IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Korespondencja Jasmine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Marcus Glom
Marcus Glom

Korespondencja Jasmine - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja Jasmine   Korespondencja Jasmine - Page 4 EmptyPon 26 Lis 2018, 15:58

Cytat :
Jasmine, Duszo Slytherinu
20 kwietnia odbędzie się trening. Moim życzeniem jest, abyś zaszczyciła mnie swą obecnością. Szczególnie ważne jest to dla mnie dlatego, że Nemka mnie sama nie utrzyma, a jak Castiel albo Mikhail zaczną wydawać z siebie dźwięki imitujące słowa, to prawdopodobnie ktoś dostanie morderczym zaklęciem. Do szybkiego zobaczenia
Glom
---------------------------------------------
Członkowie drużyny proszeni są już o pisanie na boisku Quidditcha, post GlomoMGie pojawi się w najbliższym czasie.
Enzo Romulus
Enzo Romulus

Korespondencja Jasmine - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja Jasmine   Korespondencja Jasmine - Page 4 EmptyWto 04 Gru 2018, 12:43

Niewielka sówka przytaszczyła w dziobie kartkę z rankingiem najlepszych kawalerów w zamku który zamieszczony był w przedostatnim wydaniu lustra. Pod spodem napisane było starannie:
Cytat :

Jasmine, czy dasz szansę numerowi pierwszemu i dasz się wyciągnąć na kawę i ciastka?
Będę grzeczny.
Enzo
Enzo Romulus
Enzo Romulus

Korespondencja Jasmine - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja Jasmine   Korespondencja Jasmine - Page 4 EmptyWto 04 Gru 2018, 13:36

Cytat :
Dzisiaj o 18, korytarz na III piętrze.
Możesz się nie ubierać?
W chuj nie mogę się doczekać.
Enzo
Anonim
Anonim

Korespondencja Jasmine - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja Jasmine   Korespondencja Jasmine - Page 4 EmptySob 08 Gru 2018, 19:03

Jedna ze szkolnych sów przyniosła Jasmine list, napisany czerwonym atramentem (a przynajmniej tak to wyglądało), zamknięty w czarnej kopercie.
Cytat :
Bractwo Cię obserwuje

Po odczytaniu list zamienił się w kupkę popiołu.
Sponsored content

Korespondencja Jasmine - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja Jasmine   Korespondencja Jasmine - Page 4 Empty

 

Korespondencja Jasmine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Jasmine Vane
» Jasmine Olaya Vane
» Jasmine Olaya Vane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-