IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Sowa  Empty
PisanieTemat: Sowa    Sowa  EmptyWto 18 Lut 2014, 17:36

Sowa  Owl
Najzwyklejsza sowa pocztowa o wdzięcznym imieniu Sowa.
Jared Wilson
Jared Wilson

Sowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sowa    Sowa  EmptyPon 31 Mar 2014, 08:48

Poranna poczta. I skrzywiona Zofia z woreczkiem pełnym suszonych groszków.

Cytat :
Droga Katherine,
Znalazłem w teczce, którą zawsze noszę do pracy dwa tuziny groszków. Uprzejmie porozmawiaj z naszym skrzatem, inaczej będę musiał go ukarać. Tylko ze względu na Twoje i dzieciaków prośby jeszcze nie sprałem mu tego krzywego nosa. Nie będę dłużej tolerował takiego zachowania, choćby miało to uratować mi życie.
J. Wilson
Gość
avatar

Sowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sowa    Sowa  EmptyCzw 26 Cze 2014, 21:31

Harley skakała sobie z nóżki na nóżkę, podśpiewując jeden z numerów Upiornych Wyjców. I pomyśleć, że mieli przyjechać do Hogsmeade! Kiedy tylko o tym usłyszała, bardzo ochoczo postanowiła pomóc Madame Rosmertcie i Henry'emu w rozdawaniu ulotek. Tak więc skakała, śpiewała i wciskała ulotki każdemu kto przechodził obok, przy okazji gubiąc parę za sobą przy każdym podskoku. Uroczy ślad z okruszków. niektóre z ulotek wieszała również na ścianach, uważając czy nigdzie nie pałęta się woźny lub pani Norris.


UPIORNE WYJCE
W HOGSMADE


Sowa  Blog_cu_4820389_7406712_tr_81d9f697daf7b9c800bc3dfaf44d5f72


Uwaga ludzie! Frank Lemarchal, wokalista i lider zespołu Upiorni Wyjce, we wczorajszym wydaniu Czarownicy powiadomił swoich licznych fanów o nadchodzącym koncercie w Hogsmade. Odbędzie się on 10 lipca 1977 roku, niedaleko Wrzeszczącej Chaty.

Sowa  Tumblr_m6x3uiuK5u1r4aal4o1_r1_500


Mało tego! James Backerman, sławny gitarzysta zapowiedział, że do wygrania będą ekstra koszulki Upiornych Wyjców. Jest to główna nagroda przewidziana za najlepiej wykonany jego ulubiony utwór pt "This is the night". Koszule są unikalne, niedostępne w żadnym sklepie, tylko podczas koncertu w Hogsmade. Nie możecie tego przegapić!
Sowa  85220096968037956551_zps697d1a3a


Koszt biletu wynosi tylko 40 galeonów, zaś miejsca VIP i w  Loży Honorowej (tuż obok naszego zaproszonego Ministra Magii) 80 galeonów. Połowa środków zostanie przekazana na akcje charytatywne, które mają na celu pomoc osobom poszkodowanym przez działalność Śmierciożerców.
Sowa  H..


Bilety można nabyć u wspaniałej Madame Rosmerty, która wyjątkowo zgodziła się prowadzić punkt sprzedaży od godziny 10:00 do 21:00 w "Trzech Miotłach" od poniedziałku do soboty. Za kupno pierwszych dziesięciu biletów, zobowiązała się podarować po jednym piwie kremowym, a więc nie zwlekajcie! Liczba biletów jest ograniczona!
Sowa  Images?q=tbn:ANd9GcQ-Zx0dibqsDQvJnaxgFzGiRP-d278Q8lxcQW8ZNIgi1SHp0J-_
Jared Wilson
Jared Wilson

Sowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sowa    Sowa  EmptySob 11 Paź 2014, 09:13

List był od Aberfotha Dumbledore'a.

Cytat :
Droga Katherine. Ze względu na przyjaźń z Twoją rodziną informuję Cię, że Jerry wyszedł właśnie z mojego pubu z dwoma kobietami, pijany jak skunks. Z Hagridem zniszczyli mi stoły i krzesła, ale za to sporo zapłacił. Jakbyś mogła go znaleźć, byłbym spokojny, że żaden klient nie zabił sie po wypiciu mojego alkoholu.
Pozdrów dzieciaki,
Aberforth
Sponsored content

Sowa  Empty
PisanieTemat: Re: Sowa    Sowa  Empty

 

Sowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sowa Lucasa
» Sowa Kennetha
» Ara - sowa Harry'ego
» Sowa Randalla
» Jednooka sowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-