IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Skrzynka pocztowa Redakcji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Redaktor
Redaktor

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptySob 07 Mar 2015, 17:58

Sposób wysyłania listów do Redakcji jest bardzo specyficzny. Jedyną możliwością skontaktowania się z tajemniczą i nieznaną przez nikogo Redakcją jest odnalezienie na najwyższej półce w sowiarnii białego ptaka, który wie, gdzie zanieść listy. Sówka zowie się "Plotkara" i pracuje prawie bez przerwy z racji masowego otrzymywania kopert i wyjców. Jest bardzo energiczna i prawie zawsze zastać można ją z jedzeniem.
Mile widziane są komentarze, najświeższe plotki i propozycje do magazynu a nawet prośby o zatrudnienie i wcielenie do Ultra Tajnej Dziennikarskiej Społeczności Szkolnej.
Ben Watts
Ben Watts

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptySob 07 Mar 2015, 18:21

Czarno-biała sówka nie była niczemu winna - miała po prostu pecha, że została wytypowana przez niezwykle dowcipną redakcję "Lustra" na pośrednictwo między nimi a prefektem Ravenclawu. Koperta, którą przyniosła i złożyła na ręce osoby odpowiedzialnej za pisemko, nie była zwykłym listem, a straszyła karminową czerwienią i ciemnym dymem z coraz głośniejszym sykiem wydostającym się ze środka. Została otwarta w ostatniej chwili zanim eksplodowała. Wrzask pełen furii zwykle spokojnie nastawionego do życia Bena zatrząsł połową piętra.

Cytat :
ODWALCIE SIĘ WRESZCIE ODE MNIE. ZROBIŁEM WAM COŚ? OBRAZIŁEM MATKĘ, ŻONĘ CZY SIOSTRĘ? NIE MACIE POJĘCIA JAKI JESTEM, A WASZE PLOTKI TO STEK KŁAMSTW. NIC WAM DO TEGO Z KIM SIĘ ZADAJĘ ANI CO Z NIM ROBIĘ.
JEŚLI JESZCZE RAZ ZOBACZĘ, ŻE CHOĆBY WSPOMNIELIŚCIE SŁÓWKIEM O SAMIE, ISABELLE CZY KIMKOLWIEK INNYM KOGO ZNAM, ZNAJDĘ WAS. BĘDZIECIE BŁAGAĆ O ODDANIE WIERZBIE BIJĄCEJ.

List samoczynnie podarł się na kawałki, gdy przekazał całą wiadomość, a głucha cisza która nastała po wcześniejszych krzykach wwiercała się w uszy.
Collin Morison
Collin Morison

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptyNie 29 Mar 2015, 16:50

Wiadomość przybyła zaraz po ogłoszeniu zapisów na kurs tańca.

Cytat :
Dzień dobry! Chcę zapisać się na kurs tańca "Last minute" z okazji Nocy Duchów.
Collin Morison, Gryffindor, klasa III.
Oto dowód wpłaty:

Skrzynka pocztowa Redakcji 118491,985768,w_200
Pozdrawiam!
Argus Filch
Argus Filch

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptyNie 29 Mar 2015, 17:51

Cytat :
Zgłoszenie do nauki tańca: Argus Filch, lat 56.
Pani Norris, lat 5.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptyNie 29 Mar 2015, 22:23

Do redakcji wpłynęło jeszcze jedno zgłoszenie, zdawkowe bo zdawkowe, ale jednak! Napisane zgrabny pismem, na błękitnym pergaminie, opieczętowane wraz z przesyłką. Sporym pudełkiem zawierającym sześć sporych pączków z kolorową posypką, cudownie słodkim lukrem i innymi dodatkami. Chyba zdjęcie nie było konieczne?

Cytat :
Lancaster Henry, 16 lat.
Eric Henley
Eric Henley

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptyPon 30 Mar 2015, 00:08

I choć autor listu dość długo zastanawiał się czy nauka tańca pod okiem jego ulubionego stażysty, to aby na pewno dobry pomysł, w ostateczności nie chcąc rozczarować swojej partnerki, przylepił wysmarowaną lukrem kartkę do pudełka pełnego pączków i wysłał do redakcji.
Cytat :
Witam serdecznie
Chciałbym zapisać się na kurs tańca z tym całym francuzikiem, oferowany przez redakcję, moje nazwisko Eric Henley, jestem uczniem 6 klasy. W pudełku dołączam wspomnianą zapłatę i życzę smacznego
Harry Milton
Harry Milton

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptyWto 28 Kwi 2015, 07:57

Sówka należąca do nauczyciela z trudem odnalazła Plotkarę, przesiadującą na najwyższej półce. Zgodnie z poleceniem, miała przekazać kopertę właśnie jej - dlatego oderwała wiadomość i przekazała ją, budząc tym samym koleżankę.

Cytat :
Witam, zdaję sobie sprawę z żywego zainteresowania moją osobą, dlatego zgodzę się na przeprowadzenie wywiadu w przeciągu kilku najbliższych dni. Harry Milton, nauczyciel ONMS
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptySro 10 Cze 2015, 21:38

Cytat :
Napiszcie, że najładniejsza dziewczyna w szkole jest już zajęta! Nie muszę pisać, że to Joe Dunbar, prawda?
Jej chłopak

Na odwrocie zaś pisało:
Cytat :
A Filch puścił w piątek pawia na II piętrze!
Ben Watts
Ben Watts

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji EmptySob 18 Lip 2015, 21:43

List przyszedł niedługo po wypuszczenia najnowszego numeru gazetki. List jak list, zaadresowany jedynie do redaktora Lustra w żadnym wypadku nie mógł wyglądać podejrzanie. Po otwarciu jednak z jego wnętrza buchnął kłąb jadowicie zielonego dymu, który przyduszał na moment pechowego adresata. Reakcja była natychmiastowa - skóra dłoni i twarzy zaczęła swędzieć, obsypując się brzydkimi, czerwonymi krostkami, których nijak nie szło zamaskować, ani pozbyć się przez kolejne trzy dni. We wnętrzu koperty była jeszcze karteczka z jednym, napisanym starannie słowem:

Cytat :
Ostrzegałem.
Sponsored content

Skrzynka pocztowa Redakcji Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka pocztowa Redakcji   Skrzynka pocztowa Redakcji Empty

 

Skrzynka pocztowa Redakcji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Skrzynka pocztowa Y.M.
» Tradycyjna skrzynka pocztowa
» Skrzynka Steinera.
» Skrytka pocztowa Glorii O'Loughlin
» Skrzynka Mer

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-