IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Marudnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Meredith Walker
Meredith Walker

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySro 22 Kwi 2015, 21:08

marudzę bo trzy lata w plecy, dalej nie umiem śpiewać
marudzę bo pojutrze mam rocznicę i smuci mnie ogarniająca mnie melancholia
marudzę bo pojutrze mam występ przed moich byłym niedoszłym
marudzę bo chyba mnie przewiało i jestem chora
marudzę bo nie umiem na szybko napisać posta a zaraz to będę robić
no i marudzę, bo jestem kluseczką.

na dzisiaj finito, wracam do bycia nieudolnym skrzypkiem na dachu.
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySro 22 Kwi 2015, 21:21

Marudzę, bo najzwyczajniej w świecie jest mi źle i smutno.
Marudzę, bo absurd pewnej sytuacji mnie przygniata.
Marudzę, ponieważ przez cholerne sny mam problem ze spaniem i chodzę niewyspana, wyglądając jak trup.
Marudzę, chociaż bywało gorzej.
Marudzę, bo pomimo ludzi wokół mnie czuje się kinda lonely.
I marudzę dla samego marudzenia.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyPią 24 Kwi 2015, 18:42

Marudzę, bo odczuwam brak żelaza i magnezu. Uwierzcie mi, to kiepska sprawa. Najgorsze jest to, że nawet jak toto jem, to mi to nie pomaga. 
Marudzę, bo do braku żelaza dochodzi ucho, które mnie wyczerpuje. Pójdę z nim do lekarza, a ja do lekarza chodzę raz na dwa lata. W ostateczności. Miesiąc mija, a ja dalej czuję jak mnie tam coś kuje i wrr. 
Marudzę, boo mi się popsuł w netbooku przycisk On/Off. Znaczy działa, ale sie poluzował i co wciskam go na miejsce, on odskakuje przy drobnym ruchu. Bawię się tym od rana. Złośliwość rzeczy martwych.
Marudzę, bo przez wyjazd do Espania przytyłam 80 dag. A co, jeśli urośnie mi podbródek? Załamanie nerwowe. 
Marudzę, bo dopiero na prochach się wybudzam. To chore, powinno być na odwrót. 
Marudzę, bo chcę tulić. Cokolwiek. Kogokolwiek. Odzywa się we mnie Joe. Kto by pomyślał, że przejęła trochę moich cech. 
O, marudzę też, bo mi się Wódz śnił wczoraj! Normalnie okropne przeżycie, bo zjadł mi we śnie czekoladę. -.-
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySro 13 Maj 2015, 17:45

Marudzę, bo powietrze jest zbyt gęste, płuca zbyt słabe by sobie z nim poradzić, a cena, którą przyszło zapłacić, wydaje się boleśnie nieadekwatna do wielkości przewiny.

I dlatego, że nie mogę pisać.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySro 13 Maj 2015, 20:18

Chciałbym draży.
Proste problemy prostych ludzi.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySro 13 Maj 2015, 20:28

Mam draże.
Do sernika.
Vincent Pride
Vincent Pride

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySro 13 Maj 2015, 20:48

Marudzę bo przeszłość ściga mnie bez wytchnienia, nieprzyjemne myśli i wspomnienia mnożą się jak króliki, sen nie daje odpoczynku - i wszyscy uparcie nie chcą zapomnieć o moim istnieniu, a ja nie jestem pewien czy bardziej mi to przeszkadza, czy schlebia.
(I że nie umiem w język polski)
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyNie 17 Maj 2015, 11:20

Bo wszystko mnie boli. Mam katar, moja głowa - pęka. Gardło mam zdarte. I nic mi się nie chce.
I jest szaro za oknem.
I tak po prostu, bo jestem beznadziejna.._______.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyCzw 21 Maj 2015, 22:33

Marudzę, bo Walter, Rosier i Wanda dosypali drożdży do nowej szaty graficznej i forum tyje jak opętane, przez co nie mam szans zacząć kiedykolwiek ogarniać co tu się dzieje. :D

Marudzę, bo czuję się stary i pomarszczony jak tak widzę nową krew.
Marudzę, bo muszę zrobić jeszcze dwadzieścia tysięcy rzeczy, w tym połowa na marudach i będę musiał zaspamować znowu skrzynkę Rosierowi (tak, się bój) i do tego nadrobić co zaległe. Problem w tym, że nie mam kiedy.
Marudzę, bo Lili coś knuje, a jeśli ona knuje to klękajcie narody. Takie małe słodkie coś, a takie cwane.
Też Cię uwielbiam. :>

no i marudzę, bo jeść mi się chce.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyCzw 21 Maj 2015, 22:34

