IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
avatar

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek   Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek - Page 3 EmptyPią 30 Paź 2015, 20:25

Nikt nigdy nie mówił, że wysyłanie sowy to prosta sprawa. Fiołek, podkradziony rzecz jasna Ericowi, trafił z litem bezpośrednio w ręce Murphy.

Cytat :
Droga Murphy,

Wiem, że jesteś zaskoczona listem ode mnie, jednak ja również byłam zaskoczona listem od Waszego dyrektora. Dowiedziałam się, że mój niesforny brat wpada co rusz w jakieś kłopoty.

Mam więc do Ciebie małą prośbę. Domyślam się, że Eric jest w stanie już wyjść z łóżka po swoich kłopotach, także czy mogłabyś go dyskretnie wyciągnąć w ten weekend do Hogsmade? Do pubu Madame Rosmerty, tego z miotłami w szyldzie. Tylko błagam, nic mu nie mów, bo chcę zrobić mu niespodziankę. Przyjechałam z wizytą do Waszego miasta i miałam przyjemność poznać Rubeusa. Dużo macie olbrzymów w Hogwarcie? Ten człowiek porządnie mnie wystraszył i nie byłam pewna czy powinnam mu ufać, jednak Pan Dumbledore za niego poręczył.

Cieszę się, że Eric nauczył mnie obsługiwać sowę.
Czekam na odpowiedź, zaadresuj ją do pubu pani Rosmerty.

Pozdrawiam,

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek - Page 3 D0lb811n0ihu
 

Mój najlepszy (szkolny) przyjaciel Julek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» "Najlepszy tyłek w Hogwarcie"
» Rozpiska zajęć. Rok szkolny 77/78

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-