IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sofia - skrzynka Wattsa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sofia - skrzynka Wattsa   Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 EmptyPon 09 Maj 2016, 17:36

List czekał już na Wattsa w dormitorium.

Cytat :
Będę.
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sofia - skrzynka Wattsa   Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 EmptyPon 09 Maj 2016, 19:39

Sowa dorwała ją - i to dosłownie! - po wyjściu z łazienki. Vane złapała zwitek pergaminu w locie i rozłożyła. Dość dobrą chwilę zastanawiała się nad odpowiedzią. W końcu odesłała zwitek jeszcze tej samej przerwy.

Cytat :
Watts,
Oczywiście, że chciała bym się spotkać z moim ulubionym prefektem. Niestety nie ma dla mnie czasu, więc będę musiała zadowolić się Twoją obecnością. Gdzie będę miała szansę obejrzeć, jak dłubiesz nią w zębach?
Meredith Walker
Meredith Walker

Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sofia - skrzynka Wattsa   Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 EmptyPon 09 Maj 2016, 21:00

Odpowiedź dopadła Bena po jakieś godzinie od nadania wiadomości. Szkolna sówka huknęła przeciągle, zrzuciła kopertę na głowę prefekta po czym, zaledwie trzema trzepotami skrzydeł, zawróciła do sowiarni.
hejhoo napisał:

Ben!
Hmm, chyba niestety mi umknęła, bo ostatnio prawie w ogóle nie jem. I tak mam ogromny poświąteczny brzuch do utraty, wolę więc nie kusić losu o nowe kilogramy bo chyba za chwilę lato. Co nie oznacza, że masz na tym cierpieć. Hihi.
TAK SIĘ SKŁADA i to zupełnie przypadkowo, że kolejny termin pieczenia mam… niebawem. Wypatruj mojej szarlotki trzeciego dnia o wschodzie słońca, okej?
I tak, udało mi się zgromić moim wielce zabójczym spojrzeniem już… paru żartownisiów. Tych dwóch akurat przyłapałam na próbie podrzucenia na biurko pani Pince liścików miłosnych od rzekomo „Argusa F”. Ich kreatywność nie zna granic, chyba, wiesz?
W każdym razie, dziękuję, panie Watts.
Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 5mz40y

Ps. Przypomnij mi, kiedy mamy razem patrol…?
Audrey Faulkner
Audrey Faulkner

Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sofia - skrzynka Wattsa   Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 EmptyNie 29 Maj 2016, 22:05

Widok Marzyciela na prefektowskim biurku nie był czymś codziennym, bo kto jak kto, ale Audrey kontaktu z Benem do szczęścia zdecydowanie nie potrzebowała. Czasem jednak - czasem, od wielkiego święta - zdarzało się, że musiała, po prostu musiała się odezwać, napisać, wyjść z inicjatywą. To jednak, jak bardzo tego nie chciała, jak wielką gorycz budziło w niej pisanie czegokolwiek do Wattsa było aż nadto widoczne w charakterze pisma - mocno przyciśnięte do pergaminu pióro ryło w arkuszu wyraźne koleiny, pismo było zamaszyste, chaotyczne i trudne do rozczytania. Jeśli złość mogła być wyrażona w jakiś sposób inny niż trzaskaniem talerzami, to list od Audrey mógł być jest najczystszą postacią.

Cytat :
Co to miało znaczyć, do cholery? Watts, co Ty odpieprzasz? Może jak chcesz mi coś powiedzieć to powiedz mi w twarz, a nie za plecami? Ostatnim razem szczerość wychodziła Ci całkiem nieźle, czyżbyś przez tą swoją pannę cofnął się w rozwoju? 
Twoja ulubiona Krukonka
Sponsored content

Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Sofia - skrzynka Wattsa   Sofia - skrzynka Wattsa - Page 10 Empty

 

Sofia - skrzynka Wattsa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 Similar topics

-
» Gabinet K. Wattsa
» Sofia L. Clinton.
» Skrzynka Mer
» Skrzynka pocztowa Redakcji
» Skrzynka Steinera.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-