IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Iwan - łowca wilkołaków.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Iwan - łowca wilkołaków.   Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 EmptyWto 05 Sty 2016, 00:57

Coś niecoś? :)
Nikolai Asen
Nikolai Asen

Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Iwan - łowca wilkołaków.   Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 12:05

Ja tutaj po relację, nie przepuszczę możliwości podyskutowania na ministerialnym korytarzu, którym zapewne Niko czasem spaceruje, w ojczystym języku :>
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Iwan - łowca wilkołaków.   Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 15:53

Myślę, że można coś pomyśleć w stronę Dream Temau w Durmstrangu. Jesteś za?
Nikolai Asen
Nikolai Asen

Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Iwan - łowca wilkołaków.   Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 16:00

Pewnie :> Coś jak hogwarccy Huncwoci, tylko bez tych fikuśnych, futerkowych zdolności?
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Iwan - łowca wilkołaków.   Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 16:04

Jak najbardziej. Iwan należał do chuliganów i to takich bardzo, bardzo. Myślę, że na pewno się dobrze bawili podczas trwania roku szkolnego.
Sponsored content

Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Iwan - łowca wilkołaków.   Iwan - łowca wilkołaków. - Page 2 Empty

 

Iwan - łowca wilkołaków.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hunter łowca listów.
» Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków
» Iwan Dobrev

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-