IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 30 Paź 2015, 12:15

ładny gif, plus za dobranie do niego koloru ramki, tylko szkoda, że te górne inicjały trochę tak "płyną" od reszty, a napis na dole ciut się zlewa z gifem tam, gdzie nachodzi (może jakiś wyrazistszy kolor, żeby się bardziej odcinał?). tak czy siak ładnie, daję 8~
Louis Shaw
Louis Shaw

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 30 Paź 2015, 16:13

Pewne 9 :
Heheszki są. Robert jest! I kompozycja prawilna
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 30 Paź 2015, 16:59

Hmmm. Ni ma podpisu, 0 wiec!
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 01 Sty 2016, 00:01

Bardzo Piorunkowo, dodałbym jeszcze małą czerwona ramkę ;-)
9 daję!
Blake Blackwood
Blake Blackwood

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 01 Sty 2016, 15:36

Ładna czcionka ale tekst zbyt chyba moim zdaniem banalny. Gif mi się podoba, w ogóle mi się podoba! 7.5/10
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 01 Sty 2016, 16:35

Phi, nieletni pijak jeden. 2/10!
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyCzw 07 Sty 2016, 21:23

Kiepsko :c. zero bajerów, które lubie - a chodzi o ramkę i jakiś podpis...
słaboooo, 3/10, nawet nie jest wyśrodkowane. Ból.
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 19 Lut 2016, 11:38

Mi się zawsze Twoje podpisy podobają i gif ładny, i cytat subtelny ale nie rozumiem skąd tu ten niebieski więc niech będzie dziewięć i soczyste BESOS
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 19 Lut 2016, 12:57

Super gif, dobrze komponuje się z awatarem, tylko chyba troszkę za duży, dlatego tylko 9...tzn. byłoby 9 gdyby nie Chet <3<3<3 Daję miiiiilion :D
Kai Rowan
Kai Rowan

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 19 Lut 2016, 16:22

Aktorka mi średnio przypadła do gustu. Nie za bardzo mi wygląda na uczennicę na 7 roku, a bardziej na 3. Srsly.

Ten napis wyglądałby chyba lepiej na górze, bo jest bardzo długi.
A gif w sumie okej.

6/10
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 19 Lut 2016, 16:49

Jest bardzo prosty, ale mi się podoba. Całkiem oryginalny w tym morzu gifów, 9
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyNie 21 Lut 2016, 17:26

Podpis mi sie bardzo podoba, w przeciwieństwie do avatara xd...

9,bo naprawdę ładny
Cam Fawley
Cam Fawley

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPon 22 Lut 2016, 08:22

Ja nie umiem robić takich ładnych podpisów, może po prostu nie mam cierpliwości.
Twój mi się mega podoba, ostatni też mi się mega podobał i cóż mogę dać jak nie 10/10? ;)
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPon 22 Lut 2016, 12:33

Mam wrażenie, że trochę ci się ten kolorek tekstu zlewa z gifem (a może to kwestia ramki, dunno). Całość generalnie bardzo props, 9.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 EmptyPią 26 Lut 2016, 21:34

Ten zielony mnie drażni, nie wiem czemu. Wydaje mi się, że jakiś inny kolor w odcieniach czerwieni byłby lepszy.

7/10, bo masz lepsze o wiele, a ten jest chyba najgorszy :v
Sponsored content

Oceń podpis - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 12 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-