IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pentagrash - Sowa Sergia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyPią 06 Lut 2015, 13:56

Pentagrash - Sowa Sergia Sowalotduze-gif

Cytat :
Drapieżny stwór. Lepiej uważać, lubi dziobać. Ale spokojnie, jest wierny swojemu Panu. Dostarczy list w razie czego.
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptySob 07 Lut 2015, 16:34

Cytat :
Drogi Nowy Uczniu!

Obserwowałem Cię podczas Ceremonii Nadania Domu. Wystawałeś ponad wszystkich z racji swojego wieku. To nic stresującego. Myślałem, że po prostu jesteś zagubionym czarodziejem, który wyprał swój list z Hogwartu i dopiero teraz go odnalazł... Wyobraź sobie więc moje zdziwienie, kiedy odkryłem, że chodzisz do siódmej klasy! Nadal nie wiem jak zrobiłeś te siedem lat w pół godziny, ale chyba musisz być bardzo potężnym czarodziejem!
Zacznijmy więc od początku!
Nazywam się Artie McCallister i będę Twoim przewodnikiem. Może i jesteś w siódmej klasie i niewątpliwie wielkim geniuszem, ale jestem pewien, że nie znasz wszystkich zasad, które panują w zamku! A więc posłuchaj! Artie Ci pomoże!

1. Każda panna w tym zamku czeka na komplement, dlatego nigdy nie bój się powiedzieć Jasmine Vane, że jest naprawdę ładną dziewczyną.
2. Naprawdę Jasmine Vane jest ładna i jest odpowiednią partią dla Ciebie.
3. Uważaj na lekcjach profesor McGonagall, a w szczególności, kiedy wypina się do kogoś z ławki obok. Nie odwracaj głowy w stronę Wielkiego Tyłka!
4. Po zamku krąży również Wielka Czarna Łapa. Podobno zły jego dotyk boli na całe życie. Nie sprawdzałem.
5. Aby wejść do kuchni należy pogłaskać gruszkę! Ten portret z owocami znajdziesz w lochach! Czuj się zaproszony! Tylko uważaj na skrzaty domowe!
6. Pod żadnym pozorem nie zakochuj się w Wandzie Whisper. Moja opiekunka kręci z Heniem. Proszę, nie rozwalaj ich idealnego związku, bo się pokłócimy, nie?
7. Nie próbuj dyskutować z Irytkiem na temat polityki, bo i tak wyjmie Ci kozę z nosa i będzie Ci kazał ją zjeść.
8. Plotka głosi, że nasz dyrcio lubi chłopców. Także strzeż się i noś gacie na kłódkę.
9. Nie jedz żółtego śniegu. To na pewno sprawka Huncwotów.
10. Pamiętaj, że przezorny, zawsze ubezpieczony.

Jeśli masz jakieś pytania, wal śmiało!

Pentagrash - Sowa Sergia 2ni04ev
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyNie 08 Lut 2015, 01:51

Jako, że Artie obiecał Dziadkowi porozdawać trochę ulotek, chłopak wziął to sobie do serca. Z pakietem karteluszek udał się do Sowiej Wieży i porozsyłał kolejną falę magicznego spamu... Ahh... Kiedyś ktoś Artka przyuważy i dostanie czarodziejskiego mutka na to wszystko.

Pentagrash - Sowa Sergia 2n8vipz
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptySro 18 Lut 2015, 18:22

Ombre wylądował miękko na łóżku Francuza, rozpościerając skrzydła i wydając z siebie powitalny skrzek; do jego nóżki błękitną wstążką przywiązany był zgrabnie zwinięty, dokładnie zapieczętowany rulonik, noszący na sobie ulotny już zapach winogron i fiołków. Odpowiedź napisana jasnozielonym atramentem zdradzała pospiech, zamaszyste, równe, dziewczęce pismo nosiło oznaki niedbałości, lecz nie zdenerwowania; francuskie słowa splatały się ze sobą wdzięcznie w zdania przepełnione autentycznym zdziwieniem.

Cytat :


Sergie Lémieux! Nieprawdopodobne.

Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale Twoja wiadomość nie jest mi specjalnie niemiła. Wciąż jednak ciężko mi uwierzyć, że możesz przebywać w tej samej szkole co ja, po tych wszystkich latach... Wyrzucili Cię wreszcie z Akademii, bezczelny, arogancki draniu? Nie wiem, czy spotkanie z Tobą może skończyć się czymkolwiek dobrym, choć chęć uwierzenia w Twoją przemianę może okazać się silniejsza od rozsądku.
Przekonaj mnie, a kto wie, być może znajdę dla Ciebie chwilę.
Prędzej czy później.


Pentagrash - Sowa Sergia Pdddd
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptySob 21 Lut 2015, 01:00

Kiedy sobie smacznie spałeś, sowa opuściła na Ciebie białą flagę. Do niej był doczepiony liścik:

Cytat :
Abyś mógł nią wymachiwać, kiedy Wanda Cię dopadnie.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyPon 09 Mar 2015, 18:51

Cytat :

Lemieux.
Przeczytałem pierwszą część listu i już miałem śmiać się z Ciebie, że znowu założyłeś się, że zagadasz do kobiety i nie oberwiesz, ale zawiodłem się srodze.
Co do sernika.
Bądź sprytniejszy. "Bez pomocy skrzatów" wcale nie oznacza "Poproś skrzaty". Niech Ci nie pomagają, a to zrobią. Brzmi jak plan doskonały, Panie Lemieux.

Pozdrawiam.
Francis.

p.s.
Masło rozcierasz z cukrem, dodajesz żółtka. Mieszasz.
Stopniowo dodajesz ser biały. Potem stopniowo proszek do pieczenia, mąkę,
kaszę manną. Białka na sztywno i do masy.
p.s.
Nie spal zamku.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyPon 09 Mar 2015, 19:23

Cytat :
Lemieux.
To jest cholernie zabawne.

Nie jest mi przykro.

Ściskam.
Francis.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyPon 09 Mar 2015, 20:01

Odpowiedź nadeszła ze sporym opóźnieniem. Kto jak kto, ale Serek, jeśli nie był nieczuły, musiał wiedzieć dlaczego. Kot zrzucił na kolana złożoną na pół karteczkę, nastroszył sierść i dumny jak paw ewakuował się z otoczenia Gryfona.

Cytat :
Drogi Serku,
Koszmary senne z reguły jawią się, jeśli zjada się dużo słodyczy przed snem. Przeżyłam to nieraz, bo nadmiar glukozy we krwi robi różne dziwne rzeczy z ciałem, szczególnie gdy ma zaraz przejść w stan spoczynku.
Według najświeższego układu Jowisza i Saturna ułożonego specjalnie pod Ciebie (poświęciłam na to trzydzieści minut historii magii), "Błagam, nie rób mi tego, błagam" może oznaczać głos Twojego żołądka. Skup się na zdrowiu! Wertując sennik wisielec ma dwa tłumaczenia. Boisz się, że ktoś nie jest wobec Ciebie lojalny, ale też przyjdą jakieś zmiany w Twoim życiu - mam nadzieję, że pozytywne, Serku!
Te czerwone oczy to mógł być kot albo sowa. Kto w Twoim dormitorium ma zwierzątko? Przyjrzyj się im! Nie powinieneś się martwić swoimi snami, nawet w świecie magii nie istnieją sny prorocze. Chyba, że skrywasz w sobie dar jasnowidztwa, o którym mówił profesor Landon.
Ślę Tobie kilka miętowo-czekoladowych cukierków na osłodę życia.
Mam nadzieję, że zagramy kiedyś w scrabble.
Jolene
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyWto 10 Mar 2015, 23:53

Sowa, która usiadła chłopakowi na ramieni musiała mieć taki sam charakterek jak jej właściciel. Gdy tylko wylądowała, wbiła Serkowi pazury w ramię i dziabnęła go mocno wucho, po czym odfrunęła, zostawiając list.
Cytat :

Siemasz, kuzynie? Jak tam lekcje? Mam nadzieję, że idą Ci okropnie. TTak, tak. Ja też Cię kocham i to nawet nie wiesz jak bardzo. Dlatego chyba piszę, nie?

