IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Amelia Bones
Amelia Bones

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyWto 20 Sty 2015, 10:07

Sowa Amelii Bones
Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki 1669765_sowcia
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyPią 30 Sty 2015, 22:16

Cytat :
Chciałbym coś napisać, ale wytrzeszcz Twojej sowy mnie powalił i obecnie nie jestem w stanie wykaraskać się spod wózka.
Pomocy. Pomożesz?!
Artie
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyNie 01 Lut 2015, 16:06

Kolejny świstek papieru przybył dopiero po dwóch godzinach.

Cytat :
Moja droga Amelio!

Udało mi się jakoś wykaraskać spod wózka. Niestety, w poprzednim liście nie napisałem, gdzie się znajduję, dlatego rozumiem, że nie mogłaś przybyć o czasie. Nadal źle się czuję, jestem trochę obolały. Chyba muszę przestać chodzić do sowiarni, ponieważ niektóre sówki wprawiają mnie w osłupienie. Ostatnio otrzymałem list od jednego czarodzieja... Przez dwa tygodnie Wanda musiała mi tłumaczyć, że nie powinienem się bać, bo to tylko zwykła sówka.
Jestem po prostu taki zwariowany.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze i niedługo spotkamy się na szkolnym korytarzu, Piękna Złotowłosa Istoto.

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki 2ni04ev
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyNie 01 Lut 2015, 16:38

Cytat :
Amelio!

Zaniepokoiłem się Twoją notatką dotyczącą pecha. Co się stało? Opowiadaj! Teraz się nie wywiniesz!

P.S. Trzeba komplementować panie, aby wiedziały, że naprawdę są ładne!

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki 2ni04ev
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyPon 02 Lut 2015, 20:21

Cytat :
Amelio!

Nigdy nie mów o sobie, że się staczasz! Stoczyć można się jedynie z górki na pazurki, bo się poślizgniesz na lodzie... I można wtedy zacząć przypominać wielką kulę śniegową! No i można się jeszcze stoczyć seksualnie. Słyszałem plotki o dwóch Ślizgonkach, które oferowały przeróżne usługi. Mam nadzieję, że ostatecznie nie przebrałaś się za taką Ślizgonkę... Na Merlina! To byłby wstyd ostateczny! Ale nawet jeśli, to pamiętaj, że jestem przy Tobie i pomogę Ci wyjść z tego toksycznego środowiska!

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki 2ni04ev

P.S. Mnie nie trzeba. Wiem, że jestem przystojny!
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptySro 04 Lut 2015, 23:16

Cytat :
Amelko!

Naprawdę ulżyło mi, kiedy przeczytałem, że nie bawisz się w burzenie swojej reputacji! Aż mi wstyd, że chociaż przez moment mogłem coś takiego pomyśleć!
Pralinki od Ciebie były bardzo pyszne. Kiedy siedziałem w Pokoju Wspólnym o drugiej w nocy i zaburzało mi w brzuchu, postanowiłem po nie sięgnąć. Niebo w gębie! Musisz koniecznie mi napisać, kto je produkuje! A może Ty sama?

Ślę buziaki,
Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki 2ni04ev
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyWto 17 Lut 2015, 11:11

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Sy5pht
Gość
avatar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptySob 21 Lut 2015, 22:22

Cytat :
Amelko!

Z żalem przeczytałem, że pralinki, które mi wysyłałaś, zakupiłaś w Miodowym Królestwie. Pomyślałem, że... Czy znalazłabyś kiedyś dla mnie jakiś wolny wieczór? Zrobilibyśmy razem czekoladki! To dość łatwe, więc sobie poradzisz, nawet bez talentu kulinarnego. No i chciałbym wreszcie porozmawiać ze swoją przyjaciółką, ponieważ na przerwach pomiędzy zajęciami nie mam zbyt wielkiego szczęścia, aby Cię złapać. Smuteczkuję z tego powodu!

Przeczytałem liścik, który otrzymałaś. Podoba mi się ten styl. Ktoś, kto go Ci wysyłał, niewątpliwie miał do czynienia z moją książką o poradach damsko-męskich. Niestety, nie jestem w stanie rozpoznać tego pisma. Odsyłam Ci liścik, ponieważ uważam, że powinnaś nosić go przy sobie. Może dzięki temu polepszy Ci się humorek, jeśli będziesz czymś zmartwiona!

Kocham,
Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki 2ni04ev
Irytek
Irytek

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyWto 03 Mar 2015, 15:36

Cytat :
Na lekcji transmutacji Amelia mogła zauważyć, że jej plecak/torebka/cokolwiek nosi zaczęła się ruszać i chodzić po podłodze. Po otwarciu i zajrzeniu do środka nie dało się nie zauważyć podrzuconych pięciu ślimaków niepospolitych. Wszystkie książki były mokre i poklejone od śmierdzącego śluzu. Trudno szło pozbyć się tego zapachu! Wiadomo od kogo prezent. Iryś dokładnie tego samego dnia, gdy spotkał Bones, wybuchnął głośnym śmiechem i zatkał nos, śpiewając, że od niej "jedzie ślimakami".
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyPon 23 Mar 2015, 22:21

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Argus Filch
Argus Filch

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyPią 27 Mar 2015, 12:19

Dostać list od Filcha... przeżycie traumatyczne.

