IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty
PisanieTemat: Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski   Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski EmptyPon 21 Wrz 2015, 13:51

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Puchacz_Artur_Wiatr]
Najgłupsza i najstarsza sowa pod słońcem, której prawowitą właścicielką jest wścibska i niezwykle zrzędliwa właścicielka mieszkania wynajmowanego przez Joshue, Dorota Kowalski.
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski   Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski EmptyPon 21 Wrz 2015, 18:14

List, a raczej dosyć rozgniewana sąsiadka Kowalska dzierżąca owy w ręku, zastała Joshueę nad miską cieplutkiej owsianki. Wyciągniętego w skarpetkach na kanapie, czy zgarbionego nad świeżutkim jeszcze "Prorokiem" czy w jakiejkolwiek innej pozycji - skąd Milloti miałaby wiedzieć jak ten nudziarz spędza poranki? W każdym razie zbierającego się dopiero do roboty.

nakanapiesiedzileń napisał:
Dunbar!
Podziękuj losowi za to, że mnie spotkałeś. Przekazuję wiadomość, prosto od Dziadka ślącego mnie na jakieś głupie przesłuchanie - zapewne mnie zamiast CIEBIE. Ogarnij człowieku swoją pocztą, bo Howe osobiście Ci ją do rąk dostarczy. Tak powiedział a wtedy, to ja Ci szczerze życzę powodzenia.
No ode mnie to tyle, miłego dnia życzę. I powodzenia dzisiaj w biurze.
Pheebs

Ps. Kup wreszcie sowę, dorośnij, one nie są wcale takie złe

psst:
Alex Hall
Alex Hall

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski   Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski EmptyPią 23 Paź 2015, 11:16

Nieduża sóweczka pohukując radośnie śmignęła nad głową Joshuy przed... a może było już w trakcie zajęć magicznej samoobrony? Alex miewał ponoć kiepskie wyczucie czasu. Tak czy siak, pan Dunbar został zbombardowany zwiniętym w rulonik świstkiem z precyzją godną zawodowego snajpera.

Cytat :
Dunbar!

Zaopatrzyłeś się w grube rękawice i eliksir uspokajający? Słyszałem ostatnio od Filcha, że w szkole panuje epidemia wścieklizny i uczniowie gryzą co popadnie. Byłoby przykro, gdyby  wciągnęli cię do swojej armii umarlaków!


Hall


PS - a tak całkiem serio, nie dostań zawału, dzieciaki nie są takie złe. I oszczędź żółtodziobej zrzędzenia.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski   Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski EmptyPon 02 Lis 2015, 20:03

Cytat :
Panie J.E.Dunbar!

Dostałam jakieś listy w różowych kopertach. Musiałam otworzyć jeden i znalazłam tam bardzo romantyczne wyznania miłosne od jakiejś starej Pani. Babcia napisała tam Pańskie imię, a więc poczta zawodzi, panie Joshuo. Kimkolwiek Pan jest, proszę uregulować tę korespondencję, bo w ciągu dwóch dni dostałam pięć listów od tej samej babci - Roumildy Whithout z San Francisco.

Czemu piszę? Bo ja też się nazywam J.E.Dunbar i jestem dziewczyną i nie chcę listów miłosnych od Pańskiej babci! Proszę się tym zająć!
Pozdrawiam!
J.E.Dunbar - DZIEWCZYNA.

PS Powodzenia z Babcią.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski   Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski EmptyWto 03 Lis 2015, 16:35

WPISZ SOWĘ DO PROFILU BO CIĘ UGRYZĘ.


Cytat :
Panie J.E.Dunbar,

Pan myśli, że ja sobie żartuję? Ja nie znam Pana i na oczy Pana nie widziałam. Musiał mnie Pan z kimś pomylić, tak jak Babcia. Z pewnością jest Pan stary, nie ma zębów ani włosów, a ja jestem młoda i piękna, także wypraszam sobie. Niech Pan odeśle Babci POPRAWNY adres. A może Babcia tak się Panu narzuca, że celowo Pan skierował sowy od niej do kogo innego i padło na mnie, najbliższą osobę o takim samym nazwisku?? Skoro jest Pan dorosły, powinien Pan wykazać się większą pomysłowością.
To Pan niech zostawi mnie w spokoju. Właśnie odzyskałam życie, także proszę mi nie przeszkadzać i nie nasyłać na mnie swoich wielbicielek. Proszę sobie radzić z nimi samemu, albo odsyłać je do A.Filcha.

Pozdrawiam nieserdecznie,
J.E.Dunbar.
Sponsored content

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski   Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski Empty

 

Poczta Dunbara - Grażyna - Sowa Mrs Kowalski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Poczta Whispera - Sowa Bezimienna
» Traumatyczna poczta
» Poczta Swiety
» Poczta Dziadka
» Poczta Natha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-