IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Piórodawca Dwayne'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyNie 08 Lut 2015, 11:13

Henry też trochę unikał kumpla, chociaż z jego strony były dwie próby zagadnięcia - bezskuteczne. Odpowiedź nadeszła tego samego dnia, gdy obaj byli w innych częściach Hogwartu.

Cytat :
Też się zastanawiam co w Ciebie wstąpiło. Ostrzegaliśmy Ciebie z Wandą. I oboje się martwimy. Mam nadzieję, że Pomfrey Ciebie poskładała. Przepraszam, na moście nie byłem do końca opanowany, a w takim stanie mógłbym zrobić Tobie krzywdę przez nieudane zaklęcie łatające. Pielęgniarka nie zadawała za wielu pytań? Skoro się odezwałeś to znaczy, że żyjesz i masz się dobrze. Sorry, że od razu uciekłem jak tylko Ciebie odprowadziliśmy do skrzydła szpitalnego. Musiałem. Nie wiesz co się tam dzia..

Ta bitwa spada mi z nieba. Nie wiem dlaczego dowiaduję się o niej dopiero z ogłoszenia, a nie od Ciebie osobiście. Mogę pomóc z paroma rzeczami. Długo nie zatrzymam odznaki prefekta, chcę ją oddać. Przekazać komuś. Przyda mi się taka impreza i jeśli będą problemy, zwalcie na mnie, bo mi się ostatnio dużo upiekło przez ten szpital. Kto będzie na imprezie? Pół Hufflepuffu? Przyniosę trochę piwa korzennego od dziadka.

Henry L.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyNie 08 Lut 2015, 11:25

List do chłopaka dotarł dopiero nazajutrz, akurat kiedy ten jadł śniadanie w Wielkiej Sali.

Cytat :
DWAYNE!

Jestem na Ciebie wściekła! Co Ty sobie myślisz?! Że Ci to ujdzie płazem? Tak? MYLISZ SIĘ. Na święta dostaniesz słownik! Za kolejny błąd!
A tak naprawdę to daj spokój, martwiłam się o Ciebie strasznie, wiesz? Następnym razem jak chcesz się wpakować w kłopoty to łaskawie daj mi znać.
Ściskam, Wanda.

Do listu była oczywiście dołączona paczuszka zawierająca korzenne pierniki w kształcie statku, haka i piórek.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyNie 08 Lut 2015, 11:53

Na widok pióra Joe znieruchomiała. Długo stała w bezruchu z piórem w ręce, a gdy przeczytała treść listu, pobladła i cały spokój uzyskany z pomocą Bena, legł w gruzach. Pismo było niestaranne. Ręka trzęsła się dziewczynie przy pisaniu kilku słów.

Cytat :
Dwayne... ale my siebie nie stracimy. Nie możemy, bo zawsze byliśmy razem. Poradzimy sobie, prawda? Szliśmy razem i dalej idziemy. Ja poczekam na Ciebie. Nie stało się nic złego. J.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyNie 08 Lut 2015, 12:19

Któregoś wieczoru Dwayne mógł przyuważyć sporej wielkości paczkę opakowaną w błękitny papier w gwiazdy. Prezencik leżał w nogach łożka, a w środku znajdował się liścik i... słownik. Grube tomiszcze traktujące o wszelakich błędach językowych, ortograficznych czy stylistycznych. Do tego chłopak otrzymał jeszcze dużą tabliczkę czekolady i kolejne piórko do kolekcji. Srebrne z ciemnymi plamkami.

Cytat :
Dbaj o siebie.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyNie 08 Lut 2015, 14:22

Cytat :
Przyjdź do mnie po obiedzie to Ciebie połatam. Teraz nie powinno być z tym problemu. Pomfrey przecież jest łagodna, ona nie da Tobie szlabanu. Uważaj chłopie, po prostu uważaj. Jeśli będzie następny raz, i mi puszczą nerwy, a potem we troje utkniemy w Skrzydle Szpitalnym. Sam dopilnowałbym, aby Niemiec gryzł ziemię. Załatwię mu szlaban, póki mam odznakę. Dumbledore się co do mnie pomylił.
Nie umiem wymawiać imienia Sviety. Łatwiej napisać. Muszę poćwiczyć, żeby nie dusiła się ze śmiechu na mój widok. To świetny pomysł. Okey, tylko nie mów nic swojemu braciakowi o tych butelkach bo jeszcze by narobił szumu. Nie tam,żebym go nie lubił, ale to jeszcze dzieciak a dzieciaki nie kumają pewnych rzeczy.
Wiesz co? Mam ochotę się porządnie upić. Musimy dolać coś do ponczu.
Henry
Gość
avatar

