IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Słoneczna poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Słoneczna poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczna poczta   Słoneczna poczta - Page 2 EmptySob 16 Maj 2015, 14:27

Cytat :
Tylko porozmawiać? Okej, nie ma sprawy, porozmawiać trzeba, poza tym chociaż tyle jestem Tobie winien. Nie podejrzewam Ciebie o złe zamiary, Soleil. Nawet na myśl mi to nie przeszło.
Wyjdę wieczorem ze skrzydła szpitalnego, więc może po kolacji? Tak około 19 na dziedzińcu, jeśli nie będzie padał deszcz, to możemy na chwilę się spotkać.
Nie szkodzi, moja sowa przymila się do każdego i z reguły żebrze potem jedzenie.
Henry

PS Byłbym wdzięczny, gdybyś na ten czas przytrzymała Potwo Nataniela z dala ode mnie, bo najwyraźniej bardzo mnie nie lubi.

Adam Morgan
Adam Morgan

Słoneczna poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczna poczta   Słoneczna poczta - Page 2 EmptyWto 19 Maj 2015, 12:12

Cytat :
Soleil,
Ktoś kiedyś powiedział, że "uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy". Nie pozwól, żeby Słońce jakim jesteś zgasło, bo mnóstwo ludzi na tym ucierpi, chociaż nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Bądź silna i dzielna. W końcu jesteś Gryfonką.
Wiesz też, że zawsze możesz na mnie liczyć. Boli mnie patrzenie, jak się zmieniasz.

I nie, nie jesteś aż taka mała, jednak wiadomo - niższa ode mnie.


Adam
Collin Morison
Collin Morison

Słoneczna poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczna poczta   Słoneczna poczta - Page 2 EmptySro 27 Maj 2015, 09:00

Ninja podrzuciła Soleil list w kopercie, jednak nie poczekała na odpowiedź, tylko pognała w drogę powrotną.

Cytat :
Miła ma Soleil,
Jolene Dunbar organizuje przyjęcie urodzinowe. Jestem pewien, że musisz tam ze mną iść jako osoba towarzysząca. Spędzimy razem miło czas wśród uczniów Helgi Hufflepuff.
Pozdrawiam,
Collin
Sponsored content

Słoneczna poczta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Słoneczna poczta   Słoneczna poczta - Page 2 Empty

 

Słoneczna poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Traumatyczna poczta
» Poczta medyka
» Cameliusowa poczta
» Sowia poczta
» Poczta Natha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-