IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta Swiety

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyPon 02 Lut 2015, 22:33

Swietlana posiada szczurzycę. Ponieważ jest to zwierzak zazdrosny, własna sowa nie wchodzi już w grę. Dlatego też pocztę Rosjanki roznosi zwykle Primo, ewentualnie któreś ze szkolnych ptaszydeł.
Poczta Swiety Gty_white_rat_jt_120219_wblog
Sama Primo jest bardzo towarzyska i chętnie przeskakuje z ramienia Swiety na jej rozmówców. Uwielbia podjadać. Nienawidzi zamknięcia i jeśli pozbawić ją możliwości swobodnego spacerowania, zaczyna piszczeć z całą mocą małego pyszczka.


Ostatnio zmieniony przez Svetlana Azarova dnia Czw 05 Lut 2015, 13:31, w całości zmieniany 2 razy
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyPon 02 Lut 2015, 22:54

I tak jak uprzednio do dziewczęcej sypialni przez otwarte okno wleciał tym razem różowy samolocik mieniący się brokatem – ten zniżył się do lądowania na kołdrze rozespanej Rosjanki. W kontakcie z jej smukłymi palcami rozwinął się, a jej oczom ukazały się błyszczące litery – pismo kompletnie jej nieznane.

Cytat :
Droga Svietlano.

Oczekuje Ciebie w ten piatek o godzinie 20:00 w jednej z sal do transmutacji znajdujacej sie na V pietrze.

Po prostu badz.

Tajemniczy Wielbiciel.

Czyżby randka w ciemno? I kto za tym wszystkim stoi?
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyCzw 05 Lut 2015, 14:10

List od Swiety był wielkim zaskoczeniem dla Artiego. Uważał, że dziewczyna już się do niego nie odezwie, a być może nawet uzna go za winnego całej katastrofy związanej z Irytkiem. Nic w tym dziwnego, że kiedy odwiózł ją pod łazienkę, uciekł z miejsca zdarzenia. Obawiał się trudnej rozmowy, niezręcznej ciszy i całego tego dziwnego pakietu rzeczy, które były związane z nieprzyjemną randką. A tutaj proszę! Dziewczyna wysłała do niego liścik. Obudziła go Primo. Kiedy przeczytał notkę od Swiety, wielce się uradował. Usiadł na łóżku, przysunął do siebie żółte karki, pióro i zaczął pisać... Jego pismo było zupełnie inne od tego na zaproszeniu na randkę, ale kto by się przejmował takimi drobnostkami?

Cytat :
Kochana Swieto!

Wczoraj wieczorem uciekłem spod łazienki, ponieważ chciałem Ci zapewnić chociaż to minimum prywatności. Wiedziałem dobrze, że nie miałaś nic do przebrania, więc pewnie musiałaś przemknąć pomiędzy łazienką a dormitorium opatulona ręcznikiem. Uznałem, że to chyba nie ten etap znajomości oraz upojenie alkoholowe (którego nie było), abym widział Cię w takim wydaniu. Pojechałem więc do męskiej łazienki, aby przywrócić siebie do porządku.
Z plamami po soku dyniowym jest trudno, ale pozostawiłem ubrania dla skrzatów. Całkiem nieźle sobie poradziły, bo właśnie widzę wyczyszczoną koszulę oraz sweter na moim kufrze. Kochane skrzaty!
Z czekoladkami mam nawet inny pomysł. Możesz razem ze mną udać się do kuchni i zobaczyć jak to robię. Co prawda jestem już umówiony z kumplem na sobotę (mamy trening jeżdżenia, wiesz... musimy złapać formę przed Wielkim Konkursem Driftowania Po Hogwarcie), ale jeśli nie robisz nic w niedzielę - serdecznie zapraszam więc do kuchni w niedzielę.
Twój obrazek ujął moje serce, powiesiłem sobie go nad łóżkiem.

Do zobaczenia,
Poczta Swiety 2ni04ev

Na odwrocie listu Artie również próbował coś narysować, ale za bardzo mu nie wyszło...

Poczta Swiety J6k50k
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptySob 07 Lut 2015, 23:09

Piórodawca przybył dopiero dwie godziny później, z brakującymi piórami na prawym boku pod skrzydłem. Odłożył list i zaczął przymilać się do dziewczyny, próbując wyżebrać w ten sposób chociaż kilka smakołyków.

