IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta N.T.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Nessy Temple
Nessy Temple

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyNie 15 Kwi 2018, 21:04

...
Resa Anderson
Resa Anderson

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyPon 14 Maj 2018, 23:52

Nesia!
Widziałam jak ostatnio patrzyłaś za Sharewoodem.
Nic się nie martw, w końcu masz mnie!
Uczynna
Resa
Resa Anderson
Resa Anderson

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyWto 15 Maj 2018, 00:15

Nesia,
nic się nie martw, ja już wszystko załatwię. Będziesz w stu procentach zadowolona.

Wyczekuj randki!
Buziaczki
Resa


Ostatnio zmieniony przez Resa Anderson dnia Sro 23 Maj 2018, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptySro 23 Maj 2018, 21:28

Droga Nessy,
Twoje wyznanie niezwykle mi pochlebia, choć chciałbym wiedzieć, co skłoniło Cię do jego napisania?
Nicolas
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptySro 23 Maj 2018, 22:25

Droga Nessy,
Przyznać muszę, iż zapomnieć się nie da, jednak mogę wybaczyć. Tylko jest jeden warunek, choć nie wiem czy będziesz chciała podjąć się tego, aby uzyskać moje wybaczenie.
Nicolas
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyPią 25 Maj 2018, 19:12

Droga Nessy,
Spotkajmy się. Dzisiaj na skraju Zakazanego Lasu o zachodzie słońca.
Nicolas
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyWto 19 Cze 2018, 12:16

Liścik został przyniesiony w dziobie przez szkolną sowę. Była to nieduża karteczka zwinięta w rulon, a do niego doczepiony został sztuczny, krótki kwiat róży. Całość mieściła się w zamkniętej dłoni. W środku widniała ta oto wiadomość.

Cytat :
A jeśli będziesz kwiatem -
Zakwitniesz mi w dłoni

Jeśli pragnieniem-
Poszukam strumienia

Jeżeli ptakiem -
Ubłagam wszystkie czarne koty

A jeśli ciszą będziesz
I słów się wyrzeknę.
Anonim
Anonim

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptySob 23 Cze 2018, 12:46

Kolejny liścik pojawił się dwa dni później. Przyniosła go szkolna sowa podczas kolacji w Wielkiej Sali. Tekst został napisany magicznym piórem, dlatego też nie dało się rozpoznać pisma.

Cytat :
Uśmiechnij się.
W najgorszym przypadku ktoś Cię pokochał pokocha.
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyCzw 28 Cze 2018, 22:53

Cytat :
Kochana siostrzyczko,
Jak się czujesz? Wszystko w porządku? Mam komuś walnąć w zęby? Powinniśmy wybrać się znowu na jakiś spacer jak brat z siostrą, tak po prostu.
Luc
Resa Anderson
Resa Anderson

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyCzw 28 Cze 2018, 23:15

Nessy! 
Bili się na dziedzińcu! Bili! Nawalali zaklęciami! 
Nie wierzę, że nie widziałam tego na własne oczy, chyba umrę.
Powiedz mi, że przy tym byłaś i wszystko mi opowiesz!!

Resa

Resa Anderson
Resa Anderson

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyCzw 28 Cze 2018, 23:34

Pismo było coraz mniej czytelne, nadawca ewidentnie za bardzo się podekscytował.

N!!!!
Barty! BARTY CROUCH. Z jakąś Krukonką. Podobno wylądowali razem w fontannie, może to jakiś romans?
HORN?! Jak to HORN? Jasna sklątka, musimy koniecznie porozmawiać.
Daj mi znać jak będziesz miała chwilę.

Resa

Castiel Horn
Castiel Horn

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptySob 21 Lip 2018, 13:56

Do Nessy został dostarczony list. W pierwszym momencie można było śmiało stwierdzić, że to pomyłka z kilku powodów: koperta była otwarta i nie było na niej adresu Nessy. Był to list do Castiela Horna. W środku zaś pomięty pergamin:

Cytat :
Szanowny Paniczu Horn,
Niniejszym mamy zaszczyt poinformować Pana, iż zgłoszone przez Pana akta z dnia 1 września 1970 roku dotyczące odnalezienia Pańskich biologicznych rodziców zostały przekazane do Działu Zgłoszeń Zrealizowanych i Zakończonych. Po wielu latach trwającego śledztwa Instytut Osób Zaginionych jest w stanie podać Panu lokalizację pochówku Pańskiego Rodzica. Dzięki przesłuchaniu[...] oraz znalezieniu dowodów dotyczących [...] oraz szczodrej pomocy pododziału Biura Detektywów udało się odkryć imię oraz nazwisko rodowe Pańskiej matki. W sprawie dodatkowych informacji proszę wysłać sowę zwrotną wraz z wypełnionym kwitkiem potwierdzającym [...]
Dołączamy do listu plik formularzy, które prosimy wypełnić z racji zdjęcia z Pana Namiaru i osiągnięcia pełnoletności.
Składamy Panu najszczersze kondolencje.
Barbara Delinsky,
wicedyrektorka Instytutu Osób Zaginionych

