IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Lémieux'a!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptyPią 06 Lut 2015, 13:59

Relacje Lémieux'a! Tumblr_n15yejWBN11rmr774o1_250
-Patrze i wciąż się dziwię.

♥ - Pozytyw
♡ - Neutral/negatyw/to skomplikowane

Pan Tadeusz - Towarzysz podróżny, wiecznie głodny i psotliwy! Jest oczywiście kotem z grubym futrem. We wrześniu widziałem go w Hogsmeade w domu pewnego starca. Gdy urósł, wyrzucono go na ulicę. Los chciał, abym go przygarnął i zajął się nim.

Rosalie - Co mam o tym powiedzieć? Cóż, Ślizgonka o dziwnych zainteresowaniach (i fetyszach), czym pewnie wielu odstrasza, ale osobiście ją lubię. Kolegujemy się, chociaż jestem z pewnością nielicznym Gryfonem z którym ona utrzymuje dobre stosunki.

Murphy - Koleżanka z Gryffindoru, która z pewnością pomogłaby w potrzebie. Nie lubi się z Rabe, ale w tym konflikcie pozostaje bezstronny. Skrycie liczę, że zwiąże się z Ericiem!

Eric - Mój najlepszy kumpel z domu lwa. Co prawda nigdy wcześniej nie trzymałem się z żadnym mugolakiem, ale teraz widzę w nim jakieś oparcie i pocieszenie. Pomagał mi od początku.

Wanda - Kujonka Krukonka. Perfekcyjna uczennica. Z początku wydawało mi się, że jest do mnie wrogo nastawiona, ale to były tylko moje uprzedzenia. Prawda jest taka, że niezbyt się znamy. Ale kto wie co dalej...

Adam - Kolejny Gryfiak. Złośliwiec męczy mnie z powodu pochodzenia i akcentu, ale ma braterskie podejście. Gryfońska więź coś znaczy, prawda?

Panna Vane - Miłość od pierwszego spotkania. A tak poważniej... nie wiem co o niej myśleć. Pobudziła we mnie coś co próbowałem zdusić w sobie. I to na początku roku szkolnego. Problem w tym, że ma chłopaka, a właściwie powiązania z niebezpiecznym Ślizgonem Franzem.

Francis - Jak tu nie lubić wielbiciela kotów? Znamy się od lat. Pamięta jeszcze moje złe wcielenie. Jako arystokraci widywaliśmy się na balach. I zarywałem do jego siostry...

Aristos - Twarda kobieta. Niewiele o niej powiem. Znam ją z Francji, gdzie przez długi czas zabiegałem o jej względy. Skończyło się liściem w twarz, ale teraz jest dobrze.

Spencer - Psychopata, który uszkodził mnie fizycznie. Ale lubię to co intrygujące. Zaciekawił mnie niezwykle, a ja przez długi czas stanowiłem dla niego obiekt obserwacji.

Grosscośtam - Wstydzić się tej znajomości? Ślizgon kiedyś przyjechał do mojej okolicy, gdzie poznał dawnego mnie. Upiliśmy się, rozwaliliśmy knajpe i wyrwaliśmy panienki. Ehm.

Melanie - Ma super kotke i jest sympatyczna! Polubiłem ją, lecz jeszcze niewiele mogę powiedzieć na jej temat. Jestem w fazie poznawania.

Meredith - Skomplikowane. Chyba się jej podobam. Zauważyłem to szczególnie na balu w Hogwarcie. Ale odtrącam jej względy. Dla bezpieczeństwa samej Puchonki.

Riaan - Słabo go znam. Mamy neutralne stosunki, ale wydaje się mnie skrycie nienawidzić z jakiegoś powodu. Zazdrości czegoś?

Mr. Black - Ah, bratnia dusza. Pewnego razu na eliksirach rozmawialiśmy o jego motocyklu. To chyba pomogło nawiązać znajomość. W sumie mamy o czym gadać. Zauważam u niego zmianę na lepsze. Może nigdy nie dołączę do grona huncwotów, ale jednak z nim mam dobre kontakty.

Potter - Te same zajęcia i pokusa zrobienia czegoś głupiego. Z początku sam nie byłem przekonany do jego reputacji, ale po tym jak mu pomogłem z pewną zasadzką, nawet się polubiliśmy. Kibicuje Panu Potterowi w sprawie Evans!

Martin - Kochany wujek i drugi ojciec. Ze względu, że nie mogę liczyć na swoich prawnych opiekunów, on jest moją jedyną pomocą. Widział więcej, niż ktokolwiek powinien...

Zygmunt - Polak, cholernie złośliwy, a jego rower opanował nasz pokój. Mam mieszane uczucia, gdyż traktuje mnie momentami jak kosmite.

Cu - To ciekawy temat. Oboje dobrze sobie radzimy z transmutacją. Nawet rywalizowaliśmy ze sobą na lekcjach, aż zrozumieliśmy, że lepiej współpracować. Momentami dochodzi do sprzeczek z powodu tematu dotyczącego przyszłości. Nie podoba mu się mój neutralny stosunek do wojny. Ale jesteśmy Gryfonami, trzymamy się razem!


