IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Płochówka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySob 15 Lis 2014, 10:33

List leciał długo, bo prawie jeden cały dzień. Gdy dotarł, sówka Yumi musiała odpocząć sobie przez piętnaście minutek w domu Skai.

Cytat :
Kochana Sky.
Wybacz swojemu tacie. Przecież aurorzy byli w Hogwarcie w zeszłym roku, to na pewno się martwi czy w tym roku będzie wszystko dobrze. Nic się nie stało, słońce!
Bardzo chętnie, Sky! Wybieram się jutro pod asystą Sorena na calutki dzień nad jezioro nieopodal Shieffield. Miałam nawet do Ciebie pisać, ale nie mogłam złapać Cirii - ciągle kursuje w koło wokół domu, jakby miała nadmiar energii. Przyjedź, weź parasol, koc i poopalamy się w ostatnich dniach wolności!
Pisałaś z Arią? Opowiem Tobie jak się spotkamy, bo to nie jest rozmowa na sowy.
Zostałam prefektem w tym roku!! Uwierzysz? Wybrali mnie, a przecież tak trudno mi czasem kogoś pokrzyczeć.
Buziaki,
Yui
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyPią 28 Lis 2014, 22:54

Redaktor napisał:
Biała sówka z szarym kuperkiem śmignęła z wesołym hukaniem przez pokój, rzucając na łóżko czytelnika nowe wydanie "Lustra".
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySob 13 Gru 2014, 17:05

Redaktor napisał:
Biała sówka z szarym kuperkiem śmignęła z wesołym hukaniem przez pokój, rzucając na łóżko czytelnika nowe wydanie "Lustra"

UWAGA!
Do każdego numeru otrzymaliście małą paczuszkę, skrywającą...bransoletkę. Więcej o niej w numerzei.
Alex Hall
Alex Hall

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyCzw 18 Gru 2014, 22:21

Maleńka sówka śmignęła z radosnym hukaniem nad głową Skai, upuszczając na jej ręce zwitek pergaminu zapisany prostym, równym pismem.

Cytat :

Do wiadomości pierwszej grupy patronusów:

Jak sami mieliście okazję zobaczyć, zajęcia prowadzone są inaczej niż przywykliście - zakładam, że mogło to zniechęcić niektórych z was. Każdy, kto ma jakiekolwiek pytania odnośnie zaklęcia patronusa i nie chce ich zadawać panu Wilsonowi, lub chciałby zobaczyć demonstrację, której zabrakło podczas spotkania, jest mile widziany w moim gabinecie na trzecim piętrze.

Płochówka - Page 2 Ru1w00

PS - herbatą was co prawda nie poczęstuję, ale kremowego piwa mam w nadmiarze.


*osoby chętne na fabularną pogadankę z Hallem są proszone o wysłanie PW.
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2015, 00:28

Cytat :
Droga Skai
Myślę, że trening odbędzie się gdzieś za tydzień, ale nie przeszkadza to nikomu, by nie ćwiczyć samemu. Jak Ci idzie? I co to za manewry?
Lucas
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySob 07 Lut 2015, 20:03

Cytat :
Znikąd zjawiła się maleńka sówka. Do nóżek miała doczepiony rulonik oraz sakiewkę z pojedynczą fiolką zawierającą 5 ml eliksiru zmieniającego kolor na tęczowy. Zrzuciła paczkę wprost na głowę ucznia i odleciała szybciej, niż się zjawiła. Rulonik okazał się najnowszym wydaniem "Lustra".
Gość
avatar

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySob 21 Lut 2015, 16:00

Ogromna sowa miała spory problem, aby przedostać się przez okno wieży Ravenclawu. Tkwiła na parapecie tak długo, aż ktoś jej nie zauważył i nie zaniósł listu do Skai Wilson. Pismo było bardzo rozwlekłe.

Cytat :
Skaj, ja znalazłem w kufrze list mamy do babci, chyba niechoncy go zabrałem, gdy pakowałem dziesiąty raz siebie do szkoły. Miałem zabrać mój komiks i mama będzie musiała mi go przysłać, bo się pomyliłem.
Co to znaczy "seporacja"? Przeczytałem tam też że jest podział majontku. Dostaniemy większe kieszonkowe, hóra! A pamiętasz jak pod koniec wakacji babcia kłóciła się z tatą? Mama wtedy też się kłuciła i taty nie było wtedy w domu kilka dni. Jak chcesz to przeprowadź się do mojego pokoju, ja zamieszkam u taty w pokoju i poczekam aż wróci na Grimmalud Palce 37. Tylko pamientaj, ja zaklepałem pierwszy pokój! Tata mi pozwoli.
A ja mam sekreet, a ty niee i Ci nie powiem nic!
Twuj brat,
Seth
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyWto 24 Lut 2015, 14:39

Cytat :
Maleńka sówka okrążyła adresata dwukrotnie zanim przysiadła na jego ramieniu z rulonikiem najnowszego Lustra!
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySob 07 Mar 2015, 17:39

Cytat :
Maleńka sówka miała problem z celnością. Zrzuciła nowiutki numer "Lustra" wprost na głowę. Huknęła przepraszająco i wyleciała przez okno, pozostawiając za sobą kilka białych piórek.
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyPon 23 Mar 2015, 22:21

Płochówka - Page 2 Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Soleil Larsen
Soleil Larsen

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015, 18:18


Cytat :
Skai!

