IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Korespondencja - Francis T. Lacroix

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptySro 15 Kwi 2015, 13:46

Cytat :
Drogi Panie Lacroix,
Jeśli pora nie wydaje się Panu nazbyt późna, czy zechciałby Pan zjawić się w miarę rychło w moim gabinecie?

Z wyrazami szacunku,
Albus Dumbledore
P.S. Hasło to czekoladowa żaba.
Lily Evans
Lily Evans

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyPią 17 Kwi 2015, 22:17

Sesja sprzed balu.

Cytat :
Drogi Francisie, profesorze Lacroix!

Czy znalazłby Pan dla mnie dzisiaj chwilę czasu? Nie chciałabym się narzucać, a jest coś, o czym potrzebowałabym z Panem porozmawiać. Mam nadzieję, że nie jest Pan bardzo zajęty i uda się spotkać chociaż na chwilę.

Pozdrawiam,
Lily Evans
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyNie 19 Kwi 2015, 17:36

Dwa dni po balu.

Cytat :
♥♥♥
Panie Fhancisie!

Znajdziesz dla mnie dosłownie piętnaście minut? Chciałam porozmawiać o tym na balu, ale sam wiesz jak tam było. Mam poważny dylemat dotyczący transmutacji, a profesora Duibhne przez jakiś czas nie było i chyba nie wiem czy on by mnie nie wyśmiał zrozumiał. Potrzebuję kogoś, kto nie jest tak stary. Obiecuję, że to zajmie tylko piętnaście minut. To dla mnie trochę bardzo niecierpliwie i bardzo (pisałam bardzo?) ważne. To delikatna sprawa i się stresuję. Pisałam te zdania trzydzieści dwie minuty. To zajmie tylko piętnaście minut, przysięgam na wszystkie święte koty! ♥

Joe
♥♥♥
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptySro 13 Maj 2015, 21:32

Wiadomość nadeszła pewnego poranka jeszcze przed śniadaniem. Kopertę przyniósł dzielny Emanuel Kot, a na szyi nosił dumnie żółtą kokardkę z borsuczkami.

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 34y4tg9

Cytat :
Mam zaszczyt ogłosić, że dnia 30 listopada 77' skończę 17. rok życia, a więc specjalnie z tej okazji organizuję dla najbliższych i dalszych przyjaciół spotkanie, w którym uczcimy mój pierwszy siwy włos!

Serdecznie zapraszam Cię Fhancisie T. Lacroix na niezapomnianą imprezę urodzinową, która odbędzie się 27 listopada 1977 roku (piątek) od godziny 17:00 w herbaciarni pani Pudiffoot w Hogsmade. Obowiązkowo należy wziąć ze sobą drobny upominek dla Kotów oraz dużą dawką energii na tańce w takt Upiornych Wyjców.
Liczę na obecność!


Joe Dunbar
Adam Morgan
Adam Morgan

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyWto 19 Maj 2015, 13:53

Na głowę Francisa spadła różowa kartka i róża, która niestety nie miała usuniętych kolców. Ukłuła Francisa, gdy tylko ten chciał ją podnieść.

Cytat :
Francisie,
Przyjmij ten podarek od swojej najwierniejszej fanki! Myślę o Tobie dzień i noc. Spędzasz mi sen z powiek. Postanowiłam, że napiszę do Ciebie, bo dłużej już nie mogę.
Umówisz się ze mną na randkę?

Lucy Hale
VI, Gryffindor

Pismo było staranne, a kropeczki zastąpiły serduszka. Mnóstwo serduszek.
Peter Forrester
Peter Forrester

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyWto 19 Maj 2015, 14:01

Peter nie mógł byś gorszy od Adama. I on wysłał swoją sowę do stażysty zaklęć.

Cytat :
Panie Lacroix.

Cóż mam zrobić, gdy dziewczyna, którą sądzę, że kocham zamiast mego towarzystwa woli pluszowe króliczki odziane w stroje do quidditcha? Czy to znaczy, że ta gustuje w takich typkach?

Czy teraz powinien zabić wszystkich graczy drużyn szkolnych czy może sam zacząć w to grać?

Zdesperowany Klaudiusz.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyPią 19 Cze 2015, 16:10

List dotarł do stażysty późną porą, kiedy ten prawdopodobnie kładł się spać. Pismo znane, schludne i czytelne. Do paczuszki dołączone było ciastko w kształcie serducha oblane białą czekoladą.
Cytat :

Panie Lacroix,

Nic się Pan nie chwalił! A to błąd.

Wszystkiego dobrego.

Wanda.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyPią 19 Cze 2015, 16:17

Cytat :
Niech mi Pn wierzy, że nie mogę się doczekać.

Kartka ta sama, pismo schludne, a odpowiedź wciśnięta pod literkami, dosyć zgrabnie zresztą.
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyPon 21 Wrz 2015, 16:15

Gwen niedługo po zarejestrowaniu osobliwego podarku w formie sześciu tabliczek czekolady naprędce odwiedziła Sowiarnię i zobligowawszy którąś ze szkolnych Płomykówek, podesłała krejzolkowatemu lakrosantowi notkę.

Cytat :
Mam nadzieję, że czekolady nie przeszły przez ręce pańskiej siostry.
Uroczyście przysięgam skonsumować czekoladę co do pojedynczej kosteczki, porzucając wyrzuty sumienia.
Dziękuję.
Pójdzie w cycki.
G.Scrimgeour
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyPią 25 Wrz 2015, 20:17

Tuż po kolacji, późnym już wieczorem jedna z mniejszych sówek poczęła dobierać się do okna wychodzącego czy też odpowiadającym tym, które wieńczyły wykończenie sypialni, a zarazem gabinetu nauczyciela. Przedarłszy się przez pierwsze zabezpieczenia - czyt. zasłonkę wpadła do pomieszczenia i zrzuciła solidną paczkę wprost na głowę stażysty. Huknęła raz czy drugi po czym wyleciała. Pismo wydawało się być znajome, a zapach ciasteczek wymieszany z wanilia mówił sam za siebie.

Cytat :
Profesorze Lacroix,
podczas ostatnio spędzonego weekendu w domu zrobiłam mały porządek w biblioteczce i oto co znalazłam.
Być może się Panu spodoba.


Pozdrawiam,

Wanda.

W opakowaniu znajdował się ciut już wyświechtany tomik poezji.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 EmptyPon 28 Wrz 2015, 10:39

Szatynka w pierwszym odruchu kompletnie zdębiała gdy przeczytała interpretację nauczyciela. Zdziwienie odmalowało się na jej twarzy kiedy przyglądała się liścikowi i smukłym literom na pergaminie. Zapakowany tomik wciąż leżał na łóżku, a ona zwlekała z odnalezieniem poprawnego wersu. W końcu westchnąwszy zabrała się - z lekkim opóźnieniem zresztą, bowiem do książki dorwała się dopiero dnia kolejnego. W nocy żeby było ciekawiej.
Szok, niedowierzanie. [2]
Cytat :


Niecne skojarzenia Pan ma, profesorze Lacroix.


Żadnego podpisu, aczkolwiek pismo dosyć znane. Dodatkowo wyświechtany kawałek pergaminu znalazł się niby to przez przypadek w kieszeni marynarki. Kiedy? Nie wiadomo.
Sponsored content

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 5 Empty

 

Korespondencja - Francis T. Lacroix

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Chantal Lacroix
» Aristos Lacroix
» Chantal Lacroix
» Aristos Lacroix
» Francis Lacroix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-