IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Clarissy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyPon 15 Wrz 2014, 11:01

Relacje Clarissy  Tumblr_inline_mnc4wup7Zs1rcheh4
Zapraszam ;)


Ostatnio zmieniony przez Clarissa V. Jonson dnia Pon 15 Wrz 2014, 19:17, w całości zmieniany 2 razy
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyPon 15 Wrz 2014, 12:22

Ten sam rocznik, ten sam dom, siłą rzeczy musimy się więc znać.
Dwayne jest rozpoznawalny ze względu na swoją energię i wybujałą wyobraźnię, której przejawem jest wiecznie towarzyszący mu motyw Indiański (czy to pióro, pióropusz, wymalowana twarz, czy frędzle przy szacie). Jest nastawiony niemalże do wszystkich pozytywnie, więc...

... Poznaliśmy się trzeciego czy czwartego dnia w Pokoju Wspólnym, wydawałaś mi się zagubiona (chociaż pewnie to były jedynie moje domysły) i podszedłem. Od razu rozpoznałaś we mnie figlarza i baśniopisarza, ale nie do końca wiedziałem jaki masz do tego wszystkiego stosunek. Często widziałaś mnie uciekającego przed Filchem i innymi prefektami, może raz go nawet uratowałaś i zmyliłaś kierunek mojej ucieczki?
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyPon 15 Wrz 2014, 12:31

Te, Dłejn, co podrywasz od razu dziewkę? Też coś chcę. Skoro piękność w Huffie, to trzeba od razu coś ustalać :D
Hm... Ekhem.. Hm... *myśli intensywnie, bo ma już dużo relacji z dużo ludźmi*
Ratunek przed Dwayne'm? :D Albo kota Ci odnalazł i przyprowadzał i ten kot podjadałby Henry'emu fasolki wszystkich smaków. Henry by chodził do Ciebie i narzekał, że jesteś mu winna fasolki za te kocie kradzieże :D Żeby było smaczku, mogą we troje wymijać szerokim łukiem Chantal (psorka od eliksirów, totalnie-przechlapane-dla-Huffa). Bo czy quidditch to tam nie wiem czy coś pisałaś, ale też oboje uzdrowicielami chcą być, a mi tu Heniek wiedzie prym w tej dziedzinie. Bach, późnym wieczorem Henry odnajduje Clarie w bibliotece w dziale Magii Leczniczej i ją transportuje do PWP przed Filchem? Jak tam, piękna dziewojo?
Gość
avatar

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyPon 15 Wrz 2014, 19:15

Dwayne od razu mogli się polubić, dobrzy koledzy itd. ;) Clariss szybko się z nim zakolegowała właśnie ze względu na jego energie, chłopak często sprawiał, że jej nie całkiem szczery uśmiech był bardziej prawdziwy. W szczególności mogła go lubić za jego styl, te motywy indiańskie zawsze jej się podobały. Często śmiała się z jego kawałów i raczej nie przeszkadzały jej one. No i oczywiste jest to, że pomogła koledze w potrzebie. Nieraz zagadywała prefektów udając, że czegoś nie rozumie, albo po prostu tak jak Filchowi podstawiała im nogę uniemożliwiając dalszą pogoń ;)

Henry, bo się jeszcze zarumienię ;p xd Tak możemy iść w tę stronę. Kotek Clary mógł chłopakowi podjadać fasolki, a czasem po prostu się nimi bawić. Clarie zawsze bawiło jak chłopak przychodził się skarżyć, ale parę razy aż zrobiło się jej głupio i w ramach przeprosin zabrała go do miodowego królestwa. W sumie nawet jakbyś chciał mogliby się przyjaźnić, w końcu trochę ich łączy prawda? Oboje nie lubią się otwierać przed ludźmi, więc czasem mogliby po prostu posiedzieć razem na błoniach czy coś. Z tą biblioteką to całkiem prawdopodobne, może pomógł by jej nawet nieraz ;) Co ty na to zacny rycerzu ?


Ostatnio zmieniony przez Clarissa V. Jonson dnia Sro 29 Paź 2014, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyWto 16 Wrz 2014, 18:15

Ty się skup na Soleil, a nie mi zabraniasz podrywać! Zresztą dobrze wiesz jak się to kończy, więc.. no! Przede mną nie trzeba uciekać ani się chować, jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i nie oceniam ich z góry, a smutku u mnie to rzadko uraczyć można!

Wpisuję zatem Clarissę do moich relacji, a co!
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyNie 21 Wrz 2014, 14:13

Mogą się przyjaźnić, nie ma problemu i nie mam nic przeciwko ;) Ale Henry po obozie troszku ulegnie zmianie, więc bez pośpiechu;) No i mogą sobie dużo opowiadac o magii leczniczej, przy okazji zjadać fasolki, łapać kota. Duże pole do popisu. A zatem czekam aż się zobaczym w fabule. Z Dłejnem może być dobre trio, chociaż on to ma nierówno pod sufitem, to wiesz:D
Gość
avatar

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyWto 21 Paź 2014, 07:21

Ten sam rocznik, no i dzielą ze sobą dormitorium.
Ja bym jakiś pozytyw proponowała. Może dobre znajome czy coś w tym stylu? Poznać się bliżej mogły (jak nie od razu w dormitorium) bodajże na lekcji, jedna dosiadła się do drugiej i się zaczęło :3
Gość
avatar

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  EmptyPią 24 Paź 2014, 16:34

Ten sam dom i rocznik więc ja widziałabym tu przyjaźń. Mogłyby się poznać w domitorium i od razu zaprzyjaźnić. Spędzają ze sobą dużo czasu, razem odrabiają lekcje, wychodzą na błonia itd. Isa mogłaby też dokarmiać kota Clary, w końcu dziewczyna bardzo lubi zwierzęta, a ten jest ciągle głodny ;) Mówią sobie prawie o wszystkim i odwiedzają się podczas wakacji. Co ty na to? ;D
Sponsored content

Relacje Clarissy  Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Clarissy    Relacje Clarissy  Empty

 

Relacje Clarissy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Relacje Ros
» Relacje Scarlett
» Relacje R.D.A.
» Relacje Caesara
» Relacje Erica

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-