IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Korespondencja - Francis T. Lacroix

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 20:39

Cytat :
Nie mamy o czym poważnie porozmawiać. Nie umiem po.. Staram się że.. Najlepiej bę.. Nie pisz więce Pisz więcej
Miałeś rację, to minęło. Dlaczego nie ma cię już w szóstych klasach? Wró
Nie musisz się na mnie więcej oglądać.

PS Z grzmotami, błyskawicami, gradem? Z wszystkimi wadami?
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 20:46

List nakropiony był kleksami. Joe nie wytrzymała. Schowała się pod kołdrą, wtuliła buzię w futro Emka i cicho wypłakała z siebie cały żal. Dopiero wtedy zdolna była wziąć pióro w dłoń.

Cytat :
Nie musisz się już czuć przy mnie niezręcznie ani gasnąć...
Czemu nie skorzystasz z okazji? Jestem tylko szlamą.

Nie ma ideału bez wad. Nie ma deszczu bez chmur. Nie martw się o moje niebo, poradzi sobie.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 20:57

Cytat :
... żeby mieć spokój. Tak, jak kiedyś.
Dlaczego to takie trudne?
Co chcesz zrobić w związku z tym, że to widzisz? Nic nie możesz zrobić. Ani ty, ani ja oprócz zapomnieć. Nigdy niczego tak naprawdę nie było, prawda?

Nie, nie bądź. To za dużo.

Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 21:05

Cytat :
Błagam, nie rób tego sobie. Ani mi. Nie chcesz tego, błagam Fhancis...
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 21:10

Cytat :
Dlaczego Ciebie to obchodzi? Bądź jak swoja ciotka jak swoja siostra i nie zwracaj na mnie najmniejszej uwagi.
Nie budź czegoś, co skazane zostało na wymarcie.
Fhancis...
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 21:14

Cytat :
Czy Ty wiesz, co robi Twój każdy list?
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyPon 09 Mar 2015, 21:17

Cytat :
Pisz! Daj spokój, gorzej być nie mo..
Za późno.
Przepraszam.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyWto 10 Mar 2015, 11:34

*** Nie ma sowy, nie ma kota, nie ma listu ani nadawcy. Pewnego piątku podczas posiłków na talerzu Fhancisa zawsze pojawiała się duża, pachnąca, świeża i gorąca zapiekanka makaronowa. Na śniadanie, obiad, przekąskę, podwieczorek i kolację. Nikt inny jej nie miał, tylko Fhancis jako jedyny. Ktoś chyba się zmówił ze skrzatami...***
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyCzw 19 Mar 2015, 18:49

Cytat :

Franciszku!

To ciekawe o czym piszesz, bo wyobraź sobie, że ostatnio ten cały Cronstrom zaprosił mnie na kolację. Nie napisał jednak żadnych szczegółów, a ja widziałam go dopiero raz w życiu. Nie wiem sama co o tym myśleć, bo doskonale wiesz jaka jestem. Nie znam typa - teoretycznie się zgodziłam, ale wiesz, mogę powiedzieć, że Wilson wzywa mnie na super tajną misję. Opcji jest wiele.
Dziękuję jednak za informację, teraz będę baczniej sprawdzać kto też się interesuje moją skromną osobą.
Powiedz mi lepiej jak Twoje życie? Jak Hogwart?


Ściskam.


Sofia L. Clinton


Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptySob 28 Mar 2015, 20:38

Cytat :

Francisie!

Nawet nie wiesz jak bardzo jestem zaskoczona Twoim listem. Nie samym faktem, że go otrzymałam, ale Twoją propozycją, którą wystosowałeś w stosunku do mnie. Czy jesteś pewien o co mnie pytasz? Jestem od Ciebie starsza, a wokół Twojej osoby na pewno kręci się mnóstwo drobnych i ślicznych kokietek, które tylko czekają aż skończą szkołę, by dobrać Ci się do spodni.
Niemniej jednak muszę przemyśleć Twoją propozycję. I nie mówię nie, więc się nie martw.
Grono pedagogiczne również będzie? Dimitr chyba nie ma jaj, bo termin spotkania minął, a ten nawet się nie odezwał. No, nieistotne. Nie każden jest godzien, by spędzać miłe chwile w moim towarzystwie, prawda?


