprezę z okazji zwycięstwa w sali na końcu korytarza. Jedzenie i picie będzie już tam na Was czekało.
Dobra robota!

Chantal Lacroix

P.S. Wolno zabrać osoby towarzyszące z innych domów, ale nie odpowiadam za ewentualne ofiary.

Obowiązuje bilokacja.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyWto 01 Wrz 2015, 14:49

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 2v2jey0
Envy Pride
Envy Pride

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptyCzw 10 Wrz 2015, 17:07

Po odczytaniu listu Envy w końcu zdobył się na odpowiedź w iście Prajdowskim stylu. Zasiadł więc z piórem, kałamarzem, pergaminem i różdżką, po czym przygotował wyjątkowo stosowną odpowiedź.
Cytat :
Panno Rosalie Rabe
Czy to randka?
Envy Iskander Pride
Chwilę po tym, jak Rose przeczytała list, zamienił się on w czarną różę, która po kilkudziesięciu sekundach rozpadła się, zostawiając po sobie tylko kilka różanych płatków.
Gość
avatar

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 EmptySob 10 Paź 2015, 01:09

Cytat :
Panno Rabe,
piątek, 19, ul. Morska 1, Hogsmeade. Przygotowuję zajęcia dla dziewcząt i liczę, że się zjawisz. Na miejscu ustalimy szczegóły. Przyjdź z AL i mam nadzieję, że mogę liczyć na Twoją dyskrecję.
A. Muireann
Sponsored content

Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Rose zżala każdym    Sówka Rose zżala każdym  - Page 2 Empty

 

Sówka Rose zżala każdym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sówka Lau.
» Sówka Aurory
» Sówka Klaus
» Sówka Dantego
» Chester, sówka Adama Morgana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-