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyPon 09 Lut 2015, 23:51

Sowa upuściła Ci na łeb taki rysunek:

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 23ocgh
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyCzw 12 Lut 2015, 19:39

Cytat :
Mam nadzieję, że naprawdę jesteś zadowolony ze słownika - to nie miał być przytyk - po prostu chcę byś regularnie ćwiczył poprawną pisownię. Kiedyś mi za to podziękujesz.
Ja z kolei dziękuję za czekoladę - zostawię ją sobie na czarną godzinę. Nigdy nie wiadomo kiedy dopadnie mnie nagła chęć na coś słodkiego. Powiedz mi lepiej jak się czujesz?
Co do rysunku Artiego... tak, mam go nawet oprawiony w ramkę ale... eee. Jest oryginalny i taki sympatyczny, prawda? Kolor sukienki jest taki krukoński... a co do twarzy... Nie wiem. Może to miało wyglądać na to, że jestem przytłoczona Waszą obecnością? Ale to zła interpretacja bo wszystkich Was mocno kocham!
Mam nadzieję, że moja mina na codzień tak nie wygląda, co?

Buziaki! Wanda.
Gość
avatar

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyPon 16 Lut 2015, 18:01

Cytat :
Dwayne!

Płaczemy, ponieważ udało się nam wygrać mecz quidditha przeciwko Krukonom, a Wanda jest nieco przerażona, bo nie wie czy ma się cieszyć z nami, czy ma też płakać, bo jej dom wygrał. Także wiesz... Dziwna sytuacja!

Artek
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyWto 24 Lut 2015, 10:50

Pewnego pięknego poranka dokładnie o 5:45 pojawił się skromny czerwony Wyjec. Gdy tylko dotarł do adresata rozdarł się i ze środka wyskoczył pełen entuzjazmu i energii głos Henry'ego Lacnastera.

Cytat :
DZIEŃ DOBRY, DRUŻYNO!
WSTAWAĆ I W PODSKOKACH NA BOISKO! NIE ZAPOMNIJCIE MIOTEŁ.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptySob 28 Lut 2015, 12:13

Cytat :
Masz już pióra? Emek ma przy obroży żółto-złote pióro. Znalazłam je rano koło Bijącej Wierzby. J.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyWto 10 Mar 2015, 11:30

Emek przyniósł ze sobą trzy kolorowe pióra.

Cytat :
Rozmawiaj ze mną, Dwayne!!
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyPon 23 Mar 2015, 22:39

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Thomas Walker
Thomas Walker

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyWto 24 Mar 2015, 17:32

Cytat :

Dziękuje za ten jakże miły prezent, który pojawił się w mojej sypialni. Uważam twoje zachowanie za bardzo dziecinne i niepoważne. Powinieneś się wstydzić!
PS: Ja wiem wszystko.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptyWto 24 Mar 2015, 21:48

uwielbiamtajemniczość napisał:
Brzmi groźnie, mam się bać?
List spalony, ciuchy przygotowane, jutro będę czekać. m
Ps. Właśnie widzę! Muszę za to Wandę ucałować, hihi.

Murph przyczepiła liścik do nóżki jej beznadziejnie głupiej szkolnej sowy i poklepała ją leciutko. Julek nie omieszkał w odpowiedzi ugryźć ją w palec, ale po chwili gniewnego prychania posłusznie odleciał. Odnalazł adresata po parudziesięciu minutach, zrzucając Dwyane'owi liścik na głowę.
Collin Morison
Collin Morison

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 EmptySro 25 Mar 2015, 06:52

List od ukochanego brata zjawił się znikąd. Jego sowy się ani złapać, ani usłyszeć ani ujrzeć. Jedynym dowodem jej obecności był sowi zapach karmy oraz delikatny wiaterek. Odpowiedź nadeszła tego samego wieczora.

Cytat :
Dlaczego chcesz rozmawiać o czymkolwiek przed śniadaniem? Nie masz serca, co? Powiem Wandzie.
Dlaczego nie możesz mi napisać tego w tym uroczym liściku? Wiem o wszystkim. Tata mi napisał w zeszłym miesiącu, że jeszcze w październiku idziemy z nim na ryby. Wyluzuj, wymyślę Tobie jakąś wymówkę...
Collin
Sponsored content

Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 3 Empty

 

Piórodawca Dwayne'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-