IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Marudnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyPon 23 Cze 2014, 09:22

przepraszam, ale musiałam. Naprawdę nie polecam czytać.:
Gość
avatar

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 26 Cze 2014, 12:47

Marudzę, bo się nie wyspałam. I nie zanosi się bym przez kolejne 24 godziny miała to nadrobić.
Marudzę, bo jutro piątek.
Marudzę, bo moje CKE publikuje wyniki dopiero w południe.
Marudzę, bo wpadłam w etap zaprzeczania.

I marudzę, bo stwierdzam, że jestem idiotką, o!

O innych kwestiach związanych z pisaniem, wenem i problemami z samą sobą nie wspominając.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 26 Cze 2014, 13:31

Marudzę, bo mam "złą wenę". Czyli nie na Heńka. Na same gbury, które chętnie uczyniłby baaaardzo źle co niektórym osobom w fabule.
Marudzę, bo nie umiem polubić ślizgonów, choćbym chciał.
Marudzę, bo jestem głodny, lodówka pełna, a nie ma co jeść.
Marudzę, bo od paru dni zasypiam najwcześniej o 1 w nocy, a rano jestem nieżywy.
Marudzę, bo chodzę poirytowany i detale mnie wkurzają przez co wkurzam Adminki i tylko czekam aż zaczną na mnie wrzeszczeć za upierdliwość.
Marudzę, bo będę upierdliwy. Jeszcze z dwadzieścia razy.
No i Marudzę, bo chcę WENĘ. Gdzie ona polazła i mnie rzuciła...
Lily Evans
Lily Evans

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 26 Cze 2014, 13:41

Marudzę, bo też się nie wyspałam, bo czytałam jakieś głupoty, których w ogóle nie powinnam tykać, bo nie przyczyniają się do mojego rozwoju. Wcale, a wcale.
Marudzę, bo nie ogarniam już niczego i mam miliardy wątpliwości i coraz bardziej mi się nie chce, co jest przykre.
Marudzę, bo doba ma za mało czasu żeby zrobić wszystko co się powinno, co się chce, czego od ciebie żądają i jeszcze załapać trochę snu.
Marudzę, bo Anna Karenina się kurzy.

Mardzę, bo w jednym zdaniu użyłam aż 3x słowa "bo".
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 26 Cze 2014, 18:57

Marudzę, bo za długo spałam i od rana boli mnie głowa oraz brzuch. Marudzę, bo milion rachunków przyszło, a internetu nie płacono od 4 miesięcy (nie wysyłali cholernicy maili przypominających o wpłacie) i jest do zapłaty 360 zł. Marudzę, bo mam dość sesji, nie zdałam zerówki, którą tak "pięknie" i "z wyobraźni" napisałam. Marudzę, bo muszę jeszcze raz jechać do Krakowa. Marudzę, bo egzaminy nakładają się na grila, którego organizują znajomi w Łodzi i nie dam rady pojechać. Marudzę, bo mam za dużo nauki i mi się nie chce. Marudzę, bo marudzę...

Ah i marudzę, bo zapomniałam wyłączyć czajnik na wodę (mamy zwykły taki metalowy) i wszystkie plastikowe części, zaczynając od gwizdka, kończąc na uchwycie... się stopiły.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 03 Lip 2014, 02:49

Marudzę bo:

Kill Your Darlings - zdecydowanie jeden z trudniejszych filmów, jaki widziałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Osobiście uważam też, że Do-Końca-Życia-Będę-Potterem Radcliffe radzi sobie w roli całkiem dobrze, choć chwilami jest nieco kartonowy.
A Dane to moje nowe odkrycie; dzięki Sony za nową obsadę Spider-Mana.
Film na plusie.
Obawiam się jedynie, że będę musiała obejrzeć go jeszcze raz, sama, w jakiś ciemny, smutny wieczór, bo oczy DeHaana rozpraszały mnie przez całe dwie godziny.
Ten facet ma szklane kulki zamiast tęczówek, przysięgam.

