IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sówka Dantego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptySob 17 Sty 2015, 17:32


Sówka Dantego 2lbdjqp
Listy Dantego roznosi po całej szkole oraz świecie ośmioletni puchacz o imieniu Sówka. Shepi jest jej właścicielem już od siedmiu lat. Sówka jest prezentem od jego rodziców. Puchacz jest samczykiem, chociaż imię mogłoby wskazywać na zupełnie inną płeć.

Listy od Sheparda zazwyczaj są włożone w ładną kopertę zapieczętowaną odbitym w wosku rodowym herbem. Chłopak najczęściej używa zielono-niebieskiego atramentu. Stawia bardzo krągłe litery, nie można ich pomylić z inną ręką.


Ostatnio zmieniony przez Dante Shepard dnia Wto 24 Lut 2015, 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptySob 24 Sty 2015, 21:41

Cytat :
Kruczku...


Co się stało?




Kwiatuszek
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyPon 26 Sty 2015, 19:03

Cytat :
Kruczku,

mam nadzieję, że jest w porządku... Merlinie! Co ja gadam, przecież nie jest w porządku...
Chciałabym coś zrobić ale nawet nie wiem co...

I dobrze, że wróciłeś! Nawet tak nie mów!

Przekichane. Ale od czego masz przyjaciół, hę? A przynajmniej masz mnie.

Ale mnie nie zapomniałeś! To też jakiś plus.


Kwiatuszek

Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyCzw 29 Sty 2015, 20:32

Cytat :
Kruczku,

może ktoś powinien Ci pomóc... Jednak czy to nie przyszłością mamy żyć? Ja już dawno odcięłam się do przeszłości. Zrób to samo. Ona wciąż będzie istnieć, owszem, czasem nawet możemy nie pamiętać jej dokładnych szczegółów... Jednak to na teraźniejszości mamy się skupić...


Przestań gadać bzdury bo zaraz tam do Ciebie przyjdę i Ci nakopię!




Zły Kwiatuszek
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyNie 01 Lut 2015, 22:10

W przeciwieństwie do listu Dantego przesyłka Wandy pachniała świeżym pergaminem, a jej pismo było niezwykle staranne i czytelne. Fantek bez problemu odnalazł chłopaka błąkającego się po szkole i usiadłszy mu na ramieniu dziabnął go w ucho.

Cytat :
Panie Shepard.

Również przesyłam wyrazy pełne szacunku i uwielbienia.
Życzę także miłego dnia i nie oblania kolejnego zresztą testu z numerologii.

Pozdrawiam,
Whisper Wanda.

Pergamin zaraz po odczytaniu złożył się gładko w mordkę smoka i zionął magicznym ogniem, który zafarbował brwi chłopaka na cudowny odcień różu. Po wszystkim został z niego proch, a dziki kolorek nie chciał zejść przez tydzień.
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyCzw 05 Lut 2015, 14:16

Cytat :
Szanowny panie Shepard!

Chciałbym poinformować, że panienka Jenny Cordiel jest już moja. Niech Pan nawet nie próbuje dotknąć jej palcem, pomimo tego, że uważa, że jestem dla niej za wysoką partią.
Proszę dać mojej ukochanej spokój!

Z wyrazami szacunku,
lord Sówka Dantego 2ni04ev
Jenny Cordiel
Jenny Cordiel

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyCzw 05 Lut 2015, 19:29

Odpisanie na pokreślony list zajęło jej więcej czasu niż ktokolwiek mógł przewidzieć. Czasem zatrzymywała się z ręką nad pergaminem, a atrament kapał z pióra, tworząc malownicze wzory, czasem pisała kilka słów, lecz szybko dochodziła do wniosku, że to nie brzmi dobrze. Za wszelką cenę chciała, by list wyglądał schludnie, jakby pisała go pewną ręką.

Cytat :
Drogi Dante!

Dlaczego więc nie pisałeś? Dlaczego pozwoliłeś żebym stała jak ta głupia Julia na balkonie?
Ciężko mi pisać ten liścik, chętnie cię wysłucham, ale nie obiecuję, że wybaczę. Wierzę, że miałeś swoje powody by zniknąć na rok...
Spotkajmy się w Wieży Astronomicznej koło północy. Uważaj na panią Norris.

Twoja na zawsze,
Yenny
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyPon 09 Lut 2015, 12:50

Dziewczyna była wściekła kiedy otrzymała kolejny liścik od pożal się Boże Sheparda. Miała go serdecznie dość, dlatego też zdecydowała się na wysłanie... wyjca. Dawno tego nie robiła.