Na dole koperty były dwa słowa zapisane ręką Castiela: Barnabasz Bzik, Pokój
Oliver Danniels
Oliver Danniels

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyPią 27 Lip 2018, 19:31


Nessy!
Mogę sobie jedynie wyobrażać jak potworne musiało być to przeżycie i zacząć się zastanawiać co zrobić w przypadku kolejnego takiego ataku. W końcu skoro smokopodrabianiec lata na wolności, to ponownie może zaatakować.
Twoja prośba pomyślnie została rozpatrzona i chętnie się spotkam na czymś mocniejszym, kremowym piwie, albo nawet tylko pogaduszkach. Mam jednak nową zabawkę, którą chętnie zaprezentuję, ale wtedy to nastaw się na ostre chlańsko od wieczora do wieczora!
Masz już jakąś konkretną datę wymyśloną? Bo ja jestem dostępny cały czas.
Oli
Oliver Danniels
Oliver Danniels

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptySob 28 Lip 2018, 20:14


Nessy!
Moja droga, w takim razie biorę spory zapas i zarezerwuję sobie czas aż na trzy dni. Pieprzyć lekcje! I tak większość przesypiam, a zdecydowanie wolę przespać ten czas w twoim towarzystwie niż na twardym biurku.
Co powiesz na park przy Hogs, wieczorem, godzina 19?
Oli

Anonim
Anonim

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  EmptyPon 30 Lip 2018, 18:33


Kochana Nessy,
U nas wszystko w porządku, papa czasami narzeka trochę na bolący nadgarstek, ale znasz go, byłby chory, gdyby od czasu do czasy, nie wspomniał, że to czy owo go boli. Jak wtedy, gdy w wakacje, przez tydzień starał się nam wszystkim wmówić, że skurcze, które odczuwał w łydce to na pewno rak. Twój ojciec jest strasznym hipochondrykiem. Nie mów mu jednak tego, niech myśli, że wszyscy pochylamy się nad jego cierpieniem. Jeśli zaś chodzi o chłopaków to wszystko u nich w porządku. Maksymilian pojechał na praktyki do Rumunii, cztery miesiące wśród tych strasznych łuskowatych potworów, muszę ci powiedzieć, że czasami przez to spać w nocy nie mogę, jak wyobrażam sobie, co go tam może spotkać. Natomiast Ksawery siedzi zawalony książkami, mówi, że sesja egzaminacyjna go wykończy, na co powtarzam mu ciągle, że jeśli pragnie zostać sędzią Wizengamotu, to najpierw musi trochę pocierpieć. Jak widzisz wszyscy u nas trzymają się ciepło, a ojciec nie może się doczekać, jak w wakacje dołączysz do niego, by zacząć szkolić się na różdżkarza, w przerwach od marudzenia mówi tylko o tym, w ogóle mnie nie słucha i tego, że uważam że zamiast szukać ci bzdurnego zawodu, powinien rozejrzeć się za jakimś odpowiednim kawalerem. Praca, pracą, ale dobrego męża warto znaleźć wcześniej, mądra z ciebie dziewuszka i jeżeli w małżeństwie będziesz chciała pracować, to żadne mąż nie będzie ci przed tym stał na drodze.
Muszę już kończyć kochanie, Pani Simons przychodzi do mnie zaraz na herbatkę, słyszałaś, że jej starsza córka Klara wychodzi za mąż w te wakacje? Trzeba ci będzie kupić jakąś odpowiednia sukienkę na tę okazję. Nie możesz przecież wyglądać gorzej od panny młodej.

Całuski mama

PS: Słyszałam, że dużo się uczysz i zarywasz nocki. Nie możesz tak robić, pamiętaj wiedzę zawsze możesz zdobyć, a uroda przemija. Udało mi się znaleźć dla ciebie w jednym ze sklepów na pokątnej zmieniacz czasowy. Pamiętaj musisz korzystać z niego ostrożnie, nigdy nie próbuj spotkać się z sobą z przeszłości. Konsekwencję mogą być przerażające.



Razem z obszernym listem w paczce przyniesionej przez ogromnego puchacza państwa Temple był złoty zegarek z trzema rodzajami pokręteł. Pozornie zwyczajny i nieciekawy, potrafił jednak dać odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania.
Sponsored content

Poczta N.T.  Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  Empty

 

Poczta N.T.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Poczta medyka
» Cameliusowa poczta
» Smocza poczta
» Poczta Daniela
» Słoneczna poczta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-