IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptySob 19 Wrz 2015, 00:40



Alexandra jest sową bardzo spokojną i zrównoważoną. Szybko dostarczy listy oraz paczki nawet sporych rozmiarów. Jest już wiekowa, jednak bardzo dobrze się spisuje. Bardzo mocno przywiązana jest do swojego właściciela i chroni go, gdy ten robi jakieś głupstwa.


Ostatnio zmieniony przez Iwan Dobrev dnia Czw 31 Gru 2015, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Jared Wilson
Jared Wilson

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptyCzw 31 Gru 2015, 17:00

Po paru miesiącach ciszy, do Dobrieva odezwał się stary dobry znajomy. Wiekowa sowa Zofia położyła kopertę na biurku i zaraz padła przed siebie, zakrywając kopertę. Trzeba było zeskrobać ptaszysko, jeśli chciało się odczytać wiadomość.

Cytat :
Dowiedziałem się, że i Ty odwiedzasz w tym roku Hogwart. Minister Magii widzę, że nie próżnuje, czyżby pozwolił wrócić Ci do zawodu?
Mam dyskretną prośbę. Skoro jesteś już w Hogwarcie, to czy mógłbyś wyłowić mojego syna, dać mu szlaban i wtedy wybadać jaki ma stosunek wobec mnie? Nie wie dlaczego zniknąłem i nie wie, że wróciłem. Wolę dowiedzieć się wcześniej czy warto narażać i jego i Skai na taki szok, jakim jestem.
Odezwij się,
J.W.
Alex Hall
Alex Hall

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptyCzw 31 Gru 2015, 22:32

Pocztę przyniosła mała, szalona sówka, którą Iwan miał okazję oglądać nie raz i nie dwa. Wylądowała z poślizgiem na jego biurku w Ministerstwie, pohukując radośnie, choć dźwięk ten został nieco stłumiony przez nieduży rulonik, który trzymała w dziobie.

Cytat :
Wujku Iwanie!

Co się pałętasz po korytarzach Hogwartu i dlaczego nic o tym nie wiem? (Wiem, ale czemu nie od ciebie, wstydzisz się przyznawać, że mnie znasz? Skończyłem z podkładaniem łajnobomb do gabinetów, kiedy wyszedłem ze szkoły. Kłamię. W Ministerstwie jeszcze kiedyś napchałem nimi szafkę tego idioty, Boba Smitha, pamiętasz? Całe piętro śmierdziało. Nie żebym w sumie miał się czym chwalić...)


Alex
Alex Hall
Alex Hall

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptyCzw 31 Gru 2015, 22:52

Tym razem wiadomość Alexa dostarczył patronus - srebrny lew, który z niepodobnym jego czarodziejowi dystyngowaniem przysiadł przy Iwanie, potrząsając grzywą.

Cytat :
To dobrze, że wszystko już wiem, nie złamiesz zakazu przełożonych. Zapomniałeś, że zostałem wicedyrektorem biura aurorskiego? Mam aż za dużo informacji, rzygać się czasem chce. Mała popijawa brzmi bardzo dobrze, dam ci znać, jak tylko wygospodaruję trochę czasu. Chyba, że przyjdziesz do mojego gabinetu któregoś wieczora, trzecie piętro.
Jared Wilson
Jared Wilson

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptySob 02 Sty 2016, 11:50

Przymglona surykatka rozpraszała dosyć słabe światło, co było adekwatne do stanu Wilsona. Darował sobie pisanie listów, szczególnie po ostatnich sytuacjach korespondencja bywała zagrożeniem.
Spokojny i głęboki głos nie pasował do rozmiarów patronusa.

Cytat :
Przez najbliższy czas unikam bezpośredniego kontaktu z Ministerstwem Magii i do pubu też póki co się nie wybieram. Aberforth ma długi język. Polowanie brzmi zachęcająco. Daj mi koniecznie znać jak idzie postęp z moimi potomnymi. To delikatna sprawa.
Zatrzymałem się w lokum Gillisa. Wpadnij jutro, jeśli chcesz, tylko podaj mi godzinę to zmniejszy się na ten czas osłonę przed teleportacją.
Alex Hall
Alex Hall

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptyPon 22 Lut 2016, 16:37

Odpowiedź na sowę Iwana dotarła z opóźnieniem - dużym opóźnieniem. Głównie dlatego, że po pierwszej lekturze listu, młody auror zgniótł go w kulę i wyrzucił, a teraz po mniejszym lub większym przełomie wywołanym przez Nikolaia, musiał odgrzebać pergamin w stercie śmieci.

Cytat :
Wujku Dobrev,

Napisz mi jeszcze jeden frazes tego typu, a wepchnę ci pergamin z powrotem do gardła. To nie jest żart, a ostrzeżenie.
Jeśli wciąż chcesz, możemy się spotkać - wiem, że kręcisz się po szkole, znajdę cię w którymś korytarzu.


Alex
Anonim
Anonim

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków EmptyPon 29 Lut 2016, 19:39

Znikąd pojawiła się sowa ubrana w czapkę świętego Mikołaja. Ptaszysko wyglądało trochę obłąkańczo, gdy strzelało oczami na prawo i lewo, pakowało się w ramiona utrudniając odczepienie liściku. Świąteczna gorączka ogarnęła nawet sowy.

Cytat :
Panie Iwanie Dobrev,

Serdecznie zapraszamy Cię na okres świąt bożonarodzeniowych w skromne progi Dziurawego Kotła. Pub został przez nas wynajęty na cały tydzień, abyśmy mogli się wszyscy tam pomieścić. Traktujemy Cię jak członka naszej rodziny, bo jak wiadomo, rodzinę można sobie wybrać nawet jeśli nie jesteśmy związani więzami krwi.
Wraz z dniem dwudziestego trzeciego grudnia Pub jest do naszej dyspozycji, także możesz się wprowadzać dzień wcześniej. Pokojów nie zabraknie. Nie zapomnij wziąć ze sobą jemioły, prezentów, opłatków, jednej potrawy, jednej bombki, swego pupila (w końcu przemówią ludzkim głosem, wierzymy w to!).
To będą święta spędzone w przyjaznym gronie, więc jeśli nie wyjeżdżasz w dal, przyjedź do nas.

Wesołych świąt życzy
Spółka Hejterów S.A.
Sponsored content

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty
PisanieTemat: Re: Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków   Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków Empty

 

Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Iwan - łowca wilkołaków.
» Łowcy Smoków [Kenneth Watts]
» Sowa
» Ara - sowa Harry'ego
» Jednooka sowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-