Cytat :
Svetlała!
Uzbrojony w wytrwałość i gotowość do walki o zwycięstwo melduję swą gotowość do podjęcia wyzwania. I choćby przyszło nam polec jak przewidujesz, dotrwam u tfego boku aż do samego końca, póki świadomości nam wystarczy i nie ólegniemy procentowym marzeniom!
Zapewnię nam bezpieczny powrut w razie porażki, zwiększając liczebnie naszą armię! Z pewnością wieló nas nie opuści w godzinie ostatecznego starcia.

Waleczny-do-ostatniej-kropli-krwi
kapral Dwayne
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyNie 08 Lut 2015, 01:52

Jako, że Artie obiecał Dziadkowi porozdawać trochę ulotek, chłopak wziął to sobie do serca. Z pakietem karteluszek udał się do Sowiej Wieży i porozsyłał kolejną falę magicznego spamu... Ahh... Kiedyś ktoś Artka przyuważy i dostanie czarodziejskiego mutka na to wszystko.

Poczta Swiety 2n8vipz
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyPon 09 Lut 2015, 09:54

Cytat :
Swietko!
Zobacz jak Primo i Sir Kotełusz Pierwszy ze sobą dobrze się dogadują!
Artek

W środku było zdjęcie, o takie:
Poczta Swiety Tumblr_mic76lvMQo1r38hk2o1_500
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyWto 10 Lut 2015, 01:23

Być może Artie nie odpisał Swietce na jej liścik, ale... Wysłał jej coś dziwnego. Zresztą, pora była późna, ponieważ było już kilka minut po 1 w nocy.
Swietka raczej nie powinna tego pokazywać innym, bo była to bardzo osobista ulotka.

Poczta Swiety Wgswms

/ Strasznie przepraszam za tą Othien, ale nie mogłem się powstrzymać! Ruda, Rosjanka i cycki! /
Redaktor
Redaktor

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyWto 10 Lut 2015, 16:54

Cytat :
Znikąd zjawiła się maleńka sówka. Do nóżek miała doczepiony rulonik oraz sakiewkę z pojedynczą fiolką zawierającą 5 ml eliksiru zmieniającego kolor na tęczowy. Zrzuciła paczkę wprost na głowę ucznia i odleciała szybciej, niż się zjawiła. Rulonik okazał się najnowszym wydaniem "Lustra".
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyPon 16 Lut 2015, 17:58

Po upływie pewnego czasu przyszło coś nowego...

Poczta Swiety 5yawkl
Gość
avatar

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyPon 23 Lut 2015, 20:30

Cytat :
Wysyłam listy w Eter,
Cóż ja na to poradzę,
Jestem nieszczęśliwy,
Niczym Smarkelus,
Kiedy go dopadną Huncwoci.

Wysyłam listy w Eter,
Wszędzie głucho,
Wszędzie ciemno,
Nie wiem, gdzie mam iść,
Chętnie bym poszedł w pizdu.

Wysyłam listy w Eter,
Podobno marudzę,
Ale to nie marudzenie,
To wołanie o pomoc,
Która nie nadchodzi.

Wysyłam listy w Eter,
Mam tego wszystkiego dość,
Czas zejść ze sceny,
Pójść na Wieżę Astronomiczną,
Pobić rekord spadania.

Wysyłam listy w Eter,
I tak przecież tego nie przeczytasz,
I nikt tego nie przeczyta,
Czuję się źle,
Wspomnienie jutra.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety EmptyWto 24 Lut 2015, 10:48

Pewnego pięknego poranka dokładnie o 5:45 pojawił się skromny czerwony Wyjec. Gdy tylko dotarł do adresata rozdarł się i ze środka wyskoczył pełen entuzjazmu i energii głos Henry'ego Lacnastera.

Cytat :
DZIEŃ DOBRY, DRUŻYNO!
WSTAWAĆ I W PODSKOKACH NA BOISKO! NIE ZAPOMNIJCIE MIOTEŁ.
Sponsored content

Poczta Swiety Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Swiety   Poczta Swiety Empty

 

Poczta Swiety

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Święta, święty czas!
» Poczta N.T.
» Słoneczna poczta
» Poczta Natha
» Traumatyczna poczta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-