IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dorian Whisper

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2014, 22:11

Tylko patrząc na charakter mojej postaci, to dosyć duży socjopata... Może odegramy coś w myśloodsiewnii i ona zadecyduje jak się między nimi ułoży? :)
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2014, 22:18

Przejrzałem KP i trzeba coś ustalić. Skąd się znają, jak się poznali. Stawiam raczej na pozytyw. Możemy spróbować w myślo jak znajdziemy pomysł. ;))
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2014, 22:30

Też zerknęłam na Twoją KP i wydaje mi się, że faktycznie jest szansa, że się dogadają, szczególnie, że oboje są dosyć zamknięci w sobie ;).
Gdzie się poznali? Na szlabanie u Filcha? ;) Czyszczenie sowiarni!
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 09:12

Zapomniałem, coby tu napisać xD
Dorian ma ostatnią klasę, to też niedobrze, bo lada chwila odchodzi ze szkoły... a szkoda! Obaj niewiele lubią mówić o sobie i mają siostry, o które się zamartwiają. Syndromy starszych braci, a co. Myślę, że myśloodsiewnia jest dobrym pomysłem, bo nie wiem jak to ugryźć. Relację da się ustalić jakoś ;) Cierpię póki co na Niedobór Pomysłów Do Relacji.
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 09:22

Doriana to mam w planach zostawic jeszcze rok, a to bedzie wyjasnione fabularnie, wiec o to ze odchodzi bo jest w siodmej klasie to bym sie nie martwila ;).
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptySro 29 Paź 2014, 21:09

Miałyśmy coś ustalić! :)
Dosyć dużo starszy kolega w Ravenclawie, teraźniejszy padwan Hagrida. Prosiłaś o relację za czasów jego nauki, to okej, coś ustalimy jeśli mi pomożesz, bo pomysłów niewiele :x
Dorian mógł wiele razy znajdywać w różnych, dziwnych miejscach jej jeża, który lubi piesze wycieczki po całym Hogwarcie, często zapominając powrócić do właścicielki o odpowiedniej godzinie. Mógł też potajemnie go dokarmiać i tuczyć jeżowymi fast foodami, zaś Yui udawałaby, że tego nie widzi xd

Yui mogła go poprosić/albo dopiero to zrobić o narysowanie portretu jeża. Taka anomalia w normalności :D Francis już jej go narysował, ale trochę niewyraźny wyszedł xD

Poza jeżem hmm...Yumi jest raczej nieśmiała i nie narzuca się, zaś w KP napisałaś, że też Dorian nie udziela się towarzysko. Mogli siedzieć systematycznie, regularnie w czwartki o tej samej godzinie i przy tym samym stoliku w bibliotece - tak kilka lat, aż stało się to oczywistością. Mogła również podpytywać Doriana na temat zielarstwa, poprosić go raz czy dwa o podrobienie podpisu pielęgniarki na usprawiedliwieniu, aby nie straciła punktów domu za przypadkowe nieobecności na zajęciach ^^
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptySro 29 Paź 2014, 21:31

Jak najbardziej mi pasuje :). Yumi się nie narzucała Dorianowi, więc ją lubił i szanował. Poza tym pomysł z jeżem jak najbardziej będzie do Doriana pasował :D.
Gość
avatar

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 19 Gru 2014, 16:59

No więc panie Dorianku, panie Dorianku. Trzeba tutaj pomyśleć nad relkę. Ja sądzę, że byłoby to neutralne albo złe. Dlaczego neutralne albo złe? A to dlatego, że pomysł jest dziwny. Mianowicie chodzi oto, że Dorian nienawidzi Mortiego za to, że jest takim ciamajdą, ale też nienawidzi za to, że jego siostra Wanda często wyciąga go z tarapatów. Nawet mogła być kiedyś taka sytuacja, kiedy Dorian także "pomógł" Mortiemu, gdy spotkał go z Wandą i ślizgonami, ale traktował go podczas tej rozmowy bardzo chłodno... Sam napisz co o tym sądzisz.
Samuel Silver
Samuel Silver

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 19 Gru 2014, 17:06

Dorian ma w nosie innych ludzi. Szczególnie jak chodził do szkoły. Obserwował z dystansu i patrzył z politowaniem na idiotów i niedorajdów, którzy nie potrafią zrobić nawet prostego kroku przed siebie. To z kim się Wanda spotyka jest dla niego zupełnie obojętne, nie trzyma jej pod kloszem, uważając, że ma własne życie, w które on nie powinien w żaden sposób ingerować. Na pewno nie zamienił z nim żadnego słowa, uważając, że nie ma mu nic do powiedzenia.
Neutralność? Dorian z pewnością uważa, że Mortimer jest żałosny, dlatego że nie potrafi nawet uciec i uniknąć konfrontacji z dajmy na to Ślizgonami. Zna jednak swoją siostrę i jej słabość do takich biednych człowieczków, więc nie ingeruje w to. Raczej wątpię, żeby mieli jakąkolwiek styczność ze sobą ;)
Gość
avatar

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPią 19 Gru 2014, 17:10

Pasi :D
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPon 18 Sty 2016, 12:55

Halo, halo, może coś? :) Kto Cię umieścił w Azkabanie? :>
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPon 18 Sty 2016, 12:57

Jared Wilson z Alexem Hallem :D. Raczej nie wróżę tej relacji pozytywu, ale może coś pokombinujemy?
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 EmptyPon 18 Sty 2016, 16:00

Przez ręce Brandona na pewno przeszły akta dotyczące Doriana, ale czy było tylko to..? Może mieli już gdzieś (nie)przyjemność się spotkać? A może dopiero się spotkają?
Sponsored content

Dorian Whisper - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 2 Empty

 

Dorian Whisper

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper - jasnowidz.
» Wanda Whisper.
» Wanda Lorna Whisper.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-