IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje prosto z wózka (zakupowego)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptySob 07 Lut 2015, 13:25

Chcę! <3 Wyobraź sobie, że poznali się na początku. Artie był w II klasie, a Yui w I. Yumi była wtedy świeżo po śmierci mamy i chodziła bardzo długo smutna. Artie się nią "zajął" i woził ją na wózku, urządzali sobie wyścigi, Yui na miotle, Artie na wózku i Artie zawsze dawał jej wygrywać, aby się uśmiechała :3 Minęły lata i wyrośli trochę z tego zwyczaju, ale mogą kiedyś po cichutku się pościgać i gdzieś przejść. W I klasie mogli iść nawet na randkę, ale im nie wyszło xd Uwielbiam tę postać!
Gość
avatar

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptySob 07 Lut 2015, 13:30

Dodam do tego, że dzięki Yumi chłopak się przełamał i zaczął latać na miotle ;) Mam już jednego Puchoniastego nauczyciela, ale przeurocza nauczycielka również by się przydała!
Gość
avatar

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyNie 27 Gru 2015, 22:26

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 2h6ap10

Wózek rekrutuje!
Nie było mnie długo, nie wiem kto, z kim i dlaczego. A Artek nie może być sam! Dlatego ogłaszam akcję:
PRZYGARNIJ ARTKA DO SERCA!
Gość
avatar

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyNie 27 Gru 2015, 22:36

nie wiem, co oznacza "przygarnij Artka do serca", ale chcę relacje. ;D
Melanie Moore
Melanie Moore

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyNie 27 Gru 2015, 23:32

No raczej, że ja muszę być.
Gość
avatar

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyPon 28 Gru 2015, 09:42

Allison, a chcesz pozytywnie, neutralnie czy negatywnie? Bo nie wiem, czy Twoja Krukonka otworzyłaby się na chłopaka na wózku :D To mi podpowie coś zaproponować :)

A Ciebie, Melanie nie pytam, bo to wiadomo, że jest największa przyjaźń od pierwszego przejechania stopy złego Krukona (wstaw nick!)!
Gość
avatar

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyPon 28 Gru 2015, 12:24

pozytywnie - jak rozwiniesz to ja coś dodam od siebie :D
Gość
avatar

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyPią 01 Sty 2016, 19:48

Wcięło mnie nieco, za co bardzo przepraszam!
Może ich większa znajomość rozpoczęła się w 3 klasie na pierwszych zajęciach z wróżbiarstwa? Potrzebowali pary do przepowiedni z fusów. Nauczycielka kazała im ze sobą pracować. Najpierw nieśmiało do tego podchodzili, a później jak Artek się rozwinął, to śmiechu było co nie miara :)
I teraz widzę, że będziemy "tańczyć" na Balu! Podoba mi się! :D
Barty Crouch Jr.
Barty Crouch Jr.

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 23:22

Widzę, że nie ma nikogo wpisanego w Ślizgonach, a z klasy są tej samej (nawet patrząc na dodatkowe przedmioty), dlatego myślę, że warto nad czymś pomyśleć 8)
W prawdzie Artie to taki płomyczek, który Barty może początkowo olewać, natomiast co potoczyło się w trakcie tych kilku lat, to już Twoja kwestia, bo może tu być zarówno pozytyw jak i negatyw (mimo, że dziwnie mieć przyszłego Śmierciojada w pozytywach, przynajmniej tak na moje oko) :D
Sponsored content

Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje prosto z wózka (zakupowego)   Relacje prosto z wózka (zakupowego) - Page 2 Empty

 

Relacje prosto z wózka (zakupowego)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Relacje Ros
» Relacje Scarlett
» Relacje R.D.A.
» Relacje Clarissy
» Relacje Erica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-