IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptySro 18 Lut 2015, 21:40

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Giphy

Julek to najbardziej leniwa ze szkolnych sów. Nienawidzi Murp, bo to do niej musi dosyłać dosyć częste listy z pogróżkami od szkolnym wielbicieli. Za to Murp nienawidzi go za to, że jest wredny, leniwy i uszczypliwy. Lecz jest szkolny, więc są na siebie skazani.


Ostatnio zmieniony przez Murphy Hathaway dnia Wto 07 Lip 2015, 02:01, w całości zmieniany 2 razy
Gość
avatar

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptySro 18 Lut 2015, 23:58

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek 2s156k2
Gość
avatar

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyCzw 19 Lut 2015, 21:13

Cytat :
Miła Murphy!

Podobno jeśli się nie ryzykuje, nic się nie ma z życia. Postanowiłem więc postawić wszystko na jedną kartę i wysłać do Ciebie ten list! Jak widać, opłaciło mi się! Kartkę skroploną Twoimi perfumami schowałem w kieszeni na piersi, teraz już na zawsze będę miał przy sobie namiastkę Ciebie!

I naprawdę nie wiesz kim jestem? W takim razie zapraszam Cię do cieplarni numer 2! Tuż po zajęciach! Będę miał dla Ciebie bukiet białych róż!

Twój Puchoński Wielbiciel
Gość
avatar

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyPią 20 Lut 2015, 18:15

Cytat :
Mój kochany Rudzielcu
Ale ekstra, że masz Tajemniczego Wielbiciela! Bardzo Ci zazdroszczę, normalnie musimy to obgadać przy kuflu Kremowego Piwa.
Naprawdę nie mam pojęcia, kto to może być. Jak myślisz - starszak, czy nasz rocznik? A może skradłaś serce jakiegoś młodszego Puchona?
Jak zbierzesz więcej informacji, to wyruszymy na przeglądy. Może któryś zawiesi na Tobie zakochane oko! Po spotkaniu od razu daj mi znać, jak było.
U mnie za to nic ciekawego, wczoraj Raphael pogryzł mi rękawy szaty i muszę znaleźć kogoś, kto zna się na szyciu. Eh...jak ja nienawidzę prosić ludzi o pomoc.
No i...dostałam pudełko czekoladek z truskawkowym nadzieniem od jednego chłopaka!
Kocham,
Charlotte
Gość
avatar

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptySob 21 Lut 2015, 01:11

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek 10yougn
Gość
avatar

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptySob 21 Lut 2015, 22:13

Cytat :
Moja Murph,

lubię osiągać swoje cele i zbyt łatwo się nie poddaję. Być może jestem w tym zuchwały, ale wcale mi to nie przeszkadza. Tiara Przydziału zastanawiała się nad przydzieleniem mnie do Slytherinu, ponieważ widziała moją drugą stronę charakteru. Na szczęście wzięła pod uwagę inne okoliczności, o których jej przypomniałem.

Wiem ile można zrobić z moim wakacyjnym zdjęciem. Dobrze, że mam na nim okulary przeciwsłoneczne i wyglądam nieco jak Dante Shepard. W czwartej klasie ktoś kiedyś sprzedawał na Czarnym Hogwarckim Rynku moje "nagie" foty. Okazało się, że był to Shepard w łazience prefektów. Bardzo interesująca sprawa.
Ale... Po co się dzielić nim z innymi?

Czuję znów kolejny fantastyczny zapach. Muszę przyznać, że masz gust. Piżmo. Wymownie, panno Hathaway.

