IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dorian Whisper

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptySro 30 Kwi 2014, 19:35

Dorian Whisper Szpony-puchacza
Puchacz, Ermund - Dorian dostał ją w prezencie od ojca. Korespondencyjna.


Ostatnio zmieniony przez Dorian Whisper dnia Czw 19 Cze 2014, 23:15, w całości zmieniany 4 razy
Irytek
Irytek

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyCzw 15 Maj 2014, 22:59

Cytat :
Gdy Dorian wszedł do Pokoju Wspólnego Krukonów na jego głowę spadła  niebieska paczka związana czarną wstążką. Była ona nieco ciężka. Po otwarciu chłopak obrywał z zielonego, kleistego osocza prosto w twarz. Mało tego. Jak odrzucił od siebie paczkę, zrobiła się z niej fontanna. Cuchnąca ciesz pochodząca bodajże od skunksa czy tego kaktusa brzydkiego, rozpryskiwała się wokół po wszystkich meblach i osobach. Ba, trudno było to z siebie zmyć, nie wspominając już o utrzymującym się zapachu...
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyCzw 22 Maj 2014, 21:26

Niedługo po tym jak Gilgamesh dostał przesyłkę, do Doriana podleciał Diarmuid, ze zwykłym, niespecjalnie dużym liścikiem.

Cytat :
Zacznijmy od tego, żebyś czytał ten list samotnie - w przeciwnym wypadku reputacja Twojej rodziny mogłaby ucierpieć, a tego byśmy nie chcieli, prawda? Drugą sprawą jest to, że przysyłanie mi wyjca to dość żałosne zagranie i niespecjalnie inteligentne, jednakże nie martw się - nie zdziwiłeś mnie specjalnie. Co do Twojej kochanej siostrzyczki - mam to gdzieś jakie jest Twoje zdanie, do niczego jej nie zmuszam. To czysty magnetyzm. Przy okazji - Wanda sprawiła mi całkiem ładny prezent na urodziny. Mianowicie, zobaczyłem ją półnago. Co więcej, mój penis przez pewien czas, był w Twojej siostrze. Następnym razem potrwa to dłużej, nie martw się. A teraz pocałuj mnie w dupę Whisper i życzę miłego dnia.

Z poważaniem, Gilgamesh von Grossherzog

Ps. Próba dotknięcia mnie to bardzo zły pomysł. Chyba oboje wiemy który z nas jest silniejszy.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyCzw 22 Maj 2014, 23:28

Odpowiedź była krótka i treściwa.
Cytat :
Ty chyba dawno w mordę nie dostałeś drogi kolego. Jest na to jedno lekarstwo - kiedy pijemy?
Ps. Popij ogórki mlekiem. Może to Cie w końcu nauczy, do czego służy dupa.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyCzw 22 Maj 2014, 23:34

Cytat :
Tym razem nie płacz, bo wyzbyłem się litości względem Ciebie. Można.
Ps. Nic nie zmieni tego, że dobrałem się do Twojej siostry. Boli, co?
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyPią 30 Maj 2014, 01:34

Brązowa sówka doskonale wiedziała, gdzie zastać starszego Whispera.... Ten sam schemat, błękitna koperta, schludne pismo i zapach wanilii unoszący się w powietrzu.

Cytat :
Kochany Braciszku.
Niestety pan Gross nie daje mi od jakiegoś czasu spokoju. Nie do końca wiem o co mu chodzi, ale zachowuje się co najmniej dziwnie w stosunku do mnie. Zamierzam to sprawdzić.
Nie martw się o mnie...
Kocham, Wanda.

P.S: Chyba będziemy musieli porozmawiać...
Irytek
Irytek

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyCzw 19 Cze 2014, 12:27

Nad głową ucznia przeleciała miniaturowa sówka, zrzucając ładnie zwinięty liścik.

Cytat :
Dorian!
Pomóż mi wydostać się z cieplarni numer trzy! Utknąłem przy tentaktuli, nie mogę się wydostać, bo mnie atakuje, co tylko się ruszę, a Ty jesteś specem od roślin. Pospiesz się, robi się gorąco!
Henry Lancaster
Gość
avatar

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyCzw 26 Cze 2014, 21:20

Harley skakała sobie z nóżki na nóżkę, podśpiewując jeden z numerów Upiornych Wyjców. I pomyśleć, że mieli przyjechać do Hogsmeade! Kiedy tylko o tym usłyszała, bardzo ochoczo postanowiła pomóc Madame Rosmertcie i Henry'emu w rozdawaniu ulotek. Tak więc skakała, śpiewała i wciskała ulotki każdemu kto przechodził obok, przy okazji gubiąc parę za sobą przy każdym podskoku. Uroczy ślad z okruszków. niektóre z ulotek wieszała również na ścianach, uważając czy nigdzie nie pałęta się woźny lub pani Norris.


