IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Percy McDonald

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Sro 02 Wrz 2015, 18:15

Miałeś mnie nie lubić, pamiętam (to chyba byłeś ty)
więc przyszłam po bycie nie lubianą o nie wiem za co
może za lenistwo, albo nie wiem
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Pią 04 Wrz 2015, 15:24

To nie Ciebie miałem nie lubić, tylko Jasona :P Aaaalee Riaan nie rozumie sarkazmu, ani ironii więc może Cię mylnie posądzać o to, że go nie lubisz jak wyjeżdżasz mu z jednym z powyższych. ;)
Zobacz profil autora
Percy McDonald

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Pią 04 Wrz 2015, 15:29

o na początku mogłaby mu to próbować wytłumaczyć, ale widząc, że i tak nic z tego nie rozumie załamałaby rączki
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Pią 04 Wrz 2015, 15:40

I od tamtej pory Riaan myśli, że go obrażasz :D
Zobacz profil autora
Percy McDonald

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Pią 04 Wrz 2015, 15:49

jestem za ;)
Zobacz profil autora
John MacQueena

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Sob 05 Wrz 2015, 02:19

Szukam dobrego kumpla z którym połączy mnie zamiłowanie do sportu i rywalizacji. Dobrze trafiłem?
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Pon 07 Wrz 2015, 12:44

No spoko, ja się zgadzam. Możemy się lubić, rywalizować itd :)
Zobacz profil autora
Claire Annesley

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Sob 12 Wrz 2015, 21:44

Trochę egzotyki, chcę do kolekcji! :D
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Nie 13 Wrz 2015, 00:45

No dobrze, ale jaka to ma być relacja?
Zobacz profil autora
Claire Annesley

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Nie 13 Wrz 2015, 13:23

Jeśli chodzi o Claire, Riaan na pewno by jej imponował - zarówno ze względu na charakter, umiejętności jak i samo pochodzenie. Annesley jest zwyczajną, wiejską dziewczyną, stąd pochodzący z szacownego rodu van Vuuren byłby dla niej jak taki bajkowy książę. To mogłoby ją z kolei trochę onieśmielać. Generalnie jednak na pewno chciałaby się od niego uczyć tropienia i polowania (choć preferuje raczej obserwowanie zwierząt niż ich mordowanie) i słuchać opowieści o tym, jak to się żyje w lepszym, bogatszym świecie.
Nie wiem, jak bardzo zaangażowana miałaby to być relacja, jak Ty byś ją widział, ale z perspektywy Claire wyglądałoby to mniej więcej tak. :)
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Nie 13 Wrz 2015, 15:22

Podoba mi się Twój pomysł, :) Riaan z pewnością nie będzie rozumiał dlaczego onieśmiela Claire, na dodatek niechętnie opowiadał Ci o życiu arystokracji, bo sam niewiele w nim uczestnicy, zresztą to nudne. :D O naukę polowania czy tropienia zaczep go kiedyś na fabule.
Zobacz profil autora
Blake Blackwood

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Czw 24 Wrz 2015, 13:28

Rihanna, szukam negatywów, pomożesz? ;)
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Czw 24 Wrz 2015, 13:55

Nie bardzo, bo nie widzę jak Riaan mógłby Cię nie lubić :P Nie masz nic przeciwko mugolakom, nie zadzierasz nosa, nie jesteś wredna ani kłótliwa. :D
Zobacz profil autora
Blake Blackwood

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Czw 24 Wrz 2015, 14:03

No nie bądź taki! Zawsze można coś znaleźć! Możesz na przykład.... No dobra, nie wiem :( to pozytyw?
Zobacz profil autora
Riaan van Vuuren

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Czw 24 Wrz 2015, 14:34

Może być, wspólnym łącznikiem naszej znajomości może być Claire. Riaan ją lubi, Ty jesteś jej koleżanką, więc czemu miałby nie lubić Ciebie?
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next