IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Skrzynka Mer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Skrzynka Mer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka Mer   Skrzynka Mer - Page 2 EmptySro 14 Paź 2015, 15:11

Sowa Riaana zaniosła list Merci wieczorem, po wszystkich zajęciach.

Cytat :

Mer,

Wolę o tym opowiedzieć, pisaniem nie potrafię pozbyć się emocji.
Są niebezpieczniejsze miejsca niż Zakazany Las, ale nie chcę Cię w żadne sposób narażać.
Uważasz, że powinienem wpisywać w listy rzeczy, które automatycznie przychodzą mi do głowy? O tym muszę z kimś porozmawiać?

RVVDS
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Skrzynka Mer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka Mer   Skrzynka Mer - Page 2 EmptyNie 18 Paź 2015, 22:29

Grasuil podrzucił list Mer wieczorem tego samego dnia. Do listu dołączona była pocztówka.

Cytat :

Mer,

Nie, nie byłem w lęgowisku smoków, ale widziałem je z daleka w Dragensberge. To takie góry, zresztą dołączam Ci pocztówkę tego miejsca, sama zobaczysz.
Chciałbym już z Tobą porozmawiać o tym co mnie tak nurtuje.

RVVDS
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Skrzynka Mer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka Mer   Skrzynka Mer - Page 2 EmptySob 24 Paź 2015, 17:59

Riaan nie ociągał się z odpowiedzią, wysłał list chwil później. Pismo było spore, grube i widocznie nie znosiło sprzeciwu.

Cytat :
Teraz. III piętro, korytarzem w lewo, piąte drzwi po prawej stronie.
Ben Watts
Ben Watts

Skrzynka Mer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka Mer   Skrzynka Mer - Page 2 EmptyPon 09 Maj 2016, 18:01

Liścik wręczył Meredith jeden z młodszych Puchonów.

Cytat :
Meredith!
Czy ty próbowałaś tej szarlotki, którą ostatnio zrobiły skrzaty? Uwielbiam je, za to co dla nas robią, ale na Merlina, przecież to nawet nie dorastało do pięt tej twojej. Nie planujesz w najbliższym czasie zabrać się za pieczenie? (To wcale nie jest sugestia!)
Widziałem ostatnio, jak przegoniłaś tych dwóch pierwszorocznych spod biblioteki, mordercze spojrzenie tak 4/10, ale za całokształt 7/10. Brawo, panno Walker.


Ben
Ben Watts
Ben Watts

Skrzynka Mer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka Mer   Skrzynka Mer - Page 2 EmptyWto 10 Maj 2016, 12:51

Odpowiedź prawie wylądowała w owsiance na kolacji.

Cytat :
Mer,
Chyba sobie żartujesz, żadnego brzucha do zrzucenia u ciebie nie widziałem (nie, nie patrzyłem specjalnie, tak mi jakoś po prostu wzrok ucieka do waszego stołu). Jeśli chcesz całkiem zniknąć, to lepiej naucz się Kameleona albo poproś na urodziny o niewidkę.
Będę (nie) cierpliwie wypatrywał darów od losu. Ale zjesz ze mną, co? Głupio tak rzucać w przestrzeń pochwały, kiedy tylko Iryt może je podsłuchiwać.
Filch i Pincowa... Spróbowałem to sobie wyobrazić, teraz czuję się brudny jak po wytarzaniu w zagrodzie Hagrida. Tak czy inaczej, świetna robota, szeryfie Walker. Patrol mamy w piątek, nie zapomnij swojej złotej gwiazdki i ostróg na buty.


Ben
Sponsored content

Skrzynka Mer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka Mer   Skrzynka Mer - Page 2 Empty

 

Skrzynka Mer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Skrzynka Steinera.
» Skrzynka pocztowa Redakcji
» Tradycyjna skrzynka pocztowa
» Skrzynka Sofii - Listy ważne i ważniejsze.
» Kakałko - skrzynka Katji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-