PS. Co wysyłasz mojmu tacie na urodziny? Niedługo ohchodzo. Pamiętaj. Może kupimy,ale zrobimy coś razem?
Zawsze oddany rodzinie, Michele.
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptySro 11 Mar 2015, 11:13

Cytat :
Nie przemęczaj się tak. Jeśli chcesz mogę Ci pomóc, jeśli czegoś potrzebujesz. Mam nadzieję, że nie.
Wracając. Szczerze cieszę się z faktu, iż jesteśmy rodziną. Czytaj uważnie, bo piszę to tylko raz, rozumiesz? Nawet nie masz co marzyć, że powiem Ci to w twarz. Więc...
Cieszę, że jesteśmy rodziną. Dobrze mi się z Tobą gada. W każdym razie... W sumie nieważne.

PS. Możemy kupić mu... cokolwiek! Szczerze to nie mam pomysłu co moglibyśmy kupić, bądź zrobić.
Wesprzyj mnie kuzynie! W końcu mnie kochasz, nie!? Jeśli mi nie pomożesz matka mnie ubije.
Gość
avatar

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptySro 11 Mar 2015, 17:45

Cytat :
Hmm... no dobra, dobra. Nie cwaniakuj, bo zawszs możesz "spaść" ze schodów.
W każdym razie, dobry pomysł. Dzięki. I pamiętaj. Jestem do usług.

-Anioł
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyPon 23 Mar 2015, 22:24

Pentagrash - Sowa Sergia Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyWto 31 Mar 2015, 22:06

Niesforna sówka zaszczyciła Serka swoją obecnością dość późną, wieczorową porą. Upuściła mu list na głowę, po czym odleciała naburmuszona.

wszystkowidzę napisał:
Lam... Leme Lemeux
Nowy!
Ejże ejże, wszystko widzę. Myślisz, że dasz radę ukryć ten bandaż? Przyznaj, jaki Ślizgon Ci wkopał? Nie martw się, pomogę Ci się odegrać. Jeśli masz ochotę, po prostu odpisz.

Murph
Ps. Czy Ty znasz może Michele? Wybacz, że pytam tak prosto z mostu...
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyWto 31 Mar 2015, 22:27

Odpowiedź przyszła po dziesięciu minutach

tylkoniebal napisał:
Sergie,
ciesze się, że wszystko w porządku choć oczywiście do końca Ci nie wierzę. W każdym razie - pamiętaj, że możesz liczyć na moją pomoc. Oraz rozmowę. Czerwoni trzymają się razem!
O balu nawet nie wspominaj, jest i to nie podobno, ale ja się nie wybieram. W przeciwieństwie do Ciebie, do mnie nie dobijają się tłumnie drzwami, oknami...
Ach nic, nie wiedziałam, że jesteście spokrewnieni. Zupełnie niepodobni! No nic, nie zaprzątaj sobie mną więcej głowy,
Murphy
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia EmptyWto 31 Mar 2015, 23:19

nojasne napisał:
Sergie!
Tym bardziej Ci nie wierzę! Taki tajemniczy, przystojny Francuz nie dostał żadnego zaproszenia. A może... to ktoś od ciebie do wyczekuje? Pomyśl o tym w wolnej chwili, może uszczęśliwsz jakąś zbłąkaną duszczyczkę Twoją wspaniałomyślnością? Nie bądź taki negatywne nastawiony. Od tego to jestem tu ja.
To dobrze.
Ps. Nie myśl, że mówię o sobie
Murph
Sponsored content

Pentagrash - Sowa Sergia Empty
PisanieTemat: Re: Pentagrash - Sowa Sergia   Pentagrash - Sowa Sergia Empty

 

Pentagrash - Sowa Sergia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Sowa
» Sowa Lucasa
» Sowa Kennetha
» Ara - sowa Harry'ego
» Sowa Randalla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-