IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 18:09

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Tumblr_m0v1q7fyKR1r92o4ho1_500

Nie do końca wierzę w mo­je re­lac­je z rozsądkiem, ale ser­ce os­tatnio pa­kuje mnie z jed­nych kłopotów w dru­gie. Bądź tu mądry człowieku...


Pozytywy
Vanessa Crowley - Nie można powiedzieć, by dziewczyny były najlepszymi przyjaciółkami, jednak łączy je coś poza wspólnym dormitorium. A nawet kilka cosiów, co dało fundament do bardzo sympatycznej relacji. Wspólne marzenia na temat przyszłości są zawsze dobrym pretekstem, by poćwiczyć razem zaklęcia, natomiast jak miłość do fantastyki zbliża ludzi zrozumie każdy, kto ją podziela. Dodatkowo, Rowena gra na pianinie, Vany na gitarze - odkąd "muzycznie" odkryły się nawzajem, często wymykają się gdzieś by wspólnie pośpiewać czy nawet tworzyć własne piosenki. Często uspokaja Ro i Murph, gdyż dzieczyny potrafią sobie dogryźć.

Collin Morison - Pomimo różnicy wieku między tą dwójką nawiązała się przyjaźń. Ro uważa Collina za swojego młodszego brata. Często go niańczy czy rozpieszcza pomimo dość dużej dojżałości chłopca. Niestety jest to silniejsze od niej.

Syriusz Black - Pewnej nocy trafili na szlaban do woźnego. Powodem było przebywanie poza dormitorium po 22. Zamiasat odrabiać szlaban przegadali go w całości. Od tamtej pory są dobrymi kolegami.

Murphy Hathaway - Ich charaktery to trochę się jednak różnią. Dziewczyny dzielą razem dormitorium. Często jednak dochodzi między nimi do różnego rodzaju tarcia - innymi słowy działają sobie na nerwy, ale ogólnie rzecz biorąc lubią się. Jednak, gdy jedna z dziewczyn wpadnie w kłopoty, druga zawsze jej pomoże.












Kiedyś coś tu będzie....


Ostatnio zmieniony przez Rowena Grigori dnia Nie 31 Maj 2015, 22:27, w całości zmieniany 4 razy
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 19:15

Ja coś chcę. Wanda może uczyć Rowenę sztuki kulinarnej! Skoro obie kochają jeść - i nie tylko czekoladę, to byłoby fanie gdyby na tej płaszczyźnie ich znajomość się rozwijała. Mogą plotkować, wymieniać się przepisami i w ogóle.
Gość
avatar

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 20:08

Już sama miałam iść do ciebie z relacją :) Gotowanie razem brzmi nieźle :D Jestem jak najbardziej za taką relacją <3
Eric Henley
Eric Henley

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 21:47

Myślę, że mogliby być kumplami, nie mam jeszcze sprecyzowanego pomysłu, ale chęć zostania aurorami rzuca się w oczy w obu przypadkach :)
Gość
avatar

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 22:20

No pewnie, że mogą być kumplami. Tym bardziej, że są z tego samego rocznika :) Mogli by się razem uczyć zaklęć czy coś :)
Eric Henley
Eric Henley

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 22:45

Mamy już tajny klub z Wandzią, ale możemy coś wymyślić :)
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 23:14

jak Eric, to i Murphy w pakiecie :D
ojeju, powiedziałabym że bff czy coś ale ich charaktery to trochę się jednak różnią. Więc może - dzielenie dormitorium, częste tarcia/działanie sobie na nerwy, ale ogólnie rzecz biorąc - sympatia? Chyba, że masz jakiś ciekawy pomysł, świeższe spojrzenie - jestem otwarta na propozycję bo mi się podoba idea czegoś nieoczywistego :D
Gość
avatar

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 EmptyWto 26 Maj 2015, 23:30

Faktycznie, ich charaktery się różnią. Jak najbardziej mogą dzielić dormitorium, działać sobie na nerwy jednak, gdy jedna z dziewczyn wpadnie w kłopoty, druga zawsze jej pomoże ? Coś ala sympatia/dobre koleżanki ?
Sponsored content

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty
PisanieTemat: Re: Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3   Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3 Empty

 

Małe przyjaźnie, miłości i wrogowie Rowen <3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Urocze Małe Prajdy.
» Małe, śmieszne żyjątko Zośki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-