Marudzę specjalnie drugim postem, bo właśnie tym spamem wskakuję na 800 postów. A i tak Wanda mnie przegoniła to też marudzę. Łajat się starzeje, a tu jesio nie zdążył spłodzić małych łajato-wandów.
Jared Wilson
Jared Wilson

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyWto 09 Cze 2015, 09:58

Zastnawiam się kto mi zmienił avatar i dlaczego jest to Wanda Whisper.
Czemu Wilson trzyma się za jaja?
Zaraz wypluję płuca.
Ktoś podobno za mną tęsknił, hehe.
Mary McDonald
Mary McDonald

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptySob 13 Cze 2015, 13:11

Marudzę bo mały spam w grach.
Marudzę bo sama go nadrabiam.
Marudzę bo jestem nadal chora.
Marudzę bo wypluwam płuca.
Marudzę bo gorąco za oknem.
Marudzę bo marudzę.
Syriusz Black
Syriusz Black

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyPon 06 Lip 2015, 20:52

Marudzę bo zlałem jeden egzamin.
Marudzę bo nie mam wyników z pozostałych dwóch.
Marudzę bo jestem odwenowany na amen i zaraz mnie Dorcas zabije bo jej nie odpisuje już hohohohohoho.
Marudzę bo pewno będę miał pomysł na pisanie jak pojadę na wakacje bez laptopa.
Marudzę bo jest cholernie gorąco.
Marudzę bo nic mi się nie chce.
Marudzę bo rozstałem się z dziewczyną.
Marudzę bo jestem Syriusz Czarny :x.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyCzw 13 Sie 2015, 14:39

Dawno mnie tu nie było, ale już czas napisać o mojej frustracji, która dosięga mnie zawsze, jak biorę się za pisanie pracy inżynierskiej, a raczej ogarnianie ankiet, które mi są do niej potrzebne.
LUDZIE, jak można nazywać się dobrym właścicielem psa, dbającym i "znającym się na skutkach otyłości", skoro CO DRUGI PIES ma albo NADWAGĘ ALBO CHOLERA OTYŁOŚĆ. Rozumiem, gdyby ktoś też tak zaznaczył, wtedy miałabym jakąś tam świadomość, że ludzie biorą się za odchudzanie takiego psa. ALE NIE. Po co. Lepiej uznać, że pies który waży 48 KG w rzeczywistości powinien ważyć około 30 kg, ma wagę wręcz IDEALNĄ. Boję się wiedzieć, jak ten pies wygląda.
Ludzie to IDIOCI, chodzi mi o tych, którzy wypełniają ankietę. Nie umieją czytać ze zrozumieniem, czy jaka cholera? Skoro mam wyraźnie wystawione rodzaje żywienia (mieszane, suche, domowe) to oczywiście, że chodzi mi o to, że jak mieszane to jest suche i domowe, a nie, ktoś sobie zaznaczy suche, a potem wpisuje jeszcze domowe w kolejnym pytaniu. Gdyby ludzie były chociaz w połowie ogarnięci i umieli czytać ze zrozumieniem, to może nie siedziałąbym nad tą ankietą już dobry miesiąc , bo albo mi się jej nie chce uzupełniać, albo siedzę nad jedną rubryką pół dnia i się zastanawiam co autor miał na myśli.
A najlepsi są ci, co zaznaczają karmę komercyjną i wpisują w firmie "ta tania, TESCO". Ręce opadają. Mam ochotę rzucić w kogoś kapciem. Albo nie. Cegła lepiej się będzie nadawała do wybicia ludziom z tych pustych łbów głupot. Może i się nie znają, rozumiem to. Ja jednak wychodzę z założenia, że jeśli ktoś się decyduje na psa, to musi się liczyć z tym, że pies nie jest śmietnikiem, w którego można wrzucać RESZTKI PO POSIŁKACH LUDZKICH, bo i takie rzeczy się zdarzały.
Pozostaje mi tylko skomentować to wszystko tak:
Marudnik - Page 9 Tumblr_li3wvnDa8G1qb84lwo1_400
Bo brakuje mi słów.
Powinnam zmienić temat pracy inżynierskiej na "Debilizm w społeczeństwie, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem", a naprawdę, moja ankieta skomplikowana nie była. Mogę nawet uznać, że była wręcz banalna, jak dla przysłowiowego idioty.
Ben Watts
Ben Watts

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 EmptyWto 15 Wrz 2015, 15:33

Spoiler:
Sponsored content

Marudnik - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Marudnik   Marudnik - Page 9 Empty

 

Marudnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Marudnik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-