IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta pana Lestrange

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rudolf Lestrange
Rudolf Lestrange

Poczta pana Lestrange Empty
PisanieTemat: Poczta pana Lestrange   Poczta pana Lestrange EmptyPon 24 Sie 2015, 21:23

Poczta pana Lestrange Owl

Równie nieufna co właściciel sowa Kirke
Bellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange

Poczta pana Lestrange Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Lestrange   Poczta pana Lestrange EmptyWto 25 Sie 2015, 22:39

Wiadomość nadeszła, gdy pan Lestrange ciężko pracował na utrzymanie rodziny. Bez trudu rozpoznał pochyły, gwałtowny charakter pisma i intensywną woń perfum Bellatrix.

żona napisał:
Najdroższy mężu,

Zanim wrócisz do domu, kup bezy, inaczej tydzień śpisz na kanapie.

Z wyrazami miłości,
Bella

PS W piwnicy mamy zwierzątko, uważaj, żeby go nie wypuścić.
Bellatrix Lestrange
Bellatrix Lestrange

Poczta pana Lestrange Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Lestrange   Poczta pana Lestrange EmptySro 26 Sie 2015, 00:07

Odpowiedź nadeszła zaskakująco szybko, Bella widocznie nie miała żadnych szlam pod ręką do dręczenia, więc postanowiła zająć się swoim mężem.

Cytat :
W takim razie ja nie zapomnę dopilnować skrzatów w sprawie obiadu.
Zaprosiłam nam gościa. Bądź miły i czarujący, jak zawsze.
Bella

PS Pomyślałam. A potem przyszło mi do głowy, że tych bez nie mogłabym sama zjeść. A wiesz, że jestem chciwa i samolubna.

PS2 Zwierzątko jest obrzydliwe. Zobaczysz, kiedy wrócisz z bezami do domu.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Poczta pana Lestrange Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Lestrange   Poczta pana Lestrange EmptyCzw 27 Sie 2015, 21:46

Porunn znalazła list na swoim łóżku w dormitorium późnym wieczorem, kiedy to wróciła z nocnego spaceru po Hogsmeade. Opadła na poduszki i przeczytała treść. Przez chwilę nie zrobiła żadnego ruchu, zastanawiając się nad tym, czy fakt, że została uratowana przez właśnie tego człowieka, był dla niej dobry, czy też zupełnie inaczej. W końcu jednak wstała i usiadła przy stoliku, aby odpisać.


Cytat :
Witam, Panie Lastrange
Bardzo dziękuję za troskę, ze mną wszystko fizycznie w porządku, a parę blizn jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Bardziej jednak ucierpiała moja duma, a to już trochę grubsza sprawa. Ciężko jest zapanować nad złością i agresją, szczególnie teraz. Nigdy tego nie potrafiłam, więc jak mogę nauczyć się w takiej chwili?
Czy mogłabym w takiej sytuacji liczyć na Pańską pomoc? Chantal Lacroix szpikuje mnie tymi świństwami na obniżenie agresji, ale już to nawet nie pomaga. Ojciec mnie nie zrozumie. Nie pomoże.


Z wyrazami szacunku,
Porunn Fimmel
Sponsored content

Poczta pana Lestrange Empty
PisanieTemat: Re: Poczta pana Lestrange   Poczta pana Lestrange Empty

 

Poczta pana Lestrange

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Poczta pana Fimmela
» Poczta pana Wilsona
» Gabinet Czarnego Pana
» Biblioteka Relacji Pana Chanta
» Gabinet pana Filcha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-