IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptySro 04 Lut 2015, 14:24

Ktoś tu dorobił się nowego podpisu... Co za klata! XD 10
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPią 06 Lut 2015, 23:30

Uwielbiam te gify Artiego, ten jak go odciągają jest epicki! No i czcionka fajna :D
10
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptySob 07 Lut 2015, 12:23

Nie najgorzej - 8/10 XD
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyCzw 12 Lut 2015, 23:37

Bardzo Carowaty. 10 ;-P
Cathalyst Rifflesione
Cathalyst Rifflesione

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPią 13 Lut 2015, 01:02

Ładny, leśna wiedźma hasa ze skrzypcami!

10 bo nie mam zastrzeżeń :D No i rodzina w końcu
Harry Milton
Harry Milton

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyNie 22 Lut 2015, 21:30

6,5/10

Jestem zwolennikiem minimalistycznych podpisów, a upstryczenie go w 3 obrazki przekracza moje pojmowanie dobrego smaku. Trzy różne miny jakoś do mnie nie przemawiają, bo wydaje mi się że mam do czynienia z człowiekiem o ... roztrojeniu jaźni. Nie mogę jednak ocenić nisko, bo jest wykonany zgrabnie, w tej samej wielkości gify i cień rzucany na tło forum. Nie rozumiem tylko po co ten podpis postaci, który ostatnio stał się dziwnie modny.
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyNie 22 Lut 2015, 21:38

9/10 - osobiście lubię ten podpis tylko wydaje mi się, że jako prostokąt byłby nieco bardziej estetyczny. Ale to moje jedyne zastrzeżenie
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPon 23 Lut 2015, 11:28

Na gifie Cu wydaje się być o wiele starszy niż jest w rzeczywistości na fabule. Ale i tak to fajnie wygląda, magicznie. Ma w sobie coś co przyciąga wzrok.
Zdałaby się inna czcionka do podpisu, może trochę ciemniejsza?
Za całokształt dam jednak 8. ;)

Ale za av masz myljon.
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyNie 08 Mar 2015, 20:04

Ten gif jest niesamowity! 10 C:
Eric Henley
Eric Henley

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPią 13 Mar 2015, 03:52

Bardzo łagodny, nie kłuje w oczy, po prostu śliczny( ładna niebieska rameczka w barwach domu którą chwalę nie tylko dlatego, żeby sam mam podobną) Tekst nie do końca wiem jak ocenić, więc chyba wstrzymam się od przyznawania cyferki, ale całokształt mi się podoba :)
Skai Wilson
Skai Wilson

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPią 13 Mar 2015, 09:44

Ten czerwony nieco razi mnie po oczach, wiec daję 8/10 : )
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPią 13 Mar 2015, 10:32

SKAI! Dorwałam Cię. ;>

Nie umiem zrobić takiej fikuśnej ramki, więc jeżeli zrobiłaś to sama, to chcę wiedzieć co i jak. Nono, Skai taka baletnica i tylko z tatusiem tańczy słyszałam. A raczej tylko on z nią. Ogólnie całościowo mi przypadł do gustu [bo czcionka jest również hipnotajzyn], aczkolwiek może zdałoby się zmienić tekst na inny cytat? Ale łap dychę. <3
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyPią 10 Kwi 2015, 14:03

Bardzo ładny. Ogólnie lubię tę aktorkę (film też), masz wielki plus za to, że użyłaś choć trochę HTML. Jedyne co mi się nie podoba, to to, że ten napis z imieniem i nazwiskiem nie jest biały. 9
Eric Henley
Eric Henley

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptySro 15 Kwi 2015, 00:42

Ja z kolei przyczepię się do zbyt dużej ilości białego i niezbyt czytelnego napisu, aczkolwiek moja druga postać również ceni mistrza świata dysku, soł za Prachetta masz 11/10 :)
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 EmptyCzw 23 Kwi 2015, 14:56

Za gruba ramka, ziom.
Sponsored content

Oceń podpis - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 8 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-