IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pentagrash - Sowa Sergia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Eric Henley
Eric Henley

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015, 23:33

Cytat :
Hej Serg
Słyszałeś, o balu? Idziesz już kimś? Czekaj to dziwnie zabrzmiało...chodzi o to, że no Ja zaprosiłem Joe Dunbar z Hufflepuffu, kojarzysz? Takie urocze dziewczę co to psuje dużo rzeczy i wszędzie jej pełno - i jak się później okazało, nikt nie zaprosił Murphy - a to przecież świetna dziewczyna, prawda? Myślałem, że Connor ją zaprosi, no ale nie zrobił tego, i teraz boję się, że moja najlepsza przyjaciółka spędzi bal samotnie bo zupełnie straciła na niego ochotę. Normalnie zrezygnowałbym, ale nie chcę zawieźć Joe, już nawet kupiła mi krawat i takie tam inne babskie rzeczy. Nie wiem czy domyślasz się już do czego zmierzam, pewnie tak, ale rzecz w tym, czy nie chciałbyś zaprosić Rudej? Masz moje pozwolenie
Eric
ps. Ona nic nie wie o tym liście
Eric Henley
Eric Henley

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptySro 01 Kwi 2015, 01:23

Cytat :
Sergie,
Nawet jeśli mówi, że nie chce iść, to przecież wiemy jaka jest Ruda. Spróbuj ją zaprosić, lubicie się, macie wspólne tematy(czuję się jak jakaś swatka), i skoro żadne z was nie planuje iść, to nie widzę powodu dla którego nie mielibyście po koleżeńsku spędzić tego wieczora wspólnie z innymi, w końcu nikt nie mówi o randce we dwoje, będzie tam prawie cała szkoła. Liczę na Ciebie i dzięki nawet jeśli nie wypali
Eric
Amelia Bones
Amelia Bones

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptySro 01 Kwi 2015, 11:07

Cytat :
Drogi Sergie!
Niestety, nie mam pojęcia co z twoją książką... Jeśli chcesz mogę pożyczyć ci moją, albo jeszcze lepiej: idź do biblioteki, tam powinni mieć takie rzeczy. Tak, bal z okazji Nocy Duchów, będzie za niedługo. W sumie to wiem tylko tyle, jakoś mnie to zbyt nie interesuje i tak mam zamiar spędzić ten wieczór w dormitorium.
Buziaki,
Amelka
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptySro 01 Kwi 2015, 15:41

Murphy przegryzła nerwowo wargę, patrząc raz jeszcze na zapisaną kartkę. W głowie nadała huczało jedno szczególnie drażliwe słowo które przyprawiało ją już o ból głowy. Ups. Jeszcze dwie godziny temu nie miała ani partnera, ani powodu by pokazać się imprezie. A teraz?
W dzień balu sówka cichutko wleciała przez otwarte okno do dormitorium. Kładąc na poduszce Sergie'go krótką wiadomość skreśloną chaotycznym pismem.

nototak napisał:
Będzie dobre.
Dziękuję za zaproszenie, choć z chęcią je przyjmę. Będę czekać za dziesięć w hollu.
m
Eric Henley
Eric Henley

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptyPon 20 Lip 2015, 16:02

Eric nie był najlepszy w poważnych rozmowach, jednak przeczytawszy list od Sergiego, postanowił spróbować swoich sił.
Cytat :
Siemasz zabawny francuzie
Wyobraź sobie, że zauważyłem Twoja nieobecność. Zacząłem nawet myśleć, że wróciłeś do kraju czy coś, wiesz, szczerze mówiąc zaskoczyła mnie Twoja wiadomość.Nie jestem chyba najlepszą osobą do radzenia komukolwiek gdzie w zamku można znaleźć miejsce do przemyśleń, ale jeśli chcesz pogadać to wystarczyło powiedzieć. A co do Meredith, to nie wiedziałem, w sumie prawie jej nie znam, to a maniaczka eliksirów z Hufflepuffu, prawda? Nie martw się, na pewno nie będzie się długo gniewała, najlepiej po prostu z nią pogadaj.
Właściwie to musisz chyba pogadać z wieloma osobami, Stary.
Każdy zobaczył coś strasznego, wierz mi. Cóż, tak po prawdzie, to według mnie człowiek zmienia się z dnia na dzień i owszem, każdy zasługuje na drugą szansę.Mój brat bardzo często powtarzał mi, żebym pamiętał o tym, że wszystko, co robimy, ma znaczenie. Ty też lepiej o tym nie zapominaj.
Eric
Eric Henley
Eric Henley

