IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Smocza poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySob 02 Sty 2016, 00:47

Sebastian miał jeszcze patronusa, którego wyczarował, O DZIWO, i wysłał do Chantal. Srebrzysty Nietoperz przyleciał do kobiety i okrążył ją kilka razy, nie wplątując się we włosy.

Cytat :
Szątol,
Ja Ci mówię, że tak.... e.... sobie leżę i plecy bolą. Nie ma kto smarować. Alkohol mam i czeka na ciebie. Cho.
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySro 17 Lut 2016, 22:23

Patronus Sebastiana wpadł jak strzała do gabinetu profesor eliksirów.

Cytat :
Wódka u mnie.
Wieczorem.
Rosyjski obiekt westchnień też się pojawi.
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySro 09 Mar 2016, 17:40

Jeśli Feliks zarechotał ze złośliwej uciechy na widok treści listu Chantal, to żodyn o tym nie wiedział. No może tylko kot, który przyglądał mu się leniwie z pozycji łóżka.

Cytat :
Najsłodsza рыбка!

W ten sam sposób co zawsze - na bezczela. Profesor Dumbledore uprzejmie udał, że nie widzi w mojej prośbie żadnego drugiego dna.
Nie może być! Nigdy więcej nie pij u Seby, on to zawsze postawi na stole jakiegoś słabego sikacza. Tego się nawet nie powinno nazywać alkoholem. No chyba, że najechał maminą piwniczkę, Xandria ma klasę w przeciwieństwie do niego.


Zaniepokojony twoją bliższą znajomością z tym niewydarzonym gówniarzem

Feliks
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySro 09 Mar 2016, 17:59


Cytat :
Aha, ale coś czujesz! Możesz być i pomarszczona jak zadek garboroga, a i tak będę cię chciał. Masz zbyt urzekający charakter.
Zostałaś uprzedzona! Może nie tak, jak planowałem, ale jednak! A fachu tak całkiem nie zmieniam, tylko na pół etatu.
Nie znasz dnia ani godziny. Be prepared.


Feliks


PS - zawsze wiedziałem, że Seba ma więcej szczęścia niż rozumu.
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySro 09 Mar 2016, 18:24

Cytat :
Och рыбка, mówisz to tak, jakbym cię nie uprzedzał. Bezczelny i Arogancki to moje trzecie i czwarte imię, bo drugie dali mi po dziadku.
Touche, gobliny pracujące przy obsłudze klienta to takie lizidupki, że nawet mi robi się niedobrze.
Otrucie z twojej ręki to słodka śmierć.


Feliks


PS - Chant, ja sobie żartowałem z tym gówniarzem, lubię Sebę i wolałbym go nie mordować z powodu domysłów.
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySro 09 Mar 2016, 18:35

Cytat :
Czerwień z pewnością lepiej podkreśli twój płomienny charakter.
Brzmi ciekawie, nigdy jeszcze nie byłem ropuchą. Ani ropuchem.

рыбка, powtórz to kiedy będziesz bardziej trzeźwa, a z miłą chęcią zabiorę cię na zwiedzanie jaskiń. Długie i bardzo dogłębne.


Feliks


PS - cieszę się, że się rozumiemy.
Castiel Horn
Castiel Horn

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptyNie 29 Lip 2018, 08:36

Cytat :
Szanowna Pani Lacroix,

Zwracam się z prośbą o wydanie zgody na zarezerwowanie boiska 3 kwietnia od godziny 16:00 do 21:30. Jako nowy kapitan planuję wprowadzić kilka większych modyfikacji i potrzebuję pewnego terminu do treningu. Nie chcę by nas ktoś uprzedził. Wraz z drużyną mamy wielką nadzieję pod koniec roku dać Pani Puchar, bo jak sama Pani wspomniała, jest on wspaniałą ozdobą szczególnie w Pani gabinecie.
Pozdrawiam,
Nowy kapitan drużyny Slytherinu
Smocza poczta - Page 2 42056518873117063865
Noah Sanders
Noah Sanders

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySob 01 Gru 2018, 15:03

Cytat :
Panno Lacroix,

nie mieliśmy okazji wymienić jeszcze zbyt wielu słów. Prosiłbym uprzejmie o spotkanie, chodzi o jednego z Pani podopiecznych.

Noah Sanders,
nauczyciel OPCM
Noah Sanders
Noah Sanders

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 EmptySob 01 Gru 2018, 15:19

Cytat :
Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Nikt nie został ranny, proszę być spokojnym. Przyjdę zatem o określonej godzinie.

Noah Sanders,
nauczyciel OPCM
Sponsored content

Smocza poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta - Page 2 Empty

 

Smocza poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Poczta N.T.
» Poczta medyka
» Cameliusowa poczta
» Poczta Daniela
» Poczta Natha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-