IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyPią 30 Sty 2015, 17:48

Świetnie zrobione. Zgrane kolorystycznie i wgl. Może dolną ramkę bym zrobiła 2px, ale to osobiste odczucie. I tak leci dyszka xD
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptySob 31 Sty 2015, 00:48

[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]
[nie jestem gejem]

....jezu, weź to zmień, bo naprawdę się zamienię w geja xDD

10.
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptySob 31 Sty 2015, 12:45

8/10, bo jest świetne i podbiło moje serce, ale jednak trochę za mało bajerów, żeby dać na dyszkę.
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyNie 01 Lut 2015, 00:18

Tysiąc, ponieważ Ty robiłaś mój, muszę być miły :D
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyNie 01 Lut 2015, 01:17

Ogólnie no taki sobie podpis...ale pierwszy gif mnie urzekł, no napatrzyć się nie można :D
Stąd też 9/10
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyNie 01 Lut 2015, 02:45

Jedyne co mi się podoba w tym avku to czcionka, którą jest napisany tytuł Gilgamesha.
No i pierwszy gif. Reszta jest...dziwnie dopasowana.
Kolory są zbyt jaskrawe - rozumiem, że zieleń miała symbolizować przynależność do Slytherinu - fajny pomysł, ale za jasne. Stanowczo. Pociemnij albo dowal ten, którym posłużyła się administracja.
Drugi gif jest paskudny. Przepraszam. ;< Oglądałam dzisiaj gify z Coltonem, no i heloł! Ma tyle wybornych animacji, a tutaj wygląda jakby czekał na prawego sierpowego od świętego Mikołaja. Ich wielkość także mi nie pasuje, ułożenie. Fajnie wyglądałyby obok siebie - klasycznie, tak jak ma druga połowa forum. XD
Zbyt grube ramki. Albo może mi się wydaje przez ten odcień zielonego.
Tekst jest w porządku. Pasuje do Grosseła.

Podsumowując. Mi się nie podoba. Pisałam Ci o tym chyba. Ale to tylko moje zdanie, nie bierz tego do siebie, sam mówiłeś, że nie da się dogodzić wszystkim. Dlatego daję 4.
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyNie 01 Lut 2015, 03:45

Ah te stare czasy, kobiety kiedyś lepiej się prezentowały, nie to co dzisiaj... Podpis przypomina mi tą mode sprzed paru dekad :D No, pasuje do avka i ładnie wygląda.
Ładna ocena dla ładnego podpisu, 11/10
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyPon 02 Lut 2015, 11:37

11/10, bo jak inaczej. Kto Ci taki piękny zrobił? XD
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyPon 02 Lut 2015, 17:25

Kiedy tak patrzę na ten podpis, zaczynam zastanawiać się, czy ja nie znam tej aktorki. Czy to czasami nie jest ta od "50 twarzy Greya"??

Wracając jednak do podpisu. Jest schludny, ładny, prosty. Podoba mi się, że nie jest przekombinowany, jak niektóre podpisy tutaj. Stawiam 10!
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyPon 02 Lut 2015, 18:07

Ahahahahah. Genialny :D Made my day. 10/10
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyWto 03 Lut 2015, 11:13

Teraz jest osom, księciuniu. Dziewięć i pół. ;)
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptyWto 03 Lut 2015, 12:18

10/10, jest świetny i nieprzekombinowany.

P.S. Do Artiego - nie, to nie jest ta z 50 Twarzy Greya. Tę panią możesz znać z na przykład, Oszukać Przeznaczenie 3.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptySro 04 Lut 2015, 07:11

Tak patrze, patrze i patrzę dalej i cholera zaskakuje mnie ten podpis. Ładnie się zgrywa, jest nieprzeciętnie starannie wykonany i zdecydowanie urzeka. Just wow.
Zasłużone 10/10
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptySro 04 Lut 2015, 10:16

Bardzo mi się podoba to, że podpisy na forum wyglądają coraz lepiej, a Twój jest tego najlepszym przykładem.
Dostajesz ode mnie 11/10, bo masz jeszcze +1 za cytat z Archera z Fate/Zero. (Za imię masz +1 w moim osobistym rankingu.)
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 EmptySro 04 Lut 2015, 14:11

Za każdym razem coraz lepsze, ale widzę, że szybko ci się nudzą i zmieniasz :D
ale 10/10
Sponsored content

Oceń podpis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 7 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-