UPIORNE WYJCE
W HOGSMADE


Dorian Whisper Blog_cu_4820389_7406712_tr_81d9f697daf7b9c800bc3dfaf44d5f72


Uwaga ludzie! Frank Lemarchal, wokalista i lider zespołu Upiorni Wyjce, we wczorajszym wydaniu Czarownicy powiadomił swoich licznych fanów o nadchodzącym koncercie w Hogsmade. Odbędzie się on 10 lipca 1977 roku, niedaleko Wrzeszczącej Chaty.

Dorian Whisper Tumblr_m6x3uiuK5u1r4aal4o1_r1_500


Mało tego! James Backerman, sławny gitarzysta zapowiedział, że do wygrania będą ekstra koszulki Upiornych Wyjców. Jest to główna nagroda przewidziana za najlepiej wykonany jego ulubiony utwór pt "This is the night". Koszule są unikalne, niedostępne w żadnym sklepie, tylko podczas koncertu w Hogsmade. Nie możecie tego przegapić!
Dorian Whisper 85220096968037956551_zps697d1a3a


Koszt biletu wynosi tylko 40 galeonów, zaś miejsca VIP i w  Loży Honorowej (tuż obok naszego zaproszonego Ministra Magii) 80 galeonów. Połowa środków zostanie przekazana na akcje charytatywne, które mają na celu pomoc osobom poszkodowanym przez działalność Śmierciożerców.
Dorian Whisper H..


Bilety można nabyć u wspaniałej Madame Rosmerty, która wyjątkowo zgodziła się prowadzić punkt sprzedaży od godziny 10:00 do 21:00 w "Trzech Miotłach" od poniedziałku do soboty. Za kupno pierwszych dziesięciu biletów, zobowiązała się podarować po jednym piwie kremowym, a więc nie zwlekajcie! Liczba biletów jest ograniczona!
Dorian Whisper Images?q=tbn:ANd9GcQ-Zx0dibqsDQvJnaxgFzGiRP-d278Q8lxcQW8ZNIgi1SHp0J-_
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyWto 19 Sie 2014, 17:16

Nagle do Doriana podleciała sowa Gilgamesha, udziobała go (takie miała przykazanie), zostawiła mu mały liścik i odleciała w dal
Cytat :
Whisper, Ty mała wredna mendo
Dawno się nie odzywałeś, nie piszesz, nie chlejemy, tak nie wypada.
Ok, grzeczności już za nami, teraz przejdę do sedna.
Gdyby tak zupełnie przypadkowo, potrzebował żebyś mi coś uwarzył...co byś chciał w zamian?
Książe Slytherinu (pozdrów siostrę paskudo)
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyWto 19 Sie 2014, 17:24

Odpowiedź przyszła szybko i była bardzo zwięzła.
Cytat :
Whisper
Jeśli nie masz szczególnych życzeń, to wiedz że wykorzystam to aby parę szlam zeszło na zawał. Jeśli coś jeszcze chcesz to się określ.
X.X.X
Alex Hall
Alex Hall

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyWto 19 Sie 2014, 22:50

Niewielka sówka niespodziewanie przysiadła na ramieniu Doriana, wystawiając nóżkę ze zwitkiem pergaminu:
Cytat :
Dorian, przykro mi z powodu śmierci waszego ojca. Gdybyście potrzebowali czegoś z Wandą, co mogę wam zapewnić ze swojej pozycji, nie zastanawiajcie się i piszcie.
A. Hall
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyPią 29 Sie 2014, 22:37

Diarmuid przyniósł krótki list, nakreślony naprędce
Cytat :
Drogi Dorianie
Ty chyba za mocno się uderzyłeś w głowę jeśli chociaż przez chwilę myślałeś że nie mam nic lepszego do roboty niż Cie odwiedzać. Mam nadzieję że dwulitrówka whiskey Ci wystarczy, bo więcej nie zmieszczę pod płaszczem.
Książe Slytherinu
Ps. Tylko mi tam nie zaśnij cholero, jak przybędę i będę musiał Cie budzić to pozbawię Cie wszystkich kości
Rubeus Hagrid
Rubeus Hagrid

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyWto 16 Wrz 2014, 22:01

William pojawił się w oknie sali szpitalnej i spoglądał na Arię, Gilgamesha i Wandę. Tego dnia Dorian miał naprawdę mnóstwo gości. Główkę przechylił lekko w bok i zatrzepotał skrzydłami, aby zwrócić na siebie uwagę zebranych, a najbardziej - Doriana. Chłopak po chwili dopiero podniósł głowę, zauważając nowego gościa. Wyciągnął dłoń w jego kierunku, a puchacz podfrunął i usiadł mu na ramieniu, rzucając na kolana list. Dorian otworzył go, a widząc wielkie, koślawe litery... jego wyraz twarzy nieco się rozjaśnił.

