IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Caesara

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 14:52

Czy ktoś ma ochotę na jakąś relację? Czekam na pomysły. :D


Rosalie Rabe
Ta znajomość raczej nie miała prawa zamienić się w przyjaźń. Wręcz przeciwnie – doprowadziła do pięknej wojny pomiędzy dość typową Ślizgonką a wielbiącym życie i technologię mugoli Caesara. Jedyne, co łączy te osoby to zarozumiałość, więc trudno się dziwić, że całkiem szybko sobie podpadli. Nikt nie pamięta, jak i kiedy ta relacja się rozpoczęła, wiadomo natomiast że żadna ze stron nie zamierza odpuścić. Wzajemne rozsyłanie o sobie plotek, kradzież rzeczy oraz mniej lub bardziej wyrafinowane psikusy należą do porządku dziennego Rose i Caesara. I choć starają się unikać i traktować się jak powietrze nie zawsze udaje się im powstrzymać (szczególnie Krukonowi) od uszczypliwego komentarza. Jednak dla chłopaka najgorsze jest to, że… czuje się przy swoim wrogu niezręcznie. Widząc Rosie ma przeczucie, że coś jest nie tak, ale nie potrafi powiedzieć co dokładnie. Może ten brak ambicji? A może coś więcej? Nieważne. To po prostu kolejna cecha której w niej nie znosi. Po co się nad tym zastanawiać. Nie warto poświęcać zbyt dużo swoich myśli komuś, kto potrafi tylko flirtować i być wrednym dla innych, czyż nie?


Ostatnio zmieniony przez Caesar Lynch dnia Pon 23 Mar 2015, 20:12, w całości zmieniany 3 razy
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 15:44

A ja poproszę jakiegoś negatywa! Jeżeli nie masz pomysłu możemy obgadać na gg ;)
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 16:33

Zgodnie z zapowiedzią... rzucam się na Ciebie! xD
Pozytyw proszę.
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 17:58

Ratunku, napad Ślizgonek! Ale dobrze, dobrze, już się ogarniam...
Rosie - miło rozpocząć karierę od negatywka. :3 Pomysł jest, o to nie musisz się martwić.
Scar - ej, nie tak gwałtownie! ;p Szczerze to nie mam pojęcia jaka miałaby być ta relacja. Ale coś się wymyśli. Kreatywny ze mnie człowiek (zresztą sama o tym wiesz). ;)
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 18:25

Coby za smutno tu nie było to i ja o coś poproszę. Starsza koleżanka z domu zawsze się przyda. Obojętne jaka to byłaby relacja, zdaję się na Twój gust.
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 19:43

To ja też tutaj zawitam :P
Pozytyw czy negatyw? ;]
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 20:11

Jeeeej, Wandziu, ja chcę ciastkaaa! Zamierzam ci je podkradać Miło by było czasem jakieś otrzymać, nie żebym wymuszał. ;) Czyli pozytyw.
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 20:25

Hmm... Myślę. XD I nie mogę się Gabrielu zdecydować... Ale niech będzie pozytyw(a co mi tam, mam dobry dzień). Wspaniali i ambitni ludzie trzymają się razem.
Charlie Allison
Charlie Allison

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPią 20 Mar 2015, 20:46

To ja też chcę coś pozytywnego, o.
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptySob 21 Mar 2015, 12:51

Też coś chcę! Proponuję pozytyw. :3
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptySob 21 Mar 2015, 13:38

*zbyt leniwa, by się przelogować* Panie Cezary, nie każdy wie o pierniczkach pieczonych przez Wandę - chyba, że jest się czytelnikiem Lustra. Tak więc nie rozdaje ich na prawo czy lewo, dostają je nieliczni i wybrani. Aczkolwiek! Jak najbardziej jestem za pozytywem, Czarek mógłby notorycznie zagadywać ją na temat jej wypieków czy czegoś innego. Ewentualnie coś bardziej rozbudowanego.
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPon 23 Mar 2015, 19:56

O ty kobieto bez serca, jak możesz uważać, że JA nie jestem godzien twych ciastków? ;-;
Pani Leniwa, ja już mam swoje sposoby aby się dowiedzieć co ty tam pieczesz (tak, w tym Lustro, ale udawajmy, że jestem szpiegiem ;D). Pomysł z zagadywaniem jest naprawdę fajny, na pewno go jeszcze rozbuduję.

Charlie, Rosheen, relacje akceptuję jak najbardziej. :3 Macie może jakieś swoje przemyślenia co do tego jak miałyby wyglądać te znajomości czy mam działać na własną rękę?
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPon 23 Mar 2015, 20:03

W takim razie się nie martwię, tylko wymyśl tam coś ciekawego :3
Gość
avatar

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPon 23 Mar 2015, 20:15

Tradycyjna obustronna wredność chyba będzie w tym przypadku najodpowiedniejsza. ;D
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara EmptyPon 23 Mar 2015, 20:20

Hej ho, ze mnie wcale nie jest taka flirciara!
Mniami relacja, mam już pomysł na sesję, jak będziesz wolny pisz ;)
Sponsored content

Relacje Caesara Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Caesara   Relacje Caesara Empty

 

Relacje Caesara

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Relacje R.D.A.
» Relacje Ros
» Relacje Gilberta
» Relacje Vica
» Relacje J.E.Dunbar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-