IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 EmptySro 13 Maj 2015, 21:28

Wiadomość nadeszła pewnego poranka jeszcze przed śniadaniem. Kopertę przyniósł dzielny Emanuel Kot, a na szyi nosił dumnie żółtą kokardkę z borsuczkami.

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 34y4tg9

Cytat :
Mam zaszczyt ogłosić, że dnia 30 listopada 77' skończę 17. rok życia, a więc specjalnie z tej okazji organizuję dla najbliższych i dalszych przyjaciół spotkanie, w którym uczcimy mój pierwszy siwy włos!

Serdecznie zapraszam Cię Amelko Bones na niezapomnianą imprezę urodzinową, która odbędzie się 27 listopada 1977 roku (piątek) od godziny 17:00 w herbaciarni pani Pudiffoot w Hogsmade. Obowiązkowo należy wziąć ze sobą drobny upominek dla Kotów oraz dużą dawką energii na tańce w takt Upiornych Wyjców.
Liczę na obecność!


Joe Dunbar
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 EmptyPon 18 Maj 2015, 16:32

Emek złożył list u stóp Amelki.

Cytat :
Kochana Amelko!


Bardzo się cieszę, że będziesz na moich urodzinach i bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy. Odezwę się, gdy będę szła na zakupy. Dziękuję, jesteś kochana!


Ściskam mocno,
Joe
Peter Forrester
Peter Forrester

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 EmptyWto 19 Maj 2015, 13:42

Marian podleciał do Amelii i wyrwał jej cynamonowe ciasteczko, które akurat pałaszowała.

Cytat :
Panno Bones!

Zastanawiam się co u Ciebie słychać. Może opowiesz mi co konkretnie działo się u Ciebie 27 października o 15:04?

Pozdrawiam,
Forrester P.
Peter Forrester
Peter Forrester

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 EmptyWto 19 Maj 2015, 19:37

Chłopak tylko roześmiał się gdy otrzymał korespondencję zwrotną od panny Bones.

Amelio!

Jak to możliwe, że Ty matrona wszystkich nauk nie pamiętasz co robiłaś tego konkretnego dnia? Nie podoba mi się to ani trochę, dlatego bardzo proszę zapłacić mi okup w postaci czterech tabliczek czekolady z orzechami za mój zawód, który właśnie przeżywam.

U mnie wszystko w porządku, jest powiedziałbym tip – top, aczkolwiek pogoda coraz bardziej sprawia, że tęsknie za słońcem. Nauka ssie, Filch to głupi charłak, a ja popalam jednego papierosa za drugim.

Pozdrawiam.
Forrester P.
Sponsored content

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki   Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki - Page 2 Empty

 

Ambicja - ambitna sówka ambitnej Krukonki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Krukonki nie lubią centymetrów.
» Sówka Lau.
» Sówka Aurory
» Sówka Klaus
» Sówka Dantego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-