Twój Puchon
Redaktor
Redaktor

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyNie 01 Mar 2015, 08:22

Cytat :
Maleńka sówka okrążyła adresata dwukrotnie zanim przysiadła na jego ramieniu z rulonikiem najnowszego Lustra!
Irytek
Irytek

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyWto 03 Mar 2015, 15:38

Cytat :
Na łóżku Gryfonki pojawiła się pewnego wieczora czerwona paczuszka ze wstążeczkami. Lekka, nieszkodliwa i niewinna. Niestety, po otwarciu ze środka wyskoczyła setka karaluchów, których nie sposób było się od razu pozbyć, bo skubane szybko uciekały i wkradały się pod ubranie i plątały we włosy dziewczyny i osób w pobliżu. Iryś od tej pory co zobaczył Mruphy, zwracał się do niej słodko "Mój Ty karaluszku".
Redaktor
Redaktor

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyNie 08 Mar 2015, 15:01

Cytat :
Maleńka sówka miała problem z celnością. Zrzuciła nowiutki numer "Lustra" wprost na głowę. Huknęła przepraszająco i wyleciała przez okno, pozostawiając za sobą kilka białych piórek.
Eric Henley
Eric Henley

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyPią 13 Mar 2015, 18:04

Gdy Julek dostarczył list Gryfonce wyglądał na mocno sfrustrowanego, nawet bardziej niż na co dzień gdy ktokolwiek śmiał przytroczyć mu do nóżki list, a w tym przypadku, taki a nie inny nastrój był skutkiem maltretowania przez Erica Henleya, gdy chłopak - delikatnie mówiąc - cały rozemocjonowany, tańcząc, śpiewając i w ogóle płosząc większość mieszkańców sowiarni napisał do przyjaciółki krótki list.
Cytat :
ŚCIGAJĄCY! NARESZCIE, NARESZCIE, NARESZCIE!
Wiesz co to oznacza? Impreza wszechczasów!
Twój Ercio - wschodzącą gwiazda drużyny Gryfonów
PS.Chyba nie myślałaś, że ograniczę się do powiedzenia tego osobiście? Spodziewaj się sowiarni w dormitorium, wysłałem chyba 14 takich wiadomości
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyNie 22 Mar 2015, 22:43

Piórodawca jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze, jak dzisiaj - żadnego piórka mu nie brakowało, a i brzuszek chyba mu się zaokrąglił. Przyniósł list z wrodzoną niezgrabnością, trafiając najpierw na szafę, a dopiero potem na kolana Murph.

Cytat :
Jutro po kolacji, za pomnikiem garbatej wiedźmy. Ubierz jakieś ciemne ciuchy. Idziemy na spacer.
Ciii... spal list po przeczytaniu, ja zapomnialem zaklęcia.
D.

Ps. dostałem slownik od Wandy - sprawdzam każde słowo, aby nie było błędów
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyPon 23 Mar 2015, 22:24

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Redaktor
Redaktor

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyNie 29 Mar 2015, 16:21

Pewnego popołudnia znikąd zjawiła się młoda, energiczna sówka. Zrzuciła na kolana adresata rulonik zwinięty niebieską wstążeczką. Okazało się, że to najnowsze wydanie "Lustra". Sówka odleciała, gubiąc po drodze białe pióro.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyWto 31 Mar 2015, 22:16

Cytat :
Murphy,
Bandażu już nie mam od paru dni. Z ręką wszystko dobrze. Nie zrobił mi tego żaden Ślizgon. Zwykły wypadek. Miło, że się martwisz, ale wszystko gra, skup się lepiej na balu, podobno niedługo jest.
Tak, znam go. Jest moim dalszym kuzynem. A co?
Sergie.
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek EmptyWto 31 Mar 2015, 22:21

Murphy przesiadując w pokoju wspólnym Gryfonów postanowiła chyba poczytać trochę o tych swoich runach czy czymś takim. Otworzyła książkę, z której nieoczekiwanie wyleciała drobna, poskładana karteczka, która znalazła się tam nie wiadomo skąd.
samawieszkto napisał:
mam nadzieję, że pojawisz się na jutrzejszym balu, bo mam dla Ciebie niespodziankę.
Sponsored content

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek Empty

 

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» "Najlepszy tyłek w Hogwarcie"
» Rozpiska zajęć. Rok szkolny 77/78

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-