Ostatnio zmieniony przez Sergie Lémieux dnia Sob 08 Sie 2015, 01:52, w całości zmieniany 5 razy
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptyNie 08 Lut 2015, 10:48

Po korki z astronomii to tutaj?
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySro 11 Lut 2015, 00:51

Ja. Ty. Arystokracja. Chodźmy cieszyć się swoimi nazwiskami razem przy akompaniamencie skrzypiec!
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySro 11 Lut 2015, 01:05

Svetlana - Ja się nie znam, ale czemu nie ;x Sergie mógł być w starej szkole całkiem dobry z tego przedmiotu. Teraz jako pilny uczeń pomaga puchonce, która poprosiła go o pomoc (zainteresowana nowym człowiekiem w szkole).

Anne - Szlachta trzyma się razem. Szczególnie z Shepardami trzeba się znać. Nie wiem jednak co wymyślić w relacjach bliższych między nimi. Może... w sumie proponowałbym przelotny romans skoro arystokracja. Dawny (kto wie, albo Shepardy zawędrowały do Francji, albo Lemieuxy do Anglii) romansik, który dzisiaj jest... ciekawym wspomnieniem. Bądź może nawet obecny, wciąż trwający! Bez zobowiązań? Kościół by nie wybaczył! Ale przecież możni lubią się bawić ;> Jeśli jakieś pomysły na rozwinięcie tego, albo zastrzeżenia, słucham. Rzuciłem pomysłem! ;D
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySro 11 Lut 2015, 01:21

Romansa chcesz? Takiś chojrak? W takim razie zaklepuję sobie jakaś wolną sesję, jak będziesz miał i zobaczymy co to wyjdzie. Naucz mnie mówić po francusku ^.^
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySro 11 Lut 2015, 12:51

Sergie Lémieux napisał:
Ja się mogę zająć korkami ^^ haha
Tak napisałeś w temacie relacji Dymitra, sądziłam że chodzi Ci o tą postać. Tak czy siak, zawsze to jakiś pomysł na poznanie się! Swieta wyszłaby z zajęć zgnębiona i z naręczem dodatkowej pracy domowej, może nawet wpadłaby na korytarzu na Sergiego, on zobaczyłby jej wyraz twarzy i zapytał, czy coś ją boli, ona że tak, astronomia... A ponieważ nasz Lemieux jest nowy i zapewne chciałby nawiązać trochę znajomości, to zaproponował jej pomoc z tą podłą pracą domową.
Tak więc daj znać kiedy będziesz miał wolną chwilę, bazę fabularną mamy ;3 Relacja w sumie ukształtuje się podczas pisania, o.
Anastasia Cassidy
Anastasia Cassidy

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySob 14 Lut 2015, 14:04

To co im dajemy hm? :D
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySob 14 Lut 2015, 14:16

Hm, nie mam pojęcia. Hm, może niech będzie bardziej zwariowanie. Czyli... może jakiś ślizgon napastował krukonkę, a Sergie mimo tego, że miał się nie bić wszedł do akcji i jej pomógł. To mogłoby zapoczątkować dobrą znajomość.
Anastasia Cassidy
Anastasia Cassidy

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySob 14 Lut 2015, 14:18

Biore w całości ;)
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptyPią 20 Lut 2015, 15:28

"Ta nowa" chętnie nawiąże jakąś znajomość z "tym nowym"!
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySob 21 Lut 2015, 09:48

CHCĘ NEGATYW!!1111ONEONE
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySob 21 Lut 2015, 15:16

Charlotte Benson - Matko smoków! Myślę, że jeśli Char serio chce zarywać do Grossa, to Sergie znając ślizgona z dawnych lat... będzie chciał ją uchronić :> A jeśli ta wersja odpada to może znajdą jakiś wspólny język np. na ONMS. No i taka niewinna... trochę to utrudnia spokojne myślenie dawnego Casanovy. One padały jego ofiarą :D

Artie McCallister - Chcesz negatywu z wielkim dupkiem? Ok! Zazdrośniku, będziemy walczyć na miecze!
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptySob 21 Lut 2015, 20:52

Ok!
Ale na takie gumowe! I będziemy do siebie strzelać z bananów! I będę pluł w Ciebie pestkami z arbuza!

Relacje Lémieux'a! 813c8f4b002caeda4613f941
Gość
avatar

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptyNie 22 Lut 2015, 10:11

Czy zarywać to nie wiem, ale próbę zmiany na pewno podejmę! A wizja kochanego bodyguarda bardzo mi odpowiada :D
Ewentualnie można jeszcze wkleić wątek, że ten Casanova daje lekcje mojej Char jak rozmawiać z facetami, bo podrywaczka z niej kiepska (niestety)
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! EmptyNie 22 Lut 2015, 11:07

Artie - Na takie coś nie idę, bądź facet i walcz na serio! Gdzie twoja godność?!

Charlotte - Ooo, nauka byłaby rewelacyjna i zapewne zabawna! Tylko musimy się znać już od początku tego roku, aby nasze postacie się trochę znały i było wiadomo co i jak. Wtedy Sergie wytłumaczy Puchonce jak używać swoich atutów ;>
Sponsored content

Relacje Lémieux'a! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lémieux'a!   Relacje Lémieux'a! Empty

 

Relacje Lémieux'a!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Relacje Ros
» Relacje Izzy
» Relacje R.D.A.
» Relacje Erica
» Relacje Świeczki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-