Cytat :
Dorian Wispir,
Piszę do Ciebie, bo żym słyszoł, żyś ukuńczył szkołę. Ładni to tak bez pożygnonia? Myślołżym, że może zostanisz jeszcze... no i robótkę bym ci jakąś doł. Wisz, mówię tu o łażeniu po Zakazanym Lesie, jako mój partner. Dom ci kuszę, albo jakiś nożyk i bydziesz śmigoł. Ni powim, że ramię w ramię, bo dziwacznie to brzmi, no nie? Cholibka, przydołby mi się w tych czasach jakiś partnyr, bo wiadomo, nie jest bezpieczni. Dobra, to czekam na odpowiedź. Z Dumbledorem już gadałem, dostanisz nawet pokoik w Zamku, pełen wypasik.
Czekam na Twoją odpowiedź i wracej do zdrowia, bo przeciż bez kości w nodze nie będziesz patatajał po Lesie, no nie?
Rubeus Hagrid.

Tego się Dorianie nie spodziewałeś, prawda?
Gość
avatar

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyWto 16 Wrz 2014, 22:33

Jedna ze szkolnych sów wylądowała leniwie przed Panem Whisperem, przekręciła głowę i czekała, aż nie-tak-dawno-Krukon otworzy elegancką, kremową kopertę. Wszystko wskazywało na to, że jest to list z Hogwartu. Czyżby Pana Whispera powołano po raz drugi, zaraz po ukończeniu szkoły? Chciałoby się.
Sama treść napisana była równo, elegancko, widać, że przez osobę przyzwyczajoną do pisania takich druków, a puste, wykropkowane miejsca wypełniono nieco mniej czytelnie, wyraźnie przez kogoś innego.

Cytat :
Szanowny Pan Dorian Whisper

Wiemy, iż pańska przygoda z edukacją niewątpliwe jest sprawą pochłaniającą zarówno czas jak i duszę, jednak są powody, dla których musimy się z Panem skontaktować. Wierząc, że ścieżka zwana nauką została już przetarta, a Pan słusznie wykorzystał czas ze szkolnymi woluminami grzecznie uprasza się o zwrot do biblioteki Szkoły Magii I Czarodziejstwa Hogwart następujących ksiąg:

~ 'Smok po szwedzku, czyli ONMS po skandynawsku.' Milena Ruttehnoff  przetrzymane od 03 II 1977
~ 'Magiczne artefakty i jak unikać ich niewłaściwego użycia' Rudolf Friderich Hasook przetrzymane od 23 III 1977
~ 'Władca Pierścienic. Kompletny przewodnik po hodowli gumochłonów' Thomas Tymonizjusz Kwiatkowsky przetrzymane od 30 V 1977

Do dnia 05 IX 1997.
W przypadku niedostarczenia ksiąg do podanego terminu ostrzega się szanownego Pana Doriana Whispera o konsekwencjach takiego postępowania.

Pozdrawiamy.
Biblioteka Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.

Argus Filch
Argus Filch

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper EmptyNie 26 Paź 2014, 20:44

Dorian Whisper Tako
Cytat :
Dyrekcja Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart serdecznie informuje o nadchodzącym roku szkolnym 1977/1978! W związku z tym ważnym wydarzeniem, pracownik placówki Argus Filch zobowiązał się rozesłać Wszystkim uczniom i nauczycielom oto tę broszurkę z najważniejszymi informacjami.

Noworocznym poleca się nauczenie się na pamięć panujących Zasad:

-> Lista Rzeczy Zakazanych z dnia 12.12.1933*
-> Regulamin Szkolny z dnia 12.01.1911

Niniejszym pan Argus Filch ma zaszczyt ogłosić o zbliżających się zajęciach WDŻ, Wychowanie do Życia w Społeczeństwie Czarodziejów! **
Odbywać się one będą 2 razy w tygodniu w gabinecie Szkolnego Woźnego.
Swoje kandydatury można zgłaszać już dziś! Wystarczy wysłać sowę zwrotną do Hogwartu, a na pewno trafisz na listę chętnych i zainteresowanych! Zajęcia te są całkowicie darmowe, a więc Zapraszamy!

Pan Filch również uprzedza o przestrzeganiu ww. zasad i regulaminu szkolnego. Za lekceważenie i łamanie paragrafów grozi:
-> kara grzywny w postaci utraty punktów domu,
-> dożywotniego szlabanu, prac społecznych,
-> zawieszenia w prawach ucznia/nauczyciela,
-> odebraniu pozwolenia wycieczek do Hogsmade,
-> wydalenia ze szkoły,
-> a nawet powiadomienia rodziców o przestępstwie!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zarząd Główny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Grono Pedagogiczne Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Prezes Ministerstwa Magii Wydział Dyscyplinarny Adolf Jehowy
Woźny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart Argus Filch
Kółko Weteranów Pierwszego Świata "Charłaczątka"
Oddział Intensywnego Wychowania św. Mung dr Sylv Kotos
Walterus Havocus & Łajatus Awanturniks s.p.o.o.
Pupil Straży Przybocznej Pani Norris.

* odnośnik po kliknięciu myszą/kotem/trolem górskim
** broszura WDŻ pojawi się we wrześniu 1977r
Sponsored content

Dorian Whisper Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper Empty

 

Dorian Whisper

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper - jasnowidz.
» Wanda Whisper.
» Wanda Lorna Whisper.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-