IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ocena marudera

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Jonathan Prior
Jonathan Prior

Ocena marudera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ocena marudera   Ocena marudera - Page 5 EmptyWto 22 Mar 2016, 06:59

Charakter postaci: Akurat z Tobą piszę i wiesz co? Nie wiedziałem, że na forum zrobiła się znowu perła. Rzadko je widuję. Takie osoby, które są tu już od dłuższego czasu i jeszcze nie wszyscy wiedzą, że są wyjątkowe. Why? Masz charakter z życia wzięty. Osoba ambitna, poważna, taka, co próbuje zobaczyć możliwe w niemożliwym, do tego podobają mi się nawiązania do porażek i jak przed chwilą, do "popularności w Slytherinie". Nie robisz z siebie ofiary losu, jak to ludzie lubią umieszczać takich w Puchonach. (jestem wyczulony na takie coś, bo uwielbiam Hufflepuff i nosi mnie, gdy widzę stereotypy z palca wzięte). To, jak się martwi co kto o niej myśli, że denerwuje się etc. Ludzie nie lubią opisywać takich błahostek, a Ty to robisz, dlatego spodziewaj się, że wpakuję się do Ciebie na dłuższą relację. Nie wiem jaką, ale masz mnie teraz na głowie.

Posty: Zacne. Zwracasz uwagę na fajne szczegóły, ogólnie opisujesz szczegóły dotyczące zachowania fizycznego - a to wbrew pozorom nie jest łatwe dla społeczeństwa. Nie boisz się pisać wprost ani nazywać rzeczy po imieniu. To drugi element, dla którego mam zamiar się przy Tobie kręcić.

Nick: w sumie mi się nie podoba :D Ale im dłużej go czytam tym się do niego przyzwyczajam i nabiera on czegoś ładnego i miłego skojarzenia. hyhy :D Nigdy nie widziałem imienia Blake, ma dla mnie dziwne brzmienie, a nazwisko powinno mi się z czymś kojarzyć, ale nie wiem z czym. No ale poza tym jest okej, przynajmniej umiem to przeczytać, a to już spory postęp.

Coś od siebie: podoba mi się nasza relacja. Ustaliliśmy sobie jedno i teraz w leniwym tempie być może to wprowadzimy w życie. Nic na siłę, w postach nie ma pośpiechu. I piszesz w odpowiednim dla mnie tempie. Nie muszę czekać tygodniami na posta, a relacja się kręci, kręci i nie trzeba wielkich pomysłów, aby były powody do dyskusji i śmichów.
Polecam Blake, polecam.
Plusik za piegi, nie widziałem tu jesio piegowatej osoby :D Postać orginalna, warto się z nią bratać ;]
Envy Pride
Envy Pride

Ocena marudera - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Ocena marudera   Ocena marudera - Page 5 EmptySob 02 Kwi 2016, 19:05

Najbardziej hejterski hejter znów wkracza do akcji, więc czapki z głów i trzymać się krzeseł.

Charakter postaci: Cóż, zbyt wiele dobrego tu nie powiem. Okazji pisać z Tobą nie miałem, więc wypowiem się z perspektywy osoby trzeciej, która czytała tylko kp i parę postów. Postać moim zdaniem dość sztampowa, w moim personalnym odczuciu - mdła. Może to dlatego że źle mi się kojarzy, a może po prostu za dużo już takich spotkałem (wręcz prowadziłem jedną działającą na podobnych zasadach). Tak czy siak, zdecydowanie mi jakoś Jonathan nie podchodzi, zarówno patrząc na to co wyczytałem w kp, jak i na sposób w jaki postać się prowadza. Ale mówię, nie graliśmy razem sesji, więc nie wypowiem się też bardziej rzetelnie, raczej tak "z boku" to widzę.
Posty: Tutaj niewiele mam do zarzucenia. Posty spójne, z zachowaniem sensu, nie są zbyt krótkie, ale też nie piszesz 20 stronnicowych esejów przepełnionych patosem do granic możliwości. Także w sam raz.
Nick: Prosty, nieskomplikowany, łatwy do zapamiętania. Popularny, ale nie przewałkowany milion razy wszędzie. Jest ok.
Coś od siebie: Nie mam nic do dodania za bardzo, bo Cie nie znam.
 

Ocena marudera

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Niezbędnik Podróżnego Marudera
» Poradnik początkującego Marudera
» Pisiont, pół dwajścia i jeden sposobów na śmierć marudera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-