Cytat :
Panno Bonaetes!
Panna ukradła mojom miotle ze schowka? Jeśli natychmiast panna nie zwruci mi mojej zguby, zostanie panna ukarana szlabanem i odjęciem punktuw ze swojego domu! Nie nabiorę się na historyjkę o znalezieniu mojej samozamiatającej miotły kturo kupiłem przed rozpoczęćiem roku szkolnego.
Ma panna czas do dzisiaj wieczur na oddanie mojej miotły inaczej wyciagne powazne konsekwencje za kradzież z włamaniem i niszczeniem mienia własnego.
Pozdrawiam
A.Filch
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyNie 29 Mar 2015, 11:18

Emek przyprowadził odpowiedź jakieś trzydzieści minut później. Połasił się między nogami Amelki i domagał drapania.

Cytat :
Droga Amelko!
Cieszę się, że napisałaś! Przepraszam Amelka, miałam ostatnio bardzo zakręcone dni i spędzałam czas z Dwayne'm. Obiecuję, że od balu nadrobię wszystkie przyjaźnie i zorganizujemy sobie babskie popołudnie! Z Izzie ze Slytherinu urządziłam niedawno mały sabat. Szkoda, że Ciebie nie było. Następnym razem niezwłocznie po Ciebie wyślę kota.
Już wiem jaką będę miała kreację. Eric z Gryffindoru, wiesz, ten przystojniak, co dostał się niedawno do drużyny quidditcha zaprosił mnie wczoraj rano na bal. Zgodziłam się od razu. Przynajmniej on zechciał mnie ze sobą wziąć, co doceniam.
Nie możesz spędzić balu w dormitorium i z książką. To świętokradztwo i bluźnierstwo wobec pięknych uroczystości. Może poproś Bena? Aerona? Lucasa Shawa? W Ravenclawie masz wielu przystojniaków, możesz przebierać garściami.
Buziaki,
Joe
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyNie 29 Mar 2015, 12:23

Cytat :
Ja rozumiem, Amelko. Październik mija jak z bicza strzelił i nawet ja jestem zabiegana. Nadrobimy plotki, jestem tego pewna. Odkop się z nauki, ja postaram się zaliczyć sprawdzian z zaklęć i zorganizujemy babską imprezę. W listopadzie będę miała siedemnaste urodziny, to też możesz mi pomóc zaplanować małą uroczystość dla przyjaciół. Zaproszę pół szkoły!
Nie wiem gdzie usłyszałaś plotkę, że chłopcy lgną do mnie jak pszczoły. Właśnie nie prawda, bo do tej pory nie mam chłopaka. Wiesz, już chyba nie chcę go mieć, bo z mężczyznami i chłopcami jest za dużo kłopotów. Dwóch w ciągu miesiąca zdążyło mi złamać serce i nie wiem już czy... Jestem szczęściarą, że Eric mnie zaprosił i muszę go za to mocno wyściskać. Martwię się tylko czy jego przyjaciółka, Murphy, mnie za to nie udusi.
W Ravenclawie są sami przystojni chłopcy! Rozejrzyj się! Wystarczy się zakręcić wokół któregoś i dać mu szansę siebie zaprosić. Wiesz jak chłopcy się nami stresują. Musisz dać im szansę. Jeśli nie chcesz, to mogę pożyczyć Tobie ostatecznie Dwayne'a, ale on jest kiepski w słownym zapraszaniu gdziekolwiek. Nie wiem kogo planuje ze sobą wziąć, ale mogę mu pomóc i Tobie przy okazji. Co o tym myślisz?
Buziaki,
Joe
Redaktor
Redaktor

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyPon 30 Mar 2015, 14:53

Pewnego popołudnia znikąd zjawiła się młoda, energiczna sówka. Zrzuciła na kolana adresata rulonik zwinięty niebieską wstążeczką. Okazało się, że to najnowsze wydanie "Lustra". Sówka odleciała, gubiąc po drodze białe pióro.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki EmptyWto 31 Mar 2015, 21:46

Cytat :
Amelio,
Mój angielski jest coraz lepszy, więc liczę, że nie popełniłem w tym liście wielu błędów.
Chciałem się zapytać, czy widziałaś moją książkę od eliksirów. Ostatni raz ją widziałem, gdy siedziałem z Tobą na tym przedmiocie. Czyżbyś coś wiedziała? Może to jakiś psikus?
Poza tym, ciągle mówią o jakimś balu, co mnie zaciekawiło. Z jakiej to okazji? Trochę głupio się nie orientować.
-Sergie.
Sponsored content

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki Empty

 

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Krukonki nie lubią centymetrów.
» Sówka Lau.
» Sówka Aurory
» Sówka Klaus
» Sówka Dantego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-