...i dlatego marudzę.
Bo choćbym chciała film zanalizować, jedyne, co pamiętam bardzo wyraźnie, to te pieprzone, niebieskie patrzałki ><
Argus Filch
Argus Filch

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyNie 06 Lip 2014, 11:18

Marudzę, bo nie wiem co Filch będzie robił przez całe wakacje sam... w szkole... to takie smutne...a on jest taki fajny...
Marudzę, bo jak ja przetrwam bez szlabanów?!
Marudzę, bo brwi Harley są straszne i się ich boję.
Marudzę, bo jest tyle Puchonów, a nikt nimi nie pisze, a są wakacje i miało być nas więcej, więcej i jeszcze więcej.
Marudzę, bo bym obejrzał jakiś film wenizujący, ale nie wiem jaki.
Marudzę, bo jest gorąco.
Marudzę, bo muszę iść po ładowarkę do tego głupiego złoma, na którego nie da się nic zainstalować wrr.
Chris Dolmeth
Chris Dolmeth

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyNie 06 Lip 2014, 11:49

Marudzę bo na wakacjach jestem i muszę wychodzić na dwór żeby zapalić.
Marudzę bo Filch mnie od niktów wyzywa.
Marudzę bo nie wiem już którego końca różdżki należy używać
Marudzę bo mam więcej rzeczy do zrobienia niż chęci.
Marudzę bo jest upał.
Marudzę bo mnie buty obcierają.
Marudzę bo babcia mnie karmi jak batalion wojska.
Marudzę bo mam ostatni wagon fajek.
Marudzę bo wino do obiadu.
James Potter
James Potter

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyNie 06 Lip 2014, 12:48

No to ja też trochę pomarudzę...


Nadal nie mam stałego internetu, marudy ciągną dane jak odkurzać i muszę męczyć sie na tablecie, by cokolwiek sensownego napisać bez błędu lub głupiego słowa. Do tego jest strasznie gorąco, a skończyła mi sie woda i jadę teraz na samej pepsi, co będzie skutkować kacem moralnym jutro. Muszę też napisać list motywacyjny, by podrzucić papiery jutro do kliniki, modląc się w duchu, by chociaż dali mi posadę sprzątaczki. Jak to nie wyjdzie, to zmuszona będę pójść do McDonalda. A tego nie chcę. Kasa, wszędzie kasa. Na dodatek wpakowałam się w pewne bagno. I progi na SGGW są takie same jak w zeszłym roku. A wolałabym jednak by w Poznaniu spadły, bo chcę mieć już rekrutację z głowy.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyWto 15 Lip 2014, 13:07

Marudzę, bo nie wiem co ze sobą zrobić.
Charlie Allison
Charlie Allison

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyWto 15 Lip 2014, 14:37

Marudzę, bo nie wiem jakim cudem mam kaca .____. Wypiłam zaledwie 1,5 piwa!
Marudzę, bo obudzili mnie o 7
Marudzę, bo nienawidzę prowadzić samochodu.
Marudzę, bo nie mam cholernie na nic czasu.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptySob 19 Lip 2014, 10:15

Marudzę bo spieprzyłam życie swojej pierwszej od lat sensownej postaci i nie bardzo wiem co z tym faktem zrobić. I dlatego, że Rosier mnie stresuje, o.
I marudzę w sumie dlatego, że mogę. Jest wcześnie, gorąco, nic mi się nie chce i ogólnie paskudny dzień się zapowiada.
Jared Wilson
Jared Wilson

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 14 Sie 2014, 17:26

Marudzę, bo mi się nie podoba zabieganie Lily i obojętność reszty wobec tego. Chyba co poniektórzy zapominają, że nie tylko Site ma dbać o nas, ale i my o Site.
Marudzę, bo chcę szybką, sprawną sesję z mordobiciem, a nie mam sił nawet o to wołać, bo też ni ma kogo.
Marudzę, bo co wchodzę na cb to nie wiem gdzie jest góra, a gdzie dół, bo tak się nas napłodziło.
Marudzę, bo żona nie chce mi dać trzeciego Wilsona.
Marudzę, bo Skai jest nieaktywna mimo, że zapiera się, że aktywna. Logowanie raz na parę dni i trzy posty od dwóch miechów, ta?
Marudzę, bo chcę syna na forum -.-
Marudzę, bo tylko ze względu na Lilkę wszystko zachowuję dla siebie i jestem w miarę grzeczny.
Marudzę, bo chce łapooooochrupki.
Gość
avatar

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyCzw 14 Sie 2014, 18:35

Marudzę, bo nie mam z kim pisać @_@
Marudzę, bo usunięto mi avka :(

najpewniej zdjęcie nie działa, wstaw jeszcze raz. ;)
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 EmptyPią 29 Sie 2014, 02:34

Wszystko jest nie tak, jakbym tego chciała, życie mnie przerasta, moje własne nerwy też mnie przerastają, wszystko mnie, brzydko mówiąc, wkurwia i doszłam do wniosku, że kolejnego ciosu w plecy już nie zniosę.
Do Krakowa wracam dopiero za cztery dni, najchętniej położyła bym się gdzieś i płakała i mam coraz większe problemy ze snem. Niech mnie ktoś humanitarnie dobije.
Sponsored content

Marudnik - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 3 Empty

 

Marudnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Marudnik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-