IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Marudne Randewu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Kiedy? When? Cuándo? Wann? Kogda? (i gdzie)
Pierwsza połowa lipca
Marudne Randewu. Vote_lcap2%Marudne Randewu. Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Druga połowa lipca
Marudne Randewu. Vote_lcap2%Marudne Randewu. Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Pierwsza połowa sierpnia
Marudne Randewu. Vote_lcap11%Marudne Randewu. Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Druga połowa sierpnia
Marudne Randewu. Vote_lcap26%Marudne Randewu. Vote_rcap
 26% [ 12 ]
Tylko w tygodniu
Marudne Randewu. Vote_lcap6%Marudne Randewu. Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Tylko weekendy
Marudne Randewu. Vote_lcap17%Marudne Randewu. Vote_rcap
 17% [ 8 ]
Warszawa
Marudne Randewu. Vote_lcap23%Marudne Randewu. Vote_rcap
 23% [ 11 ]
Gdzie indziej
Marudne Randewu. Vote_lcap2%Marudne Randewu. Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Bydgoski konwent
Marudne Randewu. Vote_lcap4%Marudne Randewu. Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Warszawski konwent
Marudne Randewu. Vote_lcap6%Marudne Randewu. Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 47
 

AutorWiadomość
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 12:04

Obywatelki, obywatele.

Ktoś wygrzebał w czeluściach internetu takie oto cośKLIK .
Pytanie brzmi, czy ze względu na tematykę może ktoś chciałby się na takiej imprezie pojawić? Można by spróbować ogarnąć prelekcję związaną z promocją marud, albo po prostu się spotkać, albo zrobić Larpowe co nieco?

Narodzie, przemów.


Ostatnio zmieniony przez Francis T. Lacroix dnia Czw 11 Cze 2015, 21:31, w całości zmieniany 1 raz
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 12:07

Nie wiem czy w Warszawie na początku lipca? nie ma przypadkiem jeszcze jednego takowego eventu Potterowskiego. Aczkolwiek ja byłabym chętna.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 12:12

Warszawski konwent fanów HP odbywa się 2-5lipca tego roku. I za tym bym optowała. ;)
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 12:28

O, ja za tym warszawskim również.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 12:33

Ma ktoś link do ich strony/ czegokolwiek, żeby było więcej informacji? :D
Vincent Pride
Vincent Pride

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 15:23

Ten w Bydgoszczy bardziej do mnie przemawia, szczególnie jego program.
Katerina E. Argent
Katerina E. Argent

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 16:26

Jeżeli o to chodzi to do mnie też bardziej przemawia Bydgoszcz. I nie tylko dlatego, że to Bydgoszcz i jakby co mam wygodne łóżko do użytku własnego, ale też data mi bardziej pasuje (4 lipca mam ostatni egzamin) plus wydaje się, że program jest ciekawszy (może to dlatego, że w Bydg już od jakiegoś czasu ten zlot robią, a w Warszawie chyba po raz pierwszy, nie?).

Plus gdybyśmy na Bydzię się zdecydowali to zabieram wszystkich na pyszne lody na starówce! :3 (mundra, była raz, ale i tak polubiła)
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 16:36

W Warszawie organizują takie zloty od x lat. ;P Więc to nie żadna nowość.
Soleil Larsen
Soleil Larsen

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 16:37

Ja też odpadam, jeśli chodzi o Warszawę. Termin taki niepasujący. :<
Katerina E. Argent
Katerina E. Argent

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 17:04

Wiesz zlotów jest masa, to fakt, pytanie czy robi to jedna organizacja każdego roku, by mówić o fajnym ogarnięciu konwentu. Chociaż fakt, nie wiem o którym wgl Wandziu mówisz, ale ja kojarzę, że jeden od tego roku zaczyna. Ale mogę mieć nieaktualne informacje. Mają jakąś stronkę? Bo nie przyuważyłam linku, a google mnie trolluje. :x Bo niby coś znalazłam, ale kurde nie wiem czy to to (chociaż niby daty pasują).

No i jak mówiłam - ja nie mogę. Egzamin z biochemii tak bardzo
Bellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 17:50

Ja chce na ten w Bydgoszczy. W ogóle mam takie małe marzenie, żebyśmy podeszli do sprawy poważnie i zrobili LARPa (jak to zostało zaproponowane). Proszęproszęproszę. Nawet jak będzie w pięć osób, to i tak cudownie.

Warszawski odpadam. Bronię się na początku lipca.

Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 17:53

Ja mam 5 sierpnia koncert HIM'u i o ile uwielbiam was wszystkich, tak niestety w tym wypadku przegrywacie masowo i każde z osobna. .___.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 19:59

Ja zdecydowanie odpadam, jeśli chodzi o Warszawę. Ewentualnie, zrobimy coś swojego i chrzanić siły wyższe.

Sami sobie sterem, Sami sobie konwentem.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 20:12

To mi bardziej pasuje, szczerze powiedziawszy. Hmh. Namioty i w Polskę? xD
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. EmptySob 16 Maj 2015, 20:41

Nie no, ale tak zupełnie serio. Posprzedawajmy ciut narkotyków i jedźmy gdzieś.
Sponsored content

Marudne Randewu. Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. Empty

 

Marudne Randewu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-