IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Hunter łowca listów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kai Rowan
Kai Rowan

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptyCzw 11 Lut 2016, 16:38



Może i nie sowa, jednak ten kot potrafi się teleportować.
Może nie dosłownie, jednak pełni funkcję listonosza.
Wszystkie paczki przynosi w pyszczku i czeka na przysmaki oraz głaskanie.
Jeśli warunki nie zostaną spełnione, to drapie. Bardzo, bardzo dotkliwie.
Marco A. Rowan
Marco A. Rowan

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptyWto 16 Lut 2016, 23:12

List dotarł pewnego wtorkowego poranka podczas śniadania. Sowa ta bardzo często przynosiła białe koperty do Riana, była jego regularnym gościem.

Cytat :
Spotkamy się w ten weekend?
Ubierz się porządnie, bo doszły mnie do słuchy, że wyglądasz jak siedem nieszczęść. Ogarnij się i wyjdź do ludzi. Przedtem chcę porozmawiać.
Marco

PS Nie odsyłaj mi kota zwrotnego. Nie mam na rękach miejsca do drapania.
Marco A. Rowan
Marco A. Rowan

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptySro 17 Lut 2016, 07:20

Cytat :

Kai,
Znam jak własną kieszeń opiekuna Ravenclawu. Mam zapewne złudne nadzieje czekając, aż przedstawisz mi swoją dziewczynę, co?
Zakręć się z przyjaciółmi w sobotę u Madame Rosmerty. Wypij dużo kremowego piwa i postaraj się nie odstraszać ludzi. Będę na miejscu o jedenastej.
Marco
Anonim
Anonim

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptyPon 29 Lut 2016, 19:41

Znikąd pojawiła się sowa ubrana w czapkę świętego Mikołaja. Ptaszysko wyglądało trochę obłąkańczo, gdy strzelało oczami na prawo i lewo, pakowało się w ramiona utrudniając odczepienie liściku. Świąteczna gorączka ogarnęła nawet sowy.

Cytat :
Panie Kaiu Rowan,

Serdecznie zapraszamy Cię na okres świąt bożonarodzeniowych w skromne progi Dziurawego Kotła. Pub został przez nas wynajęty na cały tydzień, abyśmy mogli się wszyscy tam pomieścić. Traktujemy Cię jak członka naszej rodziny, bo jak wiadomo, rodzinę można sobie wybrać nawet jeśli nie jesteśmy związani więzami krwi.
Wraz z dniem dwudziestego trzeciego grudnia Pub jest do naszej dyspozycji, także możesz się wprowadzać dzień wcześniej. Pokojów nie zabraknie. Nie zapomnij wziąć ze sobą jemioły, prezentów, opłatków, jednej potrawy, jednej bombki, swego pupila (w końcu przemówią ludzkim głosem, wierzymy w to!).
To będą święta spędzone w przyjaznym gronie, więc jeśli nie wyjeżdżasz w dal, przyjedź do nas.

Wesołych świąt życzy
Spółka Hejterów S.A.
Jonathan Prior
Jonathan Prior

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptyCzw 24 Mar 2016, 07:46

Na Historii Magii, gdy profesor Andriacchi stała tyłem do klasy, do stołka Rowana podleciał papierowy samolocik z narysowaną w rogu karykaturą Filcha. Pismo było ledwie czytelne, ale po dłuższej analizie dało się wywnioskować o co chodzi. Gdy Kai na niego spojrzał, Jonathan szczerzył się od ucha do ucha i patrzył pytająco.

Cytat :
Te, Rowan, ile chcesz kasy, jeśli poprawisz mi referat z transmutacji z dziedziny "Martwe w Żywe" na jutro? Proponuję Tobie interes, biznes. Opłaca się ze mną handlować, każdy w szkole to potwierdzi.
To jak? Bo to pilna sprawa, McGonagall w końcu pośle mnie do Filcha, a on i jego nowy przydupas powieszą mnie za jaja do sufitu. Już mi się wygrażali.
Prior z Gryffindoru
Jonathan Prior
Jonathan Prior

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptyCzw 24 Mar 2016, 13:55

Cytat :
Jedynym frajerem w zasięgu wzroku jesteś Ty, więc pytam.
Żałuj, nie wiesz jaki biznes tracisz.
Gość
avatar

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptySob 09 Kwi 2016, 15:31

Na biurku w dormitorium Krukonów leżała koperta, a w niej była recepta. Z pieczątką, ważnymi podpisami i całkiem czytelnym pismem. Były szczegółowe dane osobowe Kaia, nawet numer pesel. A na co recepta?

Cytat :
- Spotkanie się ze swoim przyjacielem tuż po świętach x1,
- dobre żarty 3x dziennie po 4 sztuki,
- piwo korzenne 1x dziennie przez 7 dni,
- dożywotnie zażywanie lekarstwa "Przyjaciel" minimum dwa razy w tygodniu,
Uzdrowiciel Riley Annesley
Gość
avatar

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptySob 09 Kwi 2016, 15:41

Cytat :
Recepta wygląda poważniej i łudzę się, że weźmiesz ją bardziej do siebie.
E tam, po co pisać w tak nudny sposób, skoro można Ciebie choć raz dziennie wyszczerzyć? Cel uświęca środki.

Okay, stawiam whiskey. Mamy co świętować. Oświadczyłem się Madelaine, zgodziła się. Nie wiem czy wiesz, ale będziesz musiał być świadkiem na ślubie tylko obawiam się czy nie spijesz się jak dzika świnia.

Przyjeżdżaj do Rudej Annie kiedy tylko znajdziesz czas i nie zawalisz przy tym jakichś egzaminów. Nawet w środku nocy, tylko z uwagą, że następnego dnia się nie podniesiesz z wyrka.

Riley
Marco A. Rowan
Marco A. Rowan

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptyNie 10 Kwi 2016, 22:01

Sowa Marka przecinała niebo jak strzała. Gdy znalazła adresata, była wykończona. Zatoczyła się na jego łóżku i padła ze zmęczenia. Nie obudziła się przez najbliższą godzinę. List był pisany w pośpiechu.

Cytat :
Kai, przyjedź jak najszybciej do domu. Pospiesz się i tu przyjedź.
M.
Redaktor
Redaktor

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. EmptySro 20 Kwi 2016, 00:21

Cytat :
Jedna ze szkolnych sów wrzuciła do owsianki najnowszy numer Lustra.
Sponsored content

Hunter łowca listów. Empty
PisanieTemat: Re: Hunter łowca listów.   Hunter łowca listów. Empty

 

Hunter łowca listów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Iwan - łowca wilkołaków.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-