IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

Traumatyczna poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Finn Gard

PisanieTemat: Traumatyczna poczta   Wto 12 Cze 2018, 20:40

Rzadko, ale to rzadko Finn używa szkolnych sów do wysyłania wiadomości. Zazwyczaj zaczarowuje pergaminy tak, by poleciały bezpośrednio do adresata, bądź płaci pierwszoroczniakom za transport listu. Jeśli wysyłasz do Finna sowę - miej na uwadze, że tak jak Finn, tak i sowa będzie zestresowana i roztrzęsiona spotkaniem.
Zobacz profil autora
Viní Marlow

PisanieTemat: Re: Traumatyczna poczta   Sro 13 Cze 2018, 22:24

Trochę ubolewał nad tym, że do dostarczenia listu nie może wykorzystać Tosta, ale ostatecznie zastosował się do prośby Gryfona i zaczarował pergamin tak, że karteczka sama poleciała w ręce Finna.

Muzyczny Geniuszu!
Uczyłem się gry na gitarze i ze względu na to nauczyłem się nut, bo nie czuję jej tak dobrze jak perkusji. Myślę, że sobie poradzę, ale dla pewności możemy razem usiąść i poćwiczyć, w najgorszym wypadku okaże się, że idzie mi dobrze. Naprawdę bałbym się Ciebie okłamać, strasznie lubię żyć.
Jeśli chodzi o perkusję - jest dość stara, ale dobrej jakości, a przede wszystkim mało używana. Grywałem już na gorszych, myślę, że nie będzie z nią problemu.
Czym, na Merlina, jest Magia Dźwięków Specjalnych?!
Finn, weź głęboki wdech, to niezdrowe tak się wszystkim przejmować!
Vini da Vinci
Zobacz profil autora
Feliks Konieczny

PisanieTemat: Re: Traumatyczna poczta   Sro 13 Cze 2018, 22:50

W sam środek finnowego czoła wbija się papierowy samolocik. Po jednej jego stronie są napisane niecałe dwa słowa, a po drugiej, na tyle estetycznie, na ile w artystycznym szale Feliks był wstanie, przepisane zostały nuty.

Matoł,
F.
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Traumatyczna poczta   

Traumatyczna poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Smocza poczta
» Poczta Magnus De Mertio