Odezwę się.


Sofia L. Clinton


Redaktor
Redaktor

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyNie 29 Mar 2015, 16:09

Pewnego popołudnia znikąd zjawiła się młoda, energiczna sówka. Zrzuciła na kolana adresata rulonik zwinięty niebieską wstążeczką. Okazało się, że to najnowsze wydanie "Lustra". Sówka odleciała, gubiąc po drodze białe pióro.
Poppy Pomfrey
Poppy Pomfrey

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyWto 31 Mar 2015, 15:43

Cytat :
Drogi panie Lacroix,

W związku z obiecanym kursem tanecznym, zapraszam Cię, drogi chłopcze w wolnej chwili na I piętro. Obawiam się, że mam niemiłe wieści. Dziś rano Cully przyniosła mi karteczkę ze zgłoszeniem pana Filcha na wyżej wspomniany kurs. Bądź tak miły złożyć mi wizytę i sprawdzić, czy zgłoszenie jest prawdziwe czy może to psikus nicponi. Jestem wysoce zaniepokojona obecnością pana Filcha. Ostatnim razem, gdy służył mi pomocą, przez dwa tygodnie warzyłam eliksir powodujący porost włosów dla jego kotki po tym, jak wylał na nią eliksir, który miał tylko i wyłącznie przytrzymać przez dwie minutki, a który był przeznaczony dla sałat pana Hagrida.
Dobrą wieścią jest to, że znalazłam w starej klasie działający gramofon z płytą. Wystarczy ją nastawić, a wszystko pójdzie według planów.
Pozdrawiam ciepło,
Poppy Pomfrey
Katja Odineva
Katja Odineva

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyWto 31 Mar 2015, 21:50

Cytat :
Mydełko Fra!
Zamiast podrywać te biedne, nieletnie pannice co to mają klatę zamiast piersi i wodę zamiast mózgu (bez obrazy), pójdź na bal ze mną (to wcale nie jest rozkaz przełożonego. Mam dla nas zadanie specjalne. Potrzebuję Twojej pomocy. Jak wylecimy z tej szkoły, to razem. I z donośnym hukiem i trzaskiem. Miejmy nadzieję, że nie naszych łamiących się kości.

Absolutnie nie Twoja, Ty pożeraczu niewieścich serc,
Katja


P.S. Wiem, że lubisz nielegalne rzeczy. Nie wykręcisz się.
Katja Odineva
Katja Odineva

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptyWto 31 Mar 2015, 23:20

Cytat :
Nie pisz do mnie w tym języku barbarzyńców, którego żaden cywilizowany człowiek nie potrafi odczytać! Najlepiej w ogóle nic nie pisz, szkoda marnować drzewa, tyle czasu rosną i po co? Łap mnie w hallu na chwilę przed rozpoczęciem, bo wcześniej będę zajęta przygotowaniami.

K.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 EmptySob 11 Kwi 2015, 18:54

List był napisany po francusku...

Cytat :
Francis!
Miałem pisać wcześniej, ale zapomniałem z powodu balu. Postanowiłem pewnego dnia odwiedzić Wrzeszczącą Chatę. Znalazłem tam bezpańskiego kota, którego przygarnąłem i nazwałem "Pan Tadeusz". Pomyślałem, że odwiedzę Cię niedługo w gabinecie i go wezmę ze sobą? Cóż, mam także jeszcze pewną sprawę do obgadania i tylko Ty mi pozostajesz. Ale o tym później.
Kiedy mógłbym wpaść?
Sergie.

P.S: Nie pytaj czemu go tak nazwałem...
Sponsored content

Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Korespondencja - Francis T. Lacroix   Korespondencja - Francis T. Lacroix - Page 4 Empty

 

Korespondencja - Francis T. Lacroix

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Chantal Lacroix
» Aristos Lacroix
» Chantal Lacroix
» Aristos Lacroix
» Francis Lacroix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-