Cytat :
Odwal się ode mnie, Shepard. Nie pisz do mnie, nie patrz na mnie, nie mów o mnie. Również proszę o nie obrażanie mojej osoby bo to się skończy źle. ŹLE.


Głos panny Whisper - zimny i obcy przeszył powietrze i przedarł się przez umysł Dantego nieważne gdzie ten się znalazł. List od Wandy niedługo potem zamigotał i spłonął.
Do tej pory Krukonka nikomu nie powiedziała o pogróżkach, jednak to może się zmienić.
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyCzw 12 Lut 2015, 21:53

Cytat :

Zbóju przebrzydły!
Dowiedziałam się w jakie gierki pogrywasz z Wandzią! Nie mogłam nigdzie Ciebie znaleźć osobiście, więc piszę do Ciebie! Ty chamie przebrzydły! Nie zasługujesz nawet na to, aby dać ci do jedzenia wodne ślimaki, wolę je oddać plumkom! Myślisz, że jesteś topkiem? Ty jesteś trollem! Śmierdzisz, bo się nie myjesz od tygodnia, bo hasła do Łazienki Prefektów nie znasz! Gdybym tylko miała zęby jak bahanka, to bym Cię tak pokąsała, że nie poznałbyś siebie! Twój nos jest jak nos kudłonia! Kiedy z Tobą rozmawiam, muszę się upewniać czy gadam z Dante czy z wozakiem! Twoja matka chyba puściła się z wozakiem na lewo, no naprawdę! Ty śmierdzący gumochłonie! Ty głupi błotoryju! Zrobię ci z życia taką Wojnę Czarodziejów, że nawet Drops Ci nie pomoże!

Wkurzona kuzynka,
Anne

W kopercie znajdował się jeszcze taki rysunek:

Sówka Dantego 2helocg
Carmen Luminous
Carmen Luminous

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyWto 24 Lut 2015, 22:06

Cytat :
Dante!

Nawet nie wiesz jaką przyjemność mi sprawiłeś tym listem. Nie zwalaj na siebie całej winy, także mogłam wykazać się odrobiną inicjatywy, a nie zrobiłam tego. Ostatni miesiąc był dość... pracochłonny. Mam nadzieję, że u Ciebie już w porządku? Opowiesz mi wszystko jak się zobaczymy, bo nie ma zmiłuj, odłożę wszelkie sprawy i znajdę dla Ciebie nie tylko wieczór, a cały dzień.

Do szybkiego zobaczenia!

Sówka Dantego 2zzsxuc
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyCzw 26 Lut 2015, 17:22

Cytat :
Panie Shepard,
Jest coś takiego jak "książka". Więcej zapamiętasz samemu to znajdując. Powodzenia.

Profesor Cronström.


P.S: Zwracając się do osoby starszej w liście, używamy jego nazwiska, a nie imienia.
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyCzw 05 Mar 2015, 18:14

Cytat :
Kruczku,


czemu się nie odzywasz? Już o mnie zapomniałeś?


Nie odezwałeś się po tym dziwnym liście i zaczęłam się martwić...


Kwiatuszek
Gość
avatar

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego EmptyNie 03 Sty 2016, 00:28

Cytat :
Drogi Dante!
Wole nie pytać co o mnie słyszałeś, zazwyczaj nie jest to nic miłego, a nuż okaże się do tego prawdziwe... Jednak, pociesze Cię, nikt ze Ślizgonów nie zna mnie na tyle dobrze, aby mógł się na mój temat wypowiadać, jak zapewne wiesz, jestem stosunkowo nowa w tej szkole.
Dziękuje za pozdrowienia i przesyłam wzajemne.
Cóż Twoje informacje są prawdziwe, zaproszenia nie odrzucę. Być może już się dowiedziałeś, że pragnę zostać Mistrzem Eliksirów, także składniki tego eliksiru są mi dobrze znane. Wiele słyszałam o Shepardach, zwłaszcza o wyjątkowej smykałce do eliksirów.
Czekam na termin spotkania.
Pozdrawiam
Vipera Le Fay
Sponsored content

Sówka Dantego Empty
PisanieTemat: Re: Sówka Dantego   Sówka Dantego Empty

 

Sówka Dantego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sówka Lau.
» Fiołek- sówka Erica
» Sówka Elle
» sówka Remusa
» Sówka Aurory

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-