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptyPon 20 Lip 2015, 22:34

Cytat :
Sergie, dobry kumplu
Nie mam powodu dla którego miałbym Cię nie lubić, cokolwiek robiłeś kiedyś tam we francji tutaj w Hogwarcie nie ma wielkiego znaczenia. I przestań użalać się nad sobą człowieku, jesteś Gryfonem, wszyscy mamy zmartwienia, w końcu jakby nie patrzeć trwa wojna. Weź się w garść, chodź na mecz Qudditicha, powrzeszczysz trochę to zrobi Ci się lepiej. Nie wiem za bardzo co powiedzieć Ci o Meredith, wybacz, nie znam się na tych sprawach, a nie chcę dać Ci jakiejś głupiej rady przez którą pogorszyłbyś tylko sytuację.
Eric
Eric Henley
Eric Henley

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptyWto 21 Lip 2015, 17:41

Cytat :
Sergie
Dzięki za książkę, przyda mi się zwłaszcza teraz. Niedługo przekonasz się czemu, i jakby coś to prezent na gwiazdkę masz już odbębniony. Hogwart jest pełen serdecznych osób, pamiętaj o tym brachu.
Eric
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptyNie 26 Lip 2015, 01:23

Sowa przybyła bladym świtem, niosą w dzióbku starannie zapakowaną kopertę. Nie obudziła jednak adresata, zostawiając przesyłkę na szafce nocnej i odlatując do kolejnego ucznia. Miała jeszcze parę innych listów do rozdania.

Cytat :
Witam Młodzi Seminarzyści,
W dniu dzisiejszym sporządziłem listę osób, które zostały wybrane jako Jednostki Specjalne. Będziecie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przeze mnie i moją prześliczną asystentkę. Porozmawiamy sobie o różnych sprawach i na pewno wzmocnimy więzi między nami.
Klub nosi nazwę Seminarium i jesteście od dzisiaj jego pełnoprawnymi członkami.
Zapewniam mnóstwo słodyczy, dobrego jedzenia i picia.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia,


Sebastian Machiavelli
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptySro 29 Lip 2015, 20:20

Mój drogi Sergie!
Piszę do Ciebie by poinformować Cię, że niebawem będę miał trochę wolnego w szpitalu! Chciałem zaproponować małą wycieczkę do Hogsmeade za... 3 dni? Udałoby Ci się opuścić Hogwart w tym dniu? A zapewniam Cię, że warto. Spędzisz trochę czasu z kochanym ojcem chrzestnym. Skoczymy do Miodowego Królestwa i zasłodzimy się do granic możliwości! Nie daj się długo prosić!

                                                                                         
  Twój wujaszek Martin
Melanie Moore
Melanie Moore

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptySob 08 Sie 2015, 10:24

Cytat :
Drogie Sergie
Dziękuję Ci bardzo za tę różę, to naprawdę miłe z Twojej strony. Oby się utrzymała w takim stanie jak najdłużej. Gdybyś kiedykolwiek chciał jeszcze porozmawiać to śmiało, z chęcią ponownie bym się z Tobą spotkała. Serniki uwielbiam tak samo jak i ciasta cytrynowe.
Melanie

PS. Twoja sowa nie polubiła mojego kota albo na odwrót.
Redaktor
Redaktor

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 EmptyNie 23 Sie 2015, 17:34

Rych, tyk, łubudu. Na biurku wylądował gorący, poranny Prorok codzienny. Oj, działo się! Klik
Sponsored content

Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia - Page 2 Empty

 

Pentagrash - Sowa Sergia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sowa
» Jednooka sowa
» Sowa Randalla
» Jupiter. Sowa Aniołka.
» bezimienna lyssowa sowa.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-