Także widziałam ten artykuł, czytałam, przeglądałam i zapragnęłam nauczyć się tych cudownych figur! Bardzo się cieszę, że o mnie pomyślałaś i napisałaś! Prawie wszystkie popołudnia mam wolne, dlatego dopasuję się do Ciebie!


Sol
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptyNie 29 Mar 2015, 16:10

Pewnego popołudnia znikąd zjawiła się młoda, energiczna sówka. Zrzuciła na kolana adresata rulonik zwinięty niebieską wstążeczką. Okazało się, że to najnowsze wydanie "Lustra". Sówka odleciała, gubiąc po drodze białe pióro.
Lloyd Avery
Lloyd Avery

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySro 01 Kwi 2015, 15:38

Chciał ją rozweselić; oderwać myśli od złych wydarzeń, odprężyć, zrelaksować, pozwolić jej rozbłysnąć w ciemności jak cenny klejnot, którym stawała się każdego dnia, przeobrażając się z dziewczynki w kobietę. Avery doceniał zarówno poczucie humoru jak i urodę Wilsonówny, a chociaż jego intencje nie były być może do końca czyste...
Niech żyje bal?

Sztorm zawitał w dormitorium Krukonek z samego rana, a kiedy nie udało mu się odnaleźć tam adresatki, pofrunął za nią aż do Wielkiej Sali, przysiadając niezwykle delikatnie na ramieniu dziewczyny.
Do ruloniku zalakowanego oficjalną, woskową pieczęcią, przyczepiono pojedynczy kwiat kalii.

Cytat :
Wilson

Nie, żebym lubił robić cokolwiek na ostatnią chwilę, (jeśli się spóźniłem, spław proszę, tego biednego frajera, zanim stanie mu się krzywda) obowiązki niestety zatrzymały moje myśli w innym miejscu. Dlatego teraz, choć wiem, że to dość poniewczasie, chciałbym zapytać, czy pójdziesz ze mną na bal? Zakładając zaś, że odpowiedź będzie twierdząca (jeśli nie, po prostu odbiję cię podczas pierwszego tańca) spotkamy się w godzinie rozpoczęcia balu przed wejściem do WS.

PS. Załóż coś zielonego, proszę.
PS.II I pamiętaj, żeby oddychać.

Avery.
Redaktor
Redaktor

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySro 22 Kwi 2015, 17:18

Cytat :
Na horyzoncie pojawiła się mała, puchata sowa z dużym pakunkiem w pazurkach. Zwitek okazał się najnowszym numerem Lustra. Sowa również niosła ze sobą sakiewkę z amuletem ochronnym, który możesz sobie zakupić za jedyne 5 knutów i 2 sykle. Drobne włóż do sakiewki i odbierz pakunek. 
Alex Hall
Alex Hall

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 EmptySob 04 Lip 2015, 13:36

Rankiem po pierwszych zajęciach patronusa, przed każdym z grupy usiadła mała, rozczochrana sówka, niosąc w pazurkach dziesięć takich samych kopii przesyłki. Narobiła szumu, niektórym przewróciła puchar z sokiem dyniowym bądź wylądowała w talerzu, ale robiła to z nieoczekiwanym, fajtłapowatym wdziękiem, hucząc przyjaźnie.
Każda przesyłka zawierała pudełko z czekoladową żabą oraz odręcznie napisany list. Pismo nadawcy nie było najschludniejsze, ale stosunkowo łatwe do odczytania.


Cytat :
Szanowna panno Wilson!

Przede wszystkim gratuluję przetrwania pierwszych zajęć - nie były łatwe i nie mam wątpliwości, że ciskaliście klątwy pod naszym adresem. Piszę jednak tylko w swoim imieniu, by wyrazić nadzieję, że dzisiaj każde z was czuje się już lepiej i solidnie odespało. Przypominam o ćwiczeniach skupienia i zapraszam do swojego gabinetu na trzecim piętrze, jeśli którekolwiek z was miałoby ochotę porozmawiać lub zapytać o coś.

Nie dajcie pouciekać swoim żabom.

Płochówka - Page 2 786z3

A. Hall

PS - niepokoi mnie to omdlenie, sądziłem, że po zajęciach pierwszej grupy będziesz nieco bardziej zahartowana. Nie jesteś chora? Odwiedź może dla pewności panią Pomfrey.


*jeśli ktoś byłby chętny na po-patronusową fabułę z Hallem przy gorącej czekoladzie, proszę o PW.
Sponsored content

Płochówka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płochówka   Płochówka - Page 2 Empty

 

Płochówka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-