IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Akira Cadnik
Akira Cadnik

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 24 Wrz 2015, 17:49

A mnie zadowoli wszystko, nawet to co najbardziej niekonwencjonalne.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 24 Wrz 2015, 18:03

Boże, ile ja będę miał tych relacji zaraz :D Wyjdzie, że znam cały Hogwart :D
Riaan nie rozumie sarkazmu, dlatego będzie myślał że go obrażasz, na dodatek wydaje mu się, że Twoja powściągliwość coś ukrywa, dlatego w tych niewielu sytuacjach, w których jakoś obcowaliście ze sobą, Riaan nie był w stanie Ci zaufać. Nie macie ani pozytywnej relacji, bo za bardzo się różnicie, ale także nie ma tutaj negatywu, bo w niczym mu tak naprawdę nie podpadłaś.
Nathaniel Cole
Nathaniel Cole

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyWto 17 Lis 2015, 23:02

Coś pozytywnego, coś?

Klik - chyba do czegoś zobowiązuje, a na pewno co najmniej do tego, żeby zaśmiecić Ci relacje, kolego.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyWto 17 Lis 2015, 23:53

Wymyśl coś, nie jestem ostatnio kreatywny :C
Nathaniel Cole
Nathaniel Cole

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 19 Lis 2015, 19:59

Łączy ich zapał do ONMS i latania na miotle, więc tematów mają wiele wspólnych. Może Nathaniel zainteresowałby się Riaanem już podczas Ceremonii Przydziału, kiedy usłyszałby z ust tiary jego nazwisko? Puchon interesuje się quidditchem, więc na pewno słyszał o ojcu van Vuurena, który grał w Srokach z Montrose. Riaan mógłby mu pokazać kiedyś tego Zmiatacza 5, na którym latał jego ojciec.
Ja bym poszła tutaj w jakichś bardzo dobrych kumpli albo przyjaciół, bo jednak nic tak nie łączy jak wspólne zainteresowania. A skoro obaj mogą na miotłach polatać czy dyskutować o przeróżnych magicznych stworzeniach, to na pewno by się swobodnie czuli w swoim towarzystwie. Tym bardziej, że Nate właśnie, mimo że dostał się do młodzików Zjednoczonych z Puddlemore, sam nie jest jeszcze pewien, czy chciałby przyszłość wiązać z quidditchem, czy może na przykład hodowlą smoków. No i na pewno by się interesował tym "jak to jest tam u Riaana w RPA" i chciałby się jak najwięcej dowiedzieć o tamtejszej faunie i florze.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 19 Lis 2015, 21:42

W porządku, mogą być dobrymi kumplami. Wszystko co napisałaś mi pasuje :)
Nathaniel Cole
Nathaniel Cole

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyPią 20 Lis 2015, 12:18

Ok! To zacznijmy od takiego punktu, a zobaczymy jak to się fabularnie rozwinie. Mam nadzieję, że jakoś niedługo będzie okazja sprawdzenia relacji w praktyce. Miłego!
Gość
avatar

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyNie 20 Gru 2015, 13:26

Bęc! Chcę się tutaj wpakować. Niekoniecznie z negatywem.
Hm, Riaan mógł kiedyś złapać Thalię na dobrym uczynku, mianowicie zobaczył jak to piekielne stworzenie, które wszystko do siebie zniechęca, roztkliwia się nad sowimi pisklętami czy jakimiś zwierzątkami. Mógł odkryć jej tajemnicę, czyli miłość do czworonogów. Jakby to dalej mogło się rozwinąć? Hm... Thalia musiałaby oswajać się z obecnością Riaana i faktem, że poznał rąbek tajemnicy - panna Lind ma jednak w sobie pokłady ciepła. Co o tym myślisz?
Gość
avatar

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptySro 23 Gru 2015, 22:57

hej, mogę coś? :D
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 24 Gru 2015, 22:14

Thalio, niestety Riaan jest emocjonalnym niedorozwojem i będzie niesamowicie skonfundowany tym że ktoś potrafi jednocześnie być tak wrednym i ciepłym, dlatego raczej niechętnie wchodziłbym w taką relację. Zresztą ja ma już tyle pozytywów na Riaanie, może coś niefajnego razem stworzymy? :D

Allison, możesz oczywiście! Tylko co? :D
Gość
avatar

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 24 Gru 2015, 22:36

Ten sam dom, ten sam rocznik... coś tu musi być! Że też ja wcześniej tutaj nie zajrzałam, ale co się odwlecze, to nie uciecze. ;)
Zapowiadam się, że chcę coś, raczej coś ładnego, bo w końcu gryfoni, no i jeszcze Riaan kumpluje się ze starszym bratem Estelli. Na ten moment jednak nie wymyślę co, bo moja kreatywność uśpiła się na wakacjach, więc chwilowo musiałabym zdać się na Ciebie. A jeżeli nie, to możemy obgadać wspólnie parę kwestii na pw. ;)
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyPią 25 Gru 2015, 14:17

OSTATNI POZYTYW JAK BOGA KOCHAM!
Estelle dostaje specjalne traktowanie, ze względu na Nate'a, rocznik i dom. Poznali się na ceremonii przydziału, dzięki niej poznał Nate'a, a że dziewczyna jest do niego podobna to na pewno dobrze się dogadują, Dodatkowe plusy za spontaniczność. Elle może być jedyną osobą z rocznika i domu, którą Riaan dobrze zna i lubi.
Gość
avatar

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyPią 25 Gru 2015, 15:31

Aż tak wiele pozytywów, że główka pęka? :D
Tak poza tym wszystko pachnie, wygląda i pasuje.
Gość
avatar

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyNie 27 Gru 2015, 17:48

Dobrze, misiu, Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem!

Zatem, zatem. Thalia na Twój widok dostaje mdłości. Tak Cię nie lubi, że zaczęła reagować fizycznie na Twoją obecność - nie mylić tego z miłością! - zaczyna boleć ją brzuch, głowa, robi się blada i musi jak najszybciej opuścić Twoje towarzystwo bądź wygnać Ciebie ze swojego towarzystwa, twierdząc przy tym teatralnie, że zatruwasz jej powietrze. Możemy uznać, że na jakiejś lekcji biedny nauczyciel ułożył ich do pary, w efekcie czego Thalię trzeba było odprowadzić do pielęgniarki, bo tak się zrobiło jej niedobrze na Twój widok. Czy jakieś szczegóły... hm... może coś wymyślisz poza naturalną wzajemną wrogością? Przynajmniej nie ma gardzenia i pyskowania tak jak w innych milionach relacji. Ot, dosłownie Thalia dostaje mdłości na Twój widok :D
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 EmptyCzw 11 Lut 2016, 22:41

Był update, wszyscy uwzględnieni ;)
Sponsored content

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!   Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet! - Page 3 Empty

 

Hey, ek is Riaan! Lekker om jou te ontmoet!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Riaan van Vuuren

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-