IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta pana Fimmela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hallvard Olav Fimmel
Hallvard Olav Fimmel

Poczta pana Fimmela Empty
PisanieTemat: Poczta pana Fimmela   Poczta pana Fimmela EmptyWto 19 Sie 2014, 00:33

Poczta pana Fimmela Zaspana%20uszatka
Listy dostarcza wyjątkowo nieprzyjemna uszatka, nazwana Loki - ta mała zdradliwa bestia tylko czeka na moment, w którym ukąsi odbiorcę.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Poczta pana Fimmela Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Fimmela   Poczta pana Fimmela EmptyWto 19 Sie 2014, 00:47

Porunn usiadła przy stole i rozłożyła pergamin. Musiała napisać do swojego ojca, tęsknota za nim była naprawdę okropna, a wcześniej nie miała czasu, żeby cokolwiek napisać. Chwyciła więc za pióro i zaczęła tworzyć...


Cytat :
"Kochany Tatusiu,  
Na obozie jest naprawdę super, chociaż najbardziej brakuje mi Arii. Szkoda, że w ostatniej chwili postanowiła zwiedzać Londyn. Brakuje mi także Ciebie. Szkoda, że nie mogłeś się tutaj zjawić, jako osoba ucząca o magicznych stworzeniach.  
Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, jednak w pojedynkach mi nie poszło. O’Connor zmiótł mnie z powierzchni ziemi w dwóch turach… Ale nie mścij się na nim. Wiesz, że bardzo go lubię, to mój przyjaciel. Postanowiłam, że po powrocie z obozu nauczysz mnie paru rzeczy, jakichś fajnych czarów, czy coś. Ostatnio na zajęciach z zaklęć defensywnych musiałam zmierzyć się ze swoim boginem, znowu. Udało się i jestem dumna z siebie i mojego partnera, którego szczerze nienawidzę. Chyba ci o nim opowiadałam, to ten od butelki... Ciocia Ingrid jest na obozie, nie wiem tylko dlaczego, ale będzie prowadziła zajęcia ze strzelectwa. Wiesz, ona i te jej zabawki… Pójdę na te zajęcia, może się czegoś ciekawego nauczę i będę strzelać równie dobrze, jak Aria.  
Kocham Cię i bardzo, ale to bardzo tęsknię!  
Twój Smok, Porunn. "


Zapakowała list do koperty i oddała go swojej sowie. Bjorn szybko wzbił się w powietrze i pofrunął. Mimo iż leciał długo, to list cały i zdrowy wylądował tuż pod nogami Hallvarda.
Mistrzynie Papużki
Mistrzynie Papużki

Poczta pana Fimmela Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Fimmela   Poczta pana Fimmela EmptySob 15 Sie 2015, 22:00

Pierwszy dzień w nowej pracy i już Hallvard dostał list ze skrzydła szpitalnego. Wieści szybko się rozchodziły, a ojciec powinien pierwszy dowiedzieć się o tym, że jego córka właśnie padła ofiarą czegoś, o czym nie chciała mówić. Może jemu się wyspowiada należycie?

Cytat :
Profesorze Fimmel (o kurde, jak to brzmi)
Pańska córka stawiła się wraz ze swoim kolegą z Gryffindoru do skrzydła szpitalnego w dosyć kiepskim stanie. Po wybiciu ciszy nocnej. Bardzo proszę o przybycie i porozmawianie z córką. Z góry proszę o zachowanie ciszy, wiem, że jest pan nowy.

Z poważaniem,
Poppy Pomfrey.
Gość
avatar

Poczta pana Fimmela Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Fimmela   Poczta pana Fimmela EmptyWto 18 Sie 2015, 00:00

Piernik wylądował, uderzając najpierw o szybę okna. Szybko jednak się podniósł, pokręcił łbem i wpadł do środka przez drugie, tym razem otwarte okno. Zostawił podarunek w postaci ptasich odchodów na głowie Fimmela, list i zdjęcie.

Cytat :
Hallvardzie!
Nie wiedziałam, że zawitasz do szkoły. Skąd u ciebie takie ciągoty do nauczania?
Ach, nieważne. Skoro już tu jesteś, to możemy się zdrowo napić i powróżyć, jak za starych dobrych lat szkolnych.
Skorzystaj też ze swojego daru przekonywania i porzucaj trochę szlabanami na uczniów, żeby przychodzili na moje zajęcia.

Ściskam,
Xandria


Poczta pana Fimmela Tumblr_inline_nqz0bsYwVy1qinp7t_500
Redaktor
Redaktor

Poczta pana Fimmela Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Fimmela   Poczta pana Fimmela EmptyNie 23 Sie 2015, 17:31

Rych, tyk, łubudu. Na biurku wylądował gorący, poranny Prorok codzienny. Oj, działo się! Klik
Sponsored content

Poczta pana Fimmela Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Fimmela   Poczta pana Fimmela Empty

 

Poczta pana Fimmela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Farma Pana Fimmela [Norwegia]
» Poczta pana Lestrange
» Poczta pana Wilsona
» Gabinet pana Filcha
» Poczta Swiety

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-