IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Łowcy Smoków [Kenneth Watts]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kenneth Watts
Kenneth Watts

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyPon 08 Lut 2016, 22:41

Skład koła miłośników zwierząt:
1. Porunn Fimmel
2. Lucas Shaw
3. Sophie Thompson
4. Tanesha Hanyasha
5. Timothy Lowther
6. Barty Crouch Jr.
7. Aria Fimmel
8. Enzo Romulus

Wstępny rozkład par:
1. Porunn i Enzo
2. Aria i Lucas
3. Tanesha i Barty
4. Sophia i Timothy

Zakładam, że każda para będzie miała swoją misję, a na końcu będzie misja wspólna.
Jeśli są jakieś obiekcje co do składu par - proszę napisać, postaram się pozmieniać.

Jak wiecie, są możliwe różne nagrody - od fasolek przez przedmioty do kart i pkt statystyk. Chciałbym, aby każde z Was napisało mi swoją hierarchię wartości - na czym Wam zależy najbardziej jako nagrodzie, a na czym najmniej.

Co do punktów, również proszę o hierarchię (od najbardziej do najmniej) z możliwych:
1. ONMS
2. Magia lecznicza
3. Zaklęcia ofensywne
4. Defensywne
5. Użytkowe
6. Transmutacyjne (chociaż Kenneth to noga z transmy)

Od tego zależy, jaki typ misji i roli się trafi.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyPon 08 Lut 2016, 22:52

Hierarchia punktów:
1. Magia Lecznicza BO NI MAM ŻADNEGO PUNKTA.
2. Transmutacja
3. Defensywne
4. Użytkowe
5. ONMS
6. Ofensywne

Co bym chciała dostać:
1. jakiś fajowy gadżet (kamień filozoficzny),
2. pt statystyk,
3. fasole
4. karty.
Timothy Lowther
Timothy Lowther

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyPon 08 Lut 2016, 23:02

Ode mnie poszło PW, w sumie nie wiedziałam, gdzie to napisać.
Enzo Romulus
Enzo Romulus

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyWto 09 Lut 2016, 00:42

No to będzie tak...

1. Magia lecznicza
2. Defensywne
3. Transmutacyjne
4. Ofensywne
5. Użytkowe
6. ONMS

Za zajęcia pragnę fasolek, mnóstwa fasolek, potem kart czarodziejów (tych niekoniecznie dobrych i fajnych), a na końcu przedmiotów: przypominajka (miewam problemy z życiem doczesnym), woreczek ze skóry wsiąkiewki (żeby nikt nie rozkradł moich riki tiki narkotyki), lusterko dwukierunkowe (drugie bym dał Po żeby robiła mi prywatne stripizy co wieczór), pierścień wiecznej pamięci (przyda się żeby zapamiętać adresy kominków wszystkich ładnych panien) i zmieniacz czasu (żeby wszystkie moje dziewczęta spędzały ze mną tyle samo czasu- wtedy nie musiałbym się bawić w monogamię która NIE JEST naturalna).
Gość
avatar

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyWto 09 Lut 2016, 15:26

Hierarchia punktów
1. Zaklęcia defensywne
2. magia lecznicza
3. użytkowe
4. ofensywne
5. transmutacyjne
6. onms

Hierarchia zachcianek i potrzeb
1. Punkty statystyk
2. Mogę chcieć smocze jajo? Tylko bez wydalenia ze szkoły...
3. Fasolki
4. Karty
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyWto 09 Lut 2016, 17:23

Hierarchia pkt statystyk:
1. ONMS
2. M. lecznicza
3. Z. użytkowe
4. Z. ofensywne
5. Z. transmutacyjne
6. Z. defensywne

Najbardziej zależy mi na pkt do statystyk i fasolkach (kobieta zmienną jest, dziesięć razy się rozmyślę, zanim na coś uzbieram), dalej są karty i przedmioty (zwłaszcza wyjątkowymi księgami nie pogardzę).
Barty Crouch Jr.
Barty Crouch Jr.

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyWto 09 Lut 2016, 18:15

1. Użytkowe
2. ONMS
3. Lecznicze
4. Defensywne
5. Ofensywne
6. Transmutacyjne

Jeśli mowa o zachcianki to zdecydowanie:
- punkty do statystyk!
- fasole
- karty
- ewentualnie jakiś przedmiot (każdy możliwy magiczny ^^)
Aria Fimmel
Aria Fimmel

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyWto 09 Lut 2016, 20:31

1. Magia lecznicza
2. Z. transmutacyjne
3. Z. użytkowe
4. ONMS
5. Z. ofensywne
6. Z. defensywne

Głównie zależy mi na punktach do statystyk, fasolkach, jakichś ciekawych przedmiotach, a na ostatnim miejscu są karty.
Kenneth Watts
Kenneth Watts

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyCzw 25 Lut 2016, 00:55

Uwaga, uwaga!
Ruszają pierwsze zajęcia Łowców Smoków!

Scenariusza nie zdradzę, ale podam termin.
Zaczynamy 2 marca 2016r. Fabularnie to będzie ostatni dzień przed feriami świątecznymi.

Z racji tego, że każdy z Was ma swoje zobowiązania, niech zgłosi się pod tym postem grupa, która jest chętna na pierwszy termin (liczy się zdanie obojga, więc się dogadajcie przed zgłoszeniem). Rozgrywka mam nadzieje, potrwa około 8-9 dni, gdyż rozgrywka będzie dość wartka. Nie proszę o elaboraty, ale nawet parozdaniowe posty, zawierające szybki opis akcji.

Start.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyCzw 25 Lut 2016, 14:05

Zgłaszamy się z Enzo
Kenneth Watts
Kenneth Watts

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] EmptyNie 06 Mar 2016, 19:59

Wybaczcie, problemy z internetem i nie było nawet jak to zgłosić.

Widzimy się jutro, napiszę w temacie wieczorem i wyślę Wam link na PW.
Sponsored content

Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty
PisanieTemat: Re: Łowcy Smoków [Kenneth Watts]   Łowcy Smoków [Kenneth Watts] Empty

 

Łowcy Smoków [Kenneth Watts]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Kenneth Watts
» Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami [Kenneth Watts]
» Alexandra - Sowa Łowcy Wilkołaków
» Kenneth Alpin
» Kenneth George Alpin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne :: Dzienniki
-