IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Jupiter. Sowa Aniołka.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Jupiter. Sowa Aniołka. Empty
PisanieTemat: Jupiter. Sowa Aniołka.   Jupiter. Sowa Aniołka. EmptyWto 10 Mar 2015, 21:30

Jupiter. Sowa Aniołka. Tumblr_mehwo4az8c1rheqhwo1_500
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Jupiter. Sowa Aniołka. Empty
PisanieTemat: Re: Jupiter. Sowa Aniołka.   Jupiter. Sowa Aniołka. EmptySro 11 Mar 2015, 00:24

Cytat :
Drogi kuzynie,
Korespondencja z rodziną to dla mnie nowość, ale przypuszczam, że dogryzanie jest normą. Dlatego idź do diabła.
Radze sobie świetnie, tylko wciąż leczę swoją ranną rękę, więc pisanie listu idzie ciężko. A jak tam u Ciebie?
~Sergie.

P.S: Twojemu tacie? Nigdy nie kupowałem prezentu swoim krewnym, nawet ojcu! Arcadias się wszystkim zajmie, ja chwilowo nie mam ochoty z nikim się kontaktować.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Jupiter. Sowa Aniołka. Empty
PisanieTemat: Re: Jupiter. Sowa Aniołka.   Jupiter. Sowa Aniołka. EmptySro 11 Mar 2015, 17:32

Cytat :
Dam radę, podobno niedługo będzie całkiem sprawna.
Cóż, posiadanie rodziny to coś wielkiego. Szczególnie, że chyba jesteś jedynym krewniakiem, który wie o moim istnieniu. Mój ojciec to idiota. No, ale już opowiadałem. Więc... miło mi to słyszeć.
~Sergie.

P.S: Czy ja wiem, jak to jest "kochać"? Może po prostu Cię znoszę, bo nie wadzisz w żaden sposób. Spokojnie, żartuje. Ja nie pomogę w tej sprawie, podpowiem za to, abyś mu kupił jakiś alkohol. Spodoba się.
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Jupiter. Sowa Aniołka. Empty
PisanieTemat: Re: Jupiter. Sowa Aniołka.   Jupiter. Sowa Aniołka. EmptyPon 23 Mar 2015, 22:38

Jupiter. Sowa Aniołka. Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Katerina E. Argent
Katerina E. Argent

Jupiter. Sowa Aniołka. Empty
PisanieTemat: Re: Jupiter. Sowa Aniołka.   Jupiter. Sowa Aniołka. EmptySob 18 Lip 2015, 11:28

Mała sówka wylądowała na parapecie okna. Po chwili podleciała do Michele'a i uszczypnęła go w dłoń, chcą zwrócić uwagę na siebie i na liścik przyczepiony do swojej nóżki.

Cytat :
Michele,

Wiem, że od balu się nie odzywałam, ale potrzebuję twojej pomocy. Spotkajmy się po meczu nad jeziorem koło 16.

Buziaki,
Katerina

PS. Mam nadzieję, że przyjdziesz pokibicować.
Sponsored content

Jupiter. Sowa Aniołka. Empty
PisanieTemat: Re: Jupiter. Sowa Aniołka.   Jupiter. Sowa Aniołka. Empty

 

Jupiter. Sowa Aniołka.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sowa
» Sowa Randalla
» Jednooka sowa
» Flora - sowa Lucasa